İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Yatılı Gece Bekçisi Arayan Fabrikalar, İnşaatların İlanları

Günümüz dünyasında geçim şartları gün geçtikçe zorlaşmaya başlıyor. Bu zorluk ise kişilerde ek iş yapmayı, kolay ulaşılabilir işler bulmayı, zamandan tasarruf ederek çalışmayı zorunlu hale getiriyor. Bu kriterleri sağlayan işlerin başında ise bekçilik gelmektedir. Bekçilik mesleği, son dönemlerin en fazla tercih edilen meslek grubu haline gelmiştir. Gerek ek iş arayanlar gerekse emekli olup paraya ihtiyacı olanlar sıklıkla bu mesleğe yönelmektedir.

Yönelimin bu denli fazla olması ise bekçilik mesleğinin ne gibi olumlu yönlerinin olduğu sorusunu akıllara getiriyor. Mesleğin olumlu taraflarına baktığımızda kısaca:

 • Genellikle vardiyalı sistemde çalışılması, bu nedenle gündüzlerin boş kalması
 • Ek iş arayanlar için ideal zaman fırsatı sunması
 • Emekli olup paraya ihtiyacı olanlar için uygun olması
 • Bazı firmaların yemek+yol+sigorta gibi giderleri karşılaması
 • Ağır iş yükünün olmaması
 • Yatılı kalma fırsatı sunması

gibi özellikleri sıralayabiliriz. Bekçilik maaşları ise günümüz şartlarında azımsanmayacak durumdadır. Genel olarak ilanlara baktığımızda 2000-4500 aralığında maaş imkanının olduğunu görebiliyoruz. Elbette yapılacak işe göre maaş miktarı da değişmektedir.

Peki mesleğin bunca olumlu tarafının olması ve bu mesleğe talebin de giderek artması iş ilanlarını nasıl etkilemektedir? Evet, mesleğe talep fazla ancak görüyoruz ki bekçi ihtiyacı da bir o kadar fazla. İnşaat sektöründeki şantiyelerde, açık otoparklarda, okullarda, fabrikalarda, otellerde, 2. el araba oto satış alanlarında, firmalarda ve daha birçok alanda rahatlıkla görev alınabilir. Peki bekçi arayan firmalar çalıştıracakları personeli hangi kriterlere göre seçiyor?

Bekçi Alımlarında Aranılan Kriterler

 • Öncelikle hemen hemen bütün firmaların titizlikle dikkat ettiği nokta çalıştıracakları personelin iş disiplinine sahip olmasıdır. Nitekim bekçi kelimesinin anlamına baktığımızda bir şeyi ya da bir yeri korumakla görevli kimse olduğunu görürüz. Bu nedenle görevini layıkıyla yerine getirebilmesi için iş disiplini oldukça önemlidir.
 • Bir diğer özellik ise kişinin güvenilir ve sadakatli olmasıdır. Korunması ya da beklenilmesi istenilen şey konusunda duyarlı olup güvenilir olması ve işine karşı sadakatli davranması gerekmektedir.
 • Kişinin bu alanda iş deneyimine sahip olması adaylarda tercihen istenilen bir durumdur.
 • Yine bir diğer istenilen özellik ise bu pozisyona başvuran adayların tercihen önceden özel güvenlik olarak görev yapmasıdır. Zorunlu bir durum olmamakla birlikte kişilerin tercih edilmesinde olumlu olarak katkı sağlar.
 • En az ilkokul mezunu olması kişilerde genellikle istenilen bir durumdur. Özellikle okul bekçisi ilanları bulunan sayfalara göz attığımızda bu kriterin çoğu ilanda olduğunu görürüz.
 • Engel sağlık durumunun bulunmaması özellikle inşaat bekçisi arayan firmalar ve bekçi arayan fabrikalar için oldukça önemlidir.
 • Bekçi olmayı isteyen ve bu pozisyona başvuran kişinin vardiyalı sistemde çalışabiliyor olması gerekmektedir. Yatılı bekçi iş ilanları vardiyalı sistemi kastetmektedir. Vardiyalı sistem ise günün belli bir bölümünde, belirli periyotlarla çalışmak demektir. Genellikle gece çalışılması istenilse de bazı işverenlerin kriterlerinde gündüz çalışabilecek adaylar da aranmaktadır.
 • Gece çalışma konusunda engel durumu olmaması gerekmektedir. Özellikle yatılı gece bekçisi arayanlar kişinin gece çalışmak konusunda engelinin olmamasını istemektedir. Bu hususta ise bekçinin uyku probleminin olmaması gerekmektedir.
 • İlanlara baktığımızda bazı işverenler özellikle emekli çalışan isteyebiliyor. Ülkemizde emekli gece bekçisi arayanlar azımsanmayacak kadar fazlalar. Bu durum hem emeklilikten sonra boş kalmak istemeyenler hem de maddi açıdan ihtiyacı olanlar için oldukça iyi bir fırsat olarak görünüyor. Bazı firmalar tercihen emekli çalışan isteseler de kimi firmalar ya da fabrikalarda yaş kriteri 18’e kadar düşebiliyor. Ancak genel aralığa baktığımızda 25-45 yaş civarında yoğunlaşıyor.

