İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Karabük Eve Ek İş Veren Firmalar 2015 İş İlanları

Karabük Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak

Merhaba Sayın Okurlarımız. Karabük il merkezinde ya da çevre ilçelerinde yaşıyorsanız evde yapabileceğiniz işler olduğunu bilmiyorsanız ve bir araştırma içindeyseniz