İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Üsküdar Evde Ek İş Olanakları 2015

İstanbul Üsküdar Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları

Merhaba Sayın Okurlarımız.İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Üsküdar’da yaşıyorsanız ve evde yapabileceğiniz işler arıyorsanız sizlere en iyi iş fikirlerini sunmaya devam ediyoruz. Özellikle de bayanların tercih ettiği ve ailesine katkıda bulunmak için evine ek iş alarak bunları yapmakta ve para kazanmaktadır. Peki sizinde ihtiyacınız varsa ve yapmak istiyorsanız ne gibi işler yapabilirsiniz öncelikle bunu kendiniz bilmeniz gerekiyor. Çünkü el becerinizin neye yatkın olduğunu ve daha önce hangi işleri yaptığınızı bilirseniz daha kolay üstesinden gelebilirsiniz.Üsküdar Evde Ek İş İmkanları 2015Evde Ek İş Yapmak İçin Firmalar ile iletişim halinde olmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere bu iş imkanları neler bilgi verelim.

 
Evde Mum Yapıp Satabilirsiniz: Ev hanımları bilirsiniz ki bayanlar mumları çok seviyorlar. Özellikle de süs amaçlı mumlar bayanların oldukça ilgisini çekmekte ve bunun için satın alınmaktadır. Eğer bu işten para kazanmak istiyorsanız evinize mum malzemeleri alarak mum yapabilir ve satabilirsiniz. Gerçekten ucuza mal edebileceğiniz bu mum malzemeleri ile harika tasarımlarda ve renklerde mumlar yapabilirsiniz. İnternet ortamı üzerinden satışa sunabileceğiniz bu ürünlerin resimlerini çeker sanal mağazanıza koyarsanız satışını daha kolay yapabilir daha fazla satabilirsiniz. Merak edenler için Evde Mum İşi Yapmak İçin TIKLAYINIZ

Takı Yapıp Satabilirsiniz: El becerisi yüksek olan bayanların ve hayal dünyası geniş olan insanların yapabileceği bir iş olduğunu belirtmek istiyoruz. Çünkü artık sıradan takı ürünlerine yerine insanlar daha farklı takılar istiyor ve arıyor. Eğer farklı tarzlarda yüzük,kolye ya da bileklik gibi takılar yapabiliyorsanız bunların malzemelerini alabilir kendiniz satabilirsiniz. Yine bu ürünleri de internet üzerinden satarak güzel paralar kazanabilmeniz mümkündür.

Bir çok bayan artık evde bu işleri yaparak para kazanabilmektedir. Biraz cesaret biraz sermaye ile sizlerde bir girişimci olabilirsiniz. Umuyoruz ki sizler için ilham olur bu makalemiz. Herkese bol şans ve bol kazanç dileriz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 54 YORUM
  1. Orçun dedi ki:

    Evde yapılan tütün paketleme,nikah şekeri,tesbih yapma,kolye bileklik yapma vb işler yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

  2. Yasemin dedi ki:

    Evde paketleme isi yapabilirm üsküdar ünalan

1 3 4 5