Bekçi İş İlanları

Bekçi iş ilanlarına ulaşmak oldukça kolaydır. Bunun için internette kendinize en uygun iş olanaklarını bulabileceğiniz pek çok site mevcut. Bu sitelerdeki ilanlarda kriterler belirtilmektedir. Bu kriterler arasında şehir, tecrübe istenip istenmediği, kimi zaman yaş aralığı, maaş konusu gibi durumlar çoğunlukla belirtilmektedir. Bu sayede rahatlıkla kendinize en uygun işi seçip bekçi arayan firmalar veya bekçi arayan fabrikalar ile kolayca görüşebilirsiniz.

Bu sitelerdeki ilanlardan bazılarını sizin için derledik.

İş-Kur Bekçi İlanları

Bu sitedeki ilanlar İş-Kur desteklidir. İlanlarda şehir belirtilmektedir. İş yeri adını görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Bu sitenin size daha iyi hizmet verebilmesi için ise bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurup ne aradığınızı belirtmeniz yeterlidir.

İş-Kur bekçi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

İndeed Bekçi İlanları

Bu sitede ise işe alınacak pozisyon, iş yeri adı, bulunulan şehir, maaş aralığı, başvuran kişide istenilen özellikler belirtilmektedir. Dilerseniz öz geçmişinizi ekleyip sizin için en uygun kriterlerde ilanları bulabilirsiniz. Özellikle de emekli olup çalışmayı düşünenler için eklediğimiz link oldukça işinizi kolaylaştıracaktır.

İndeed bekçi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

İsinolsun.com Bekçi İlanları

Bu sitede yatılı bekçi iş ilanları bulabilirsiniz. İşveren firmayı, alınacak pozisyonu ve ilanın bitmesine kaç gün kaldığını üye olmadan da rahatça görebilirsiniz. Ayrıca kaç kişinin başvurduğu ve görüntülenme sayısı gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.

İşin Olsun web sitesindeki bekçi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net Gece Bekçisi İlanları

Kariyer.net dilerseniz üye olup bilgilerinizi doldurarak dilerseniz ise direkt ulaşabileceğiniz ilanların olduğu bir sitedir. İş ilanında işveren firma, aranan nitelikler, hangi şehirde bulunduğu, çalışma şekli gibi kriterlere ulaşabilirsiniz. Görüntülenme sayısı, başvuru sayısı gibi sayısal bilgileri de veren site aynı zamanda başvuru süresinin dolmasına kaç gün kaldığını da gösteriyor. Bu sayede size en uygun firmaları seçebilir, daha güncel ilanlara başvurabilirsiniz.

