İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Çatalca Evde Ek İş İlanları 2015 iş Veren Firmalar

İstanbul Çatalca Ev Hanımları Ek İş İmkanları 2015 Yılı

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ev Hanımları,Üniversite Öğrencileri,Emekliler bu yazımız sizleri ilgilendiriyor.Eğer sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız ve artık bir şeyler yapmak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Artık evde para kazanmak daha kolay diyebiliriz. Ev hanımları aile bütçesine yardımcı olmak amacı ile evde yaptığı işler sayesinde güzel paralar kazanmaktadır. Peki Ev Hanımları Evde Ne İş Yapabilir diye merak ediyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Evde Kutu Katlama İşi ya da Davetiye Katlama İşi yaparak para kazanmanız mümkündür. Son zamanlarda çocuklu ev hanımları dışarıda çalışamamaktan yakınmaktadır. Buna bağlı olarak evde hem çocuklarınızla ilgilenip hem de para kazanabileceğiniz iş imkanları hakkında sizlere bilgi verelim.

Çatalca Evde Ek İş İLANLARI

Çatalca İlçesi İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak nüfus yoğunluğu da bir hayli fazladır. Bundan dolayı iş imkanları da daha fazla diyebiliriz. Evde ne iş yapabilirsiniz bunu kendiniz bilmeniz gerekiyor. Eliniz neye yatkınsa bu konuda iş yapabilirsiniz. Örneğin son zamanlarda evde reçel yapıp satan ev hanımları var.Sizinde el lezzetiniz varsa ve reçel yapmayı biliyorsanız reçel yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca yapabileceğiniz iş bunlarla sınırlı değil. Evde Örgü İşi yaparak da para kazanmanız mümkündür. Bebek Yelekleri ya da Lif yaparak bunları sandıkta saklamak yerine parayla satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

İstanbul Çatalca Ek İş İlanları 2015 yılında oldukça fazladır. Boş zamanınız çoksa ve bunu değerlendirmek istiyorsanız mutlaka bu tarz işleri yapmalısınız. Hem boş durmamış olursunuz hem de aile bütçesine biraz katkıda bulunmuş olursunuz. Firmalar sizinle iletişime geçmesi için bir takım şeyleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunun için aşağıda yer alan talimatları uygulamanız gereklidir.

FİRMALARIN SİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazarak sizlerde firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde İçli Köfte Yapıp Satarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde Ev Hanımları Evde Ek İş 2015, Evde Ek İş İlanları 2015 ve Evde İçli Köfte Yapmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 113 YORUM
 1. Fadime turgut dedi ki:

  Evde ekiş arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim istambul. Çatalca gökçe alide ikamet etmek deyim dönmenizi bekliyorum

 2. Elmar dedi ki:

  evde isler yapa bilen iki hanım var İstanbul Çatalca yardimci olursaniz sevinirim

 3. Aslıhan dedi ki:

  Eve iş istiyorum değerlendirirseniz sevinirim cevabınızı bekliyorum

 4. Asiye kaplan dedi ki:

  Evde paketleme yapabılırım.yardımcı olursanız cok sevınırım.

 5. Çağla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim yardımcı olup geri dönüşüm yapabilirseniz çok sevinirim. İş ilanı.