İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Van Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2015

Van Evde Ek İş İlanları ve İş Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en güzel illerinden birisi olan ve en büyük gölüne sahip olan Van Şehrimizde yaşıyorsanız ev hanımları sizlerde artık çalışabileceksiniz. Son zamanlarda ev hanımları ve üniversite öğrencileri boş zamanlarını değerlendirmek ve aile bütçesine katkıda bulunmak için dışarıda çalışmak yerine eve iş alarak evde yapmakta ve para kazanmaktadır. Firmalar ile anlaşabilir güzel paralar kazanabilirsiniz. Hemde dışarı çıkmadan. Peki Evde Para Kazanmak Nasıl Oluyor merak ediyorsanız sizlere farklı iş fikirleri sunmaya devam edeceğiz. En çok gelişen illerimizden birisi olan ve çevresine kalabalık ilçelerin yer aldığı Van ilimizde İş Olanakları vardır. Şimdi sizlere bunları söyleyelim.

Van Evde Ek İş İlanları 2015

Ev hanımları eğer eliniz örgü ve dikiş işlerine yatkınsa bu işi yapabilirsiniz. Çünkü her bayan bu tarz işleri yapamıyor. Siz kendi el becerinizi kullanarak para kazanabilirsiniz. Havlu Kenarı Süsleme ya da Namazlık Kenarı Süsleme gibi işler yapabilirsiniz. Nakış ve Dikiş İşleri sayesinde dilerseniz bunları kendiniz yapıp satabilirsiniz. Dilerseniz de bu tarz ürünler satan firmalar mağazalar ile anlaşabilir oralarda satılmasını sağlayabilirsiniz. Vanda Ev Hanımlarının para kazanması sadece bu iş ile sınırlı değil tabiki.

Evde mantı ve içli köfte yaparak para kazanabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. Bu yemekleri yapmakta oldukça zordur. Bu yüzden bu zorluktan siz kendinize pay çıkarabilir bu yemekleri siz yapıp kendiniz satabilir ya da lokantalara satabilirsiniz. Kişisel olarak satış yaparsanız daha fazla kar elde edebilirsiniz. Çalışan hanımlar genellikle güvenilir ve tanıdıkları insanlardan evde yapılmış içli köfte ve mantı almaktadır. Sizlerde satış yaparak para kazanabilirsiniz.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kütahya Evde Ek İş İmkanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 135 YORUM
  1. Yildiz yasar dedi ki:

    Benimde ise ihtiyacım var lütfen bana ulasin defalarca başvurdum ama ne bi haber ne bi ses yok lütfen kandirmayin bizi

  2. Esma dedi ki:

    Ek ise ihtiyacım var

1 12 13 14