Üye olup bilgilerinizi doldurursanız size en uygun bekçi ilanlarına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kariyer.net gece bekçisi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Secretcv Gece Bekçisi İlanları

Özellikle gece bekçiliği düşünenler için kolayca iş ilanlarına ulaşabileceği bir link. Site üzerinden öz geçmişinizi oluşturabilir, aday girişi yapabilir, ilanı beğenebilirsiniz. Site direkt başvuru imkanı da sunmaktadır. Ayrıca kimi ilanlarda, ilan hakkında videolar eklenmiştir. Dilerseniz izleyip daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Secretcv sitesindeki gece bekçisi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Yenibiris.com Gece Bekçisi İlanları

Yukarıdaki linkten de gece bekçisi iş ilanlarına ulaşabilir hatta iş yerine haritadan bile bakabilirsiniz. Sitede iş tanımı, aranılan nitelikler, kaç kişinin başvurduğu ve ilana ne zaman çıkıldığı gibi bilgilere üye olmadan da ulaşabilirsiniz. Direkt ilan üzerinden başvurabilirsiniz.

Yenibiris.com gece bekçisi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Jooble.org Bekçi İlanları

Gece bekçisi ilanlarını rahatça görüntüleyebileceğiniz bir sitedir. Aranan nitelikler, firma ismi ve çalışma şekli gibi bilgiler ilan üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlan üzerinden direkt başvuru yapabilirsiniz. Sitede üye olma seçeneği bulunmasa da aradığınız kriterleri kolayca seçip size en uygun işi bulabilirsiniz.

Jooble.org bekçi ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

Diğer Konular:

Zara’da Personel Maaşları

A101’de Personel Maaşları

Bir önceki yazımız olan Apartman Görevlisi Arayan Apartmanlar ve Kapıcılık İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 199 YORUM
 1. Ali aslan dedi ki:

  Emekliyim bekçilik işi arıyorum.53 yaşındayım sultangazi istanbulda oturuyorum. Sürekli olması tercihimdir.

 2. Duran dedi ki:

  52 yaşında emekli polisim gece veya gündüz bekçilik işi arıyorum yatılı kalabilirim

 3. Nevzat dedi ki:

  Emekliyim güv.görevlisi adana da yım bekçilik olabilr iş arıyorum.

 4. Abdullah dedi ki:

  Adana ili içinde gece bekçiliği içinde çalışmak isterim.Emekli ve lise mezunuyum.

 5. osman karagece dedi ki:

  avrupa yakasında gece güvenlik bekçilik işi arıyorum ama sadece güvenlik isteyenler irtibata geçsinler angarya işlerle uğraşamam %100 güvenlik isteyenler irtibat kursunlar ayrıntılar detaylar yüzyüze görüşülür.

 6. Kurtuluş dedi ki:

  Bekçilik işi arıyorum gece veya gündüz izmir geneli yatılıda olabilir

 7. Mehmet Nuri dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakası kartal da ikamet ediyorum 1973 doğumluyum 45 yaşındayım ilk okul mezunu yum sabit gece bekçilik arıyorum bekçilik belgem Yok 2yillik tecrübemizle var kartal Pendik Tuzla Maltepe civarında

 8. naci dedi ki:

  bursada oturuyorum danışmanlık bekçilik güvenlik belgem yok güvenlik işide olur

 9. Naci dedi ki:

  Danışmanlık bekçilik işleri

 10. Hüseyin dedi ki:

  İstabul anadolu yakasında geçe bekçi işi arıyorum 20 yılık deneyim sahibiyim

  1. Hüseyin dedi ki:

   bekçilik isi ariyorum ankarada ikamet ediyorum bekçilik belgem yok ama daha önce yapmislim var 5 yil türkiyenin neresinde olursa yaparim yer ödeyil

