İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Oyuncak Bebek İşi Yaparak Para Kazanın

Ev Hanımları Evde Bezden Oyuncak Yaparak Para Kazanıyor

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eli hünerli olan ev hanımları bu makalemiz sizleri ilgilendiriyor. Eğer eliniz oyuncak yapmaya yatkınsa ya da evde çocuklarınız ile birlikte hem eğleneceğiniz bir yandan da çocuklarınızın el becerisinin gelişmesine faydalı olacak olan farklı oyuncak bebekler yaparak ve bunları satarak para kazanabilirsiniz.Günümüzde bir çok ev hanımı dışarıda çalışmak yerine kendi el becerisini  kullanarak para kazanabilmektedir. Neden sizlerde bu bayanlar arasında yerinizi almıyorsunuz ki ? Ek gelire ihtiyacım var diyenlerdenseniz ve hala boş duruyorsanız bizce bir an önce işe koyulmaya bakın. Ev hanımları için bugüne kadar bir çok iş fikri sunduk. Ancak bu iş fikrimiz diğerlerine nazaran çocuklarınız ile birlikte yapabileceğiniz iş olduğundan daha öğretici diyebiliriz.

Evde Oyuncak Bebek Örerek Para Kazanmak

Peki  evde oyuncak bebek nasıl yapılır ? Sizlere bu konuda bilgi vermek istiyoruz. Bu işi yapabilmek için öncelikle biraz malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler bulunması zor olan şeyler değildir. Sünger,pamuk,renkli bezler,düğmeler ve biraz daha hayal gücü. Bu kadar malzeme olursa bize yeter. Şimdi nasıl yapabileceğiniz konusunda da sizleri aydınlatalım.

Son zamanların en gözde çizgi kahramanları arasında yer alan Pepe’nin bebek figürlerini yaparsanız bunların internet üzerinden satışı bir hayli fazla olmaktadır. Zaten çarşı,pazarda da görüşmüşsünüzdür. Evde süs bebek işi yaparak güzel paralar kazanan bayanlar vardır. Sizlerde bu bayanlardan yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca internetten yapılış videolarını izleyebilirsiniz. Zaten son zamanlarda piyasaya sürülen Çin Malı oyuncaklar yerine çocuklarına daha doğal oyuncak bebekleri almak isteyen insanlar bu ürünleri yapıp satan ev hanımlarını aramaktadır. İletişim için yorum kısmını kullanabilirsiniz. Oyuncak Bebek Örerek Para Kazanmak hayal değil gerçek. İnternette biraz araştırma yaparsanız bir bayanın ünlü manken Deniz Akkaya’ya bile oyuncak bebek sattığını görebileceksiniz. Bu yazmış olduğumuz iş fikirleri uydurmasyon değildir.

Tabi ki evde sadece oyuncak bebek işi değil diğer tüm oyuncak figürleri satılabilir. Yapmış olduğunuz ürünleri internet üzerinden pazarlayabilirsiniz. Bunun için Instagram kullanabilirsiniz. Kullananlar bilirler artık bir çok butik mağazası ve diğer ünlü markalar takipçilerine ürünlerini bu sosyal ağ üzerinden tanıtmaktadır. Evde Ek İş Arıyorum diyen bayanlar sizler bu işi yaparak artık para kazanmaya başlayın diyoruz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 27 YORUM
 1. Tülay dedi ki:

  Merhaba izmir kemalpaşada yaşiyoruz .orgü bebek yapıyorum nasil satabiliriz .bilgilendirirseniz sevinirim.

 2. Neşe dedi ki:

  Merhaba;Ben Bursa Nilüferde ikametgah etmekteyim.El becerim oldukça iyidir ve titiz çalışırım.Acil dönebilirseniz sevinirim.

 3. Asiye Köse dedi ki:

  Ben ve eşim 9 aydır işsizizve işe çok ihtiyacım var. El becerim de iyidir.

 4. Esen bulut ankara/etimesgut dedi ki:

  Yardimcimolursaniz sevinirim

 5. Mine dedi ki:

  Bende ilgileniyorum yardimci olursaniz sevinirim