İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Bağcılar Ev Hanımları Evde Ek İş Olanakları 2015

İstanbul Bağcılar Eve Ek İş Veren Firmalar ve İletişim

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en büyük en kalabalık şehri olan İstanbul ilinde yaşıyorsanız ve ilçe olarak Bağcılarda ikamet ediyorsanız sizlerde artık evinize para getirebileceksiniz. Son zamanların en gözde işlerinden birisi olan Ev Hanımlarının yapmış olduğu evde ek iş olanakları ile sizlerde firmalar ile anlaşabilir para kazanabilirsiniz. Sadece ev hanımları değil üniversite öğrencileri ve emekli insanlarda artık bu işi yapmaktadır.  İstanbul’da Evde Para Kazanmak İşi Nasıl Oluyor ? diye kendinize soruyorsanız ve bir türlü cevap bulamıyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sizlere evde yapabileceğiniz Yeni Ek İş İmkanları sunacağız. Bu sayede sizlerde ev ekonomisine katkıda bulunabileceksiniz.

Bağcılar evde ek iş ilanları

Evde Davetiye Katlama İşi Yapabilirsiniz: Evet ev hanımları yanlış duymadınız. Hem yazın hem de kışın insanlar düğün,nişan,kına gibi özel günler yapmaktadır. Genellikle yazın daha yoğun olsa da kışın olmuyor değil. Buna bağlı olarak insanlar matbaalar ya da düğün salonları ile anlaşarak davetiye bastırmaktadır. Sizler tam da bu noktada para kazanabilirsiniz. Davetiye Süsleme İşi ya da Davetiye Katlama İşi yaparak para kazanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden anlaşan insanlar 100 davetiyeye 50 TL kazanmaktadır. Sizlerde bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Hem aile bireyleri ile hem de komşularınız ile bu işi yapabilirsiniz.

İstanbul’da Makale ve Editörlük İşi Veren Firmalar: Hem Ev hanımları hem de üniversite öğrencileri makale işi yaparak para kazanabilirsiniz. İnsanlar internet sitelerine makale yazdırmakta ve genellikle de bayanları tercih etmektedir. Sağlık ya da moda gibi alanlarda sizinde bilgileriniz tamsa ve bilgilerinize,yorumlarınıza güveniyorsanız makale yazabilir makale başına para kazanabilirsiniz.Makalede yer alan kelime fazlalığına göre para kazanabileceksiniz. Eğer sizlerde firmalar ile iletişime geçmek istiyorsanız sizlere yardımcı olacağız.

FİRMALARIN İLANLARINI TAKİPTE KALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanlarını takip etmek istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına bilgilerinizi, tecrübelerinizi, düşüncelerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında size bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Çatalca Evde Ek İş İlanları 2015 iş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Çatalca Ek İş İlanları 2015, Emeklilere Ek İş İmkanları 2015 ve İstanbul Çatalca Ev Hanımları Ek İş hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 947 YORUM
 1. Melek kement dedi ki:

  Evde paketleme yada o tarz is istiyoru.

 2. Derya Salgın dedi ki:

  Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 3. Sude dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 4. Taylan dedi ki:

  taylan.sular@gmail.com Evde iş yapacak bir bayana iş arıyorum çok ihtiyacı var lütfen geri döüş yapın

 5. Derya dedi ki:

  Merhaba evde davetiye katlama, nikah şekeri gibi işleri yapabilirim elim yatkındır. Dönüş yaparsanız sevinirim ☺️

 6. BURCU dedi ki:

  Dönüş yapın mutlaka yapabilirim yusufbarantekatli@gmail.com

 7. Nursel dedi ki:

  merhaba ben istanbul yavuzda oturuyom sabun paketleme ve davetiye işi yapabilirim

 8. Yasin dedi ki:

  Merhabalar ben Yasin bağcılar guneslide oturmaktayim işe ihtiyacım var geri donerseniz sevinirim

 9. Betül kara dedi ki:

  Merhabalar bagcilardayiz bizde annem ben teyzem bizde ewde yapmak için iş arıyoruz irtibata gecermisiniz…tesekkurler

1 90 91 92