 11. yasin akbas dedi ki:

  konya da gece gündüzde olabilir

 12. gökhan dedi ki:

  yasım 40 istanbulda yasıyorum. bekçilik işi arıyorum, yatılı olur, il farketmez,

 13. ibrahim yorulmaz dedi ki:

  tekirdag ve çevresinde gece bekçiligi olabilir

 14. Hüseyin dongelli dedi ki:

  Gaziantep de bekçilik işi arıyorum emekli yim yaşım 40

 15. Zafergencer dedi ki:

  İzmir Bornova da oturuyorum emekliyim yaş 48 her türlü bekçilik işi arıyorum

 16. Mustafa aktas dedi ki:

  Bekcilik isi ariyorum insaat olur villa olur fabrika olur farketmez

 17. Temel dedi ki:

  Gece bekçilik işi ariyorum 30 yıllık tecrübem var ilgilenen araya bilir yatılı da ola bilir saygılarımla

 18. hasanduman dedi ki:

  Gece bekciligi ariyorum kasimpaşa civari

 19. Abdurrahman dedi ki:

  40 yaşındayım acil gece bekçilik işine ihtiyacım var salık durumun çok iyi inşaat bekçiliği de olur

 20. Emrah dedi ki:

  Bursa osmangazide ikamet ediyorum yaşım 38 bekçilik işi arıyorum.

 21. recep ok dedi ki:

  boluda bekçilikişi arıyorum yaşım kırsekiz emekli bekçiyim gece gündüz farketmez.

 22. Mehmet dedi ki:

  51 yaşındayım bekçilik işi ariyorum

 23. Burhan dedi ki:

  Emekli babama iş arıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 24. yakup dedi ki:

  49 yaşındayım emeklilik için yaş bekliyorum bekçilik arıyorum gece gündüz farketmez tam zamanlı yardımcı olursanız sevinirim

 25. mehmet dedi ki:

  babama bekcilik isi ariyoruz yardimci olursaniz cok sevinirim yasi 61

 26. salih başköy dedi ki:

  60 yaşındayım bekçilik yaptım emekliyim gece bekçiliği arıyorum

 27. Cevat Alacan dedi ki:

  Ben 62 yaşındayım emekli bekçiyim iş arıyorum

 28. Ziya çakan dedi ki:

  yaş 45

 29. Zehni Bozkurt dedi ki:

  Bursa yatılı nilüfer civarında çalışmak istiyorum 57 yaş emekliyim inşaat bekciligi işi arıyorum

 30. Zehni Bozkurt dedi ki:

  İnşaat bekciligi arıyorum emekli inşaatcıyım

 31. Zafergencer dedi ki:

  Emekliyim gece veya gündüz bekçilik işi arıyorum

 32. HASAN SOLAK dedi ki:

  57 YAŞINDAYIM BEKÇILIK IŞI ARIYOM

 33. Ali bıyıkoglu dedi ki:

  50 yaşındayım Emekliyim yetmediği için çalışmak is diyorum yapabileceğim her iş olabilir KocaEli derincede oturuyorum.

 34. Ali bıyıkoglu dedi ki:

  50.yaşımdayım emekliyim.yetmedigiicin gerçekçiliği olabilir çaycılık olabilir temizlik olabilir ilkokulmezunuyum saygilar

 35. Niyazi dedi ki:

  Niyazi öner 49 yaş bekçilik işo arıyorum

 36. Doğan Yardımcı dedi ki:

  Ben ankara sincan ikamet ediyorum bekçilik işi arıyorum

 37. Celal dedi ki:

  Ben gazi emeklisiyim bekcilik işi arıyorum 44 yaşındayım genc ve dinamikim daha önceleride yaptım 44 yaşından bile genç gösteriyorum evliyim iki çocuk babasıyım umarım bana bir iş verirsiniz pişman olmayacaksınız

 38. FAHRİ dedi ki:

  emekli astsubayım.gece bekçiliği işi arıyorum.

