İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Vinç Operatörleri Ne Kadar Maaş Alıyor 2015 Yılı

Vinç Operatörleri Aldıkları Maaş Oranları Nedir

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde bir çok alanda bu sektörde personele ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle de inşaat alanında iş yapan bir şirket için olmazsa olmazlar arasında yer alır Vinç Operatörleri. Peki hiç merak ettiniz mi  ne kadar maaş aldıkları ya da görevleri nelerdir. Mesleki zorlukları hakkında sizlere bilgi vermek amacıyla bu makalemizi hazırladık. Umuyoruz ki Vinç Operatörlüğü Mesleği hakkında bilmediklerinizi öğreneceksiniz.

Vinç Operatörü Olmak için ve iş İlanları 2015

Vinç Operatörlerinin de kendi içerisinde alt dalları bulunmaktadır. Mobil Vinç Operatörü ve Kule Vinç Operatörüdür. İlk olarak sizlere Mobil Vinç Operatörü Kime Denir ve Görevleri neler dir bu konuda bilgi verelim.

Mobil Vinç Operatörü Meslek Standardı Belgesinde:  “Mobil Vinç Operatörü (Seviye 3), iş sağlığı ve güvenliği ile çevresel önlemleri alarak, kalite sistemleri ve işletme kuralları çerçevesinde, vinçleri konumlandıran, yükleri elleçleyen, iş makinesinin kontrollerini yapan ve mesleki gelişime ilişkin faaliyetleri yürüten nitelikli kişidir.” denmiştir Resmi Gazetede.

Vinç Operatörleri Maaşları ise şirketten şirkete değişmektedir. Ortalama olarak bir rakam söylemek gerekirse 2000 TL ile 3.500 TL arasında değişmektedir. Günümüz şartlarında çok iyi bir rakam olarak görülse de Vinç Operatörleri tarafından işin hiçte kolay olmadığı söylenmektedir. Riskli ve çok stresli bir iştir. Bu nedenle sizlerde eğer vinç operatörü olmak istiyorum diyorsanız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı özel kurumların ya da halk eğitim merkezlerinin vermiş oldukları kurslara katılmalı ve başarılı olmalısınız.

Ayrıca Trafikte ya da trafik dışında bu tarz araçları kullanabilmeniz içinde g sınıfı belgeleri olması gerekmektedir.  Ayırca aşağıda vereceğimiz bağlantı adresini kullanarak Vinç Operatörü İş İlanları‘na bakabilirsiniz.Hepinize bol şans dileriz.

Vinç Operatörü Arayan Firmalar İş İlanları için TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Otomotiv Mühendisliği Maaşları ve İş İmkanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
  1. Hamza dedi ki:

    Ben kule vinç operatörüm, iş arıyorum

  2. Ali aslan dedi ki:

    29 yasındayım

  3. Ysn dedi ki:

    Denizlide 2 yıldır Bi Firmada Mermer Fabrikası Vinc Operatörüyüm 2000i hiç Göremedim daha Maasımda 1600_1650 + agi “130” 1750 falan Aylık maaşımız Malisef ki ve 2,5 aydır İşsizim üstelik