İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Hangi Markalar Çiğ Köfte Bayiliği Veriyor

Ücretli Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Merhaba Sayın Girişimciler. Son zamanların yükselen sektörlerinden birisi hiç şüphesiz Çiğ Köftecilik. Eğer aklınızda böyle bir dükkan açmak gibi fikir var ve hangi firmadan bayilik alacağınıza henüz karar veremediyseniz sizlere bayilerin franchise bedelleri hakkında ayrıntılar vereceğiz. Çünkü bazıları ücret talep ederken bazıları ise ücretsiz bir şekilde isim hakkını verebilmektedir. Yeter ki firmanın istediği tarzda bir dükkanınız olsun. Az bir sermaye ile bu işe girebilir güzel paralar kazanabilirsiniz. Yaz kış çiğ köfte satışı yapabileceğiniz bir iş yeri ve doğru lokasyon ile kendi iş yerinizin sahibi olmanız mümkündür. Oses,Tatlıses,Komagene,Sait ve Ziyafet gibi pek çok ünlü marka bayilik veriyor. Sizin için doğrusu hangisi olacak detaylara geçelim.

Çiğ Köfte Dükkanı Bayiliği 2015

Oses Çiğ Köfte Bayilik Ücreti: Belkide ülkemizde en fazla şubeye sahip olan çiğköfteci markalarından birisidir. 500 den fazla noktada şubesi bulunan OSES girişimciler için 15 BİN TL’ye kendi işlerini kurmaları için fırsatlar sunmaktadır.Dilerseniz banka kredisiyle dilerseniz de birikmiş paranız varsa bunu sermaye olarak kullanabilirsiniz. Başvuru Formuna ulaşmak için ve bayilik alabilmek için ne gibi şartlar arıyor bakmak için altta verilmiş renkli bağlantıyı kullanın.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Şartları: Adı sanı duyulmuş bir diğer marka ise Komagenedir. Sadece Çiğ Köfte değil İçli Köfte ve diğer ürünlerin yapılıp satılması işlemlerini yapan ve en lezzetli ayrıca sağlıklı ürünleri satan firmanın bayisi olabilirsiniz. İsim hakkını alıp kendi iş yerinizi kurmak istiyorsanız firmanın aramış olduğu şartları bilmeniz gerekiyor.

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Almak: Girişimci adaylarının en sıcak baktığı markalardan birisi yine İbrahim Tatlıses önderliğinde kurulmuş olan Tatlıses Çiğ Köftedir. Markanın insanlara vermiş olduğu güvenle para kazanmak isteyenler bu firmaya yönelmektedir. Yazlık yerde ya da kalabalık merkezlerde açabileceğiniz bir dükkan ile kısa zaman içerisinde bayilik ücretinin fazlasını kazanabileceğinize eminiz.

Sait Ücretsiz Çiğ Köfte Bayiliği Almak: Diğer markalardan tek farkı franchise yani bayilik bedeli istemiyor. Yani ücretsiz bir şekilde firmanın isim hakkını alıp işletmenizi kuruyorsunuz. Sadece belli başlı dükkan dekorasyon masraflarınız olacaktır. Bu durumda ortalama 5 BİN TL kadar bir masrafınız olur ve merkezi bir yerde kurarsanız lezzetli çiğ köfte satışı yapabilir para kazanabilirsiniz. Ücretsiz Bayilik Şartları İçin kırmızı renkli bağlantıdan yardım alın.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları:Sizlere son olarak uzun zamandır hizmet veren ve müşterilerine en iyi ürünleri yedirmeyi amaçlayan Ziyafet Çiğ Köfteden bahsetmek istiyoruz. Bayilik veren firma için başvuru yaparak kısa zaman içerisinde para kazanabilirsiniz. Bayilik veren firmanın şartları neler bakmak için altta bulunan bağlantıyı kullanın.

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Tüm Firmalar

Yukarıdaki bağlantıyı kullanın

Bilindik Çiğ Köfte Bayiliği Almanın Faydaları: İnsanlar yedikleri yemeklerde öncelikle markaya bakmaktadır. Bu durumda bir insan adı duyulmamış X firmasından yemek yerine adı daha önce duyulmuş olan ve marka olmuş olan çiğ köftecilere yönelmektedir. Nasıl yapıldığı bilinen markalar her zaman insanların öncelikli tercihidir. Bu sektörde para kazanmak için kesinlikle marka araştırma yapmanız ve size uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Telefon Kılıfı Satmak İçin Dükkan Açmak Fikri başlıklı makalemizde Akıllı Telefon Kılıfları Satmak 2015, Telefon Aksesuar Satışı Dükkanı Açmak ve Telefon Kılıfı Dükkanı Nasıl Açılır hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.