 39. Suat temiz dedi ki:

  Ben 47 yaşında yanliz yaşayan biriyim almanya dan geldim evliyim üç cocukum var onlar almanyada hikamet etmekteler oraya gide bilmek için Madi durumum olmadiki için ayleme cocuklarima kavusamadim yillardir oyüzden bir iş bulmam lazim yabanci dilimde almanca biliyorum erzincanliyim gece gündüz bekcilik işi ariyorum yardim edeçek firmalar varsa bana göre bir iş veren firmalara minet kalirim adım suat temiz şu an erzincanda hikamet ediyorum

 40. Fehmi kalaycı dedi ki:

  Ankara emekliyim iş arıyorum mamak hüseyingazideyi

 41. Mehmet Mert dedi ki:

  Bekçi kapıcı yazane işi emekli iş arıyorum İzmir Buca

 42. Mustafa yıldırım dedi ki:

  Çanakkale eceabatta oturuyorm bekçilik işi arıyrum

 43. hasan dedi ki:

  36 yaşındayım emekliyim bekçilik işi arıyorum türkiyenin her yerinde çalışabilirim şuan manisada ikamet ediyorum

 44. Aziz dedi ki:

  Izmirde oturoyum emekliyim gece bekçili işi ariyorum

 45. ramazan dedi ki:

  selam gece gündüz farketmez bekcilik işi arıyorum ANKARADA OTURUYORUM HGAZİDE

 46. Rahmi dedi ki:

  Mrb bekcilik isi ariyorum daha onceden deneyim var kamu ve ozel sektor firmalarda bekcilik yaptim. Samsunda oturuyorum samsunda bekciye ihtiyac duyanlarin aramalarini bekliyorum

 47. Ahmet dedi ki:

  Bekcilik işi arıyorum yaş 49

 48. murat dedi ki:

  gece bekçiliği arıyorum ilk okul mezunuyum deneyimim var maddi durum yüzünden gece bekçiliği işi arıyorum

 49. Ali bayram dedi ki:

  Emekli oldum bekçilik kapıcıİlk bahçıvan işi arıyorum bursadayım

 50. mehmet yonca dedi ki:

  emekli polisim bekçilik yapabilirim ufak tefek tamiratlar yapabilirim

 51. Ali bayram dedi ki:

  Bursada oturuyorum emserim bekçilik kapıcıİlk işi arıyorum.

 52. Ragip dedi ki:

  Ankara Elmadağ da oturuyorum bekçi işi arıyorum emekliyim

 53. Aykut tayfur dedi ki:

  İstanbul sultanbeylide oturuyorum 50 yaşındayım bekçilik işi arıyorum.

 54. serhat dedi ki:

  Genç emekli astsubayım.ADANADA sorumlu olacagım bir iş arıyorum..dürüst güvenli ahlaklı insan arayanlar..önceliğim inşaat ve fabrikalar

 55. ORHAN dedi ki:

  56Yaşındayım emekliyim güvenlik şirketlerine bağlı olarak kimliksiz güvenlik elemanı görevi 10 yıldır yapıyorum.şuan boştayım güvenilir dürüst kurallara uyan biriyim.

 56. Lütfi akın dedi ki:

  Emekli em mensubu gece bekcisiyim.

 57. Ökkeş dedi ki:

  gaziantep de oturuyorum emekliyim 55 yaşındayım.bekçilik işi arıyorum.

 58. Mustafa dedi ki:

  Bekçilik yapmak istiyorum yaşım 42 Denizli merkez de oturuyorum

 59. BEKTAS Erol dedi ki:

  Bekçilik işi arıyorum emekli degilim

 60. Hamza dedi ki:

  Bekći işi arıyom.

