İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kastamonu Eve Ek İş Veren Firmalar ve İş İmkanı

Kastamonu Ev Hanımlarına Ek İş İlanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Anadolu’nun en eski yerleşim bölgelerinden birisi olan ve Karadeniz’e kıyısı olan Kastamonu ilimiz ev hanımlarına ek iş olanakları açısından da oldukça zengindir. Karadeniz’de bulunan bu ilimizde yaşayan hem bayanlar hem öğrenciler hem de emekli bay ve bayanlar için ek iş olanakları sınırlı diyemeyiz. Ailesi için para kazanmak isteyen, ek iş arayan ve paraya ihtiyacı olan herkes için uygun bu iş fikirleri arasından sizlerde yapabileceklerinizi yapmalı ve bir girişimci ruhuyla hareket etmeli para kazanmaya başlamalısınız. Peki “Evde Nasıl Para Kazanırım ?” sorunuza cevap vermek için sizler için hazırladığımız bu makalemiz umuyoruz ki faydalı olur. Bir an önce sizlerde zaman kaybetmeden başlarsınız.

Kastamonu Evde Ek İş İlanları

Evde Kutu Süsleme İşi Yapabilirsiniz: İnsanlar sevdiklerine sürprizler yapmayı severler. Almış oldukları hediyeyi yine o çok gösterişli ve çok tatlı hediye kutularına koymak isterler. Ancak kimi zaman bunları temin etmek oldukça zor olabiliyor Eğer sizin bu konuda bir deneyiminiz varsa mutlaka bu işi yapabilirsiniz.

Biraz kendi hayal gücünüzü katarak biraz da süs malzemelerinden faydalanarak harika ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Peki “Yaptığım ürünleri nasıl ve kime satacağım ?” sorusu belkide en can alıcı ve düşündürücü nokta diyebiliriz. Sakın bunu dert etmeyin.

Yaptığınız Ürünleri Satmak: Eğer harika kutular süslediyseniz ve satmak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Artık İnternet çağında olduğumuzdan bu ürünleri sanal mağaza açarak satışa koyabilirsiniz.Hemde ücretsiz bir şekilde açacağınız bu mağazaya ürünlerin resimlerini çekip koyun ve daha sonra bu mağazanızın reklamını yapın. Ve emin olun ki reklamı ne kadar iyi yaparsanız satışlarınız o kadar iyi olacak. İnternet üzerinden değil de hediyelik eşya satan mağazalara da ürünlerinizi satabilirsiniz.

Kastamonu İlinde yapabileceğiniz işler elbette sadece bunlarla sınırlı değildir. Evde Dikiş İşi de yapabilirsiniz. Daha önce terzilik deneyiminiz varsa ya da bu işe eliniz yatkınsa Terzilerin yetişemediği yerde siz devreye girersiniz ve sizden istenilen şekilde ürünleri yaparak teslim edersiniz. Bu sayede de güzel Ek Gelir Kazanmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
  1. Çigdem gulbeste dagdelen dedi ki:

    Merhabalar ben kastamonuda ogrenciyim nerdeyse butun gunum bos gecmelte ve paraya ihtiyacim var evde birseyler yapmak istiyorum bana yardimci olur musunyz