 61. Necmi dedi ki:

  Gece bekçiliği içi arıyorum emekliyim

 62. Necmi dedi ki:

  Fabrikada gece bekçiliği işi arıyorum emekliyim

 63. Selim dedi ki:

  Sakarya Hendek şantiye bekçisi işi arıyorum

 64. Fazlı şimşek dedi ki:

  Gece veya gündüz fak etmez

 65. Murat arı dedi ki:

  Gece veya guduz fark etmez bekcilik işi ariyorum

 66. Lütfl dedi ki:

  Em mensubu emekli gece bekcisiyim..anadolu yakası

 67. Vahap Ünlü dedi ki:

  1960 D. LUYUM B SINIFI EHLİYETİM VE SRC4 BELGEM VAR ÇOK ÇOK ACİL BÜRODA ÇAYCI TELEFONA BAKMA, ŞÖFÖRLÜK BEKÇİLİK İŞİ ARIYORUM ÇOK İYİ SAĞLAM REFERANSLAR VEREBİLİRİM ÇALIŞMAYA İHTİYACIM ÇOK VAR İŞVERENİ PİŞMAN ETMEM.

  1. Vahap Ünlü dedi ki:

   GÜNDÜZ ÇALIŞMAM LAZIM

 68. Vahap Ünlü dedi ki:

  1960 D. LUYUM EMEKLIYIM ACİLEN GÜNDÜZ İŞİ ARIYORUM BU EHLİYET VE SRC4 BELGEM MEVCUT FIRIN TEZGAHTARLIĞI EMLAK VE GAYRİMENKUL İŞLERİNDE ÇAYCI TELF. İŞİ ŞÖFÖRLÜK YAPARIM REFERANSLAR VEREBİLİRİM ÇOK ACİL

 69. Mehmet anayol dedi ki:

  Gece veya gündüz bekçiliği arıyorum güvenlik tecrübem var

 70. Murat Kayhan dedi ki:

  47 yaşımdayım. Emekli uzman çavuşum. Adana da bekçilik işi arıyorum..

 71. Ali dedi ki:

  Gece gündüz bekçiliği arlyorum

 72. sultan ataseven dedi ki:

  Adanada oturuyorum 47 yaşındayım işe ihtiyacım var bende gece veya gunduz bekçilik arıyorum

 73. seydi dedi ki:

  Telekom emeklisiyim gece ve gunduz ankarada veya cubukta bekcilik isi ariyorum

 74. Dilaver dedi ki:

  Merhaba Ankara Kazanda oturuyorum acil işe ihtiyacım var 37 yaşındayım bekçilik yapmak idtiyorum

 75. celal zenginoğlu dedi ki:

  emekliyim.55 yaşındayım.site,fab.okul bekçiliği yapabilirim.deneyimim yoktur.

 76. sultan ataseven dedi ki:

  Adanada yalıyorum 48 Yaşında vede işsizim bu işe ihtiyacım var gece gündüz farketmez

 77. recep gökçe dedi ki:

  emekliyım bekcilik işi arıyorum esenyutta ikamet ediyorum

 78. Durmus dedi ki:

  Adım durmus bende gece veya gunduz bekcilik işi arıyorum

 79. CEMİL TAŞ dedi ki:

  Emekliyim.Şantiye,inşaat,otel v.b yerlerde yatılı olarak BEKÇİLİK işi arıyorum.1 yıl bekçilik yaptım.

 80. Ekrem köycü dedi ki:

  Emekliyim. Bekçilik. Temizlik çay ocaklarına servis işi arıyorum ankarada yaşım 51

 81. ali yiğiter dedi ki:

  gece bekcilik işi arıyorum

 82. Abdul Vahap dedi ki:

  DENİZLİ’DE İKAMET ETMEKTEYİM

 83. eyup dedi ki:

  Emekliyim 45 yaşındayım bekcilik işi arıyorum

 84. Cihan yılmaz dedi ki:

  Gece işi arıyorum yaş 37

 85. Sultan Ataseven dedi ki:

  Merhaba Adana’da yaşiyorum gece bekçiliği işi arıyorum YAŞ 47

 86. Şefik alican dedi ki:

  Bekçilik işi arıyorum emekli yim

 87. ekrem dedi ki:

  merhabalar 55 yaşındayım ankarada yaşıyorum gece bekçisi yada temizlik işi arıyorum.Deneyimim var acil iş arıyorum

 88. Mehmet dedi ki:

  Bekçi iş arıyorum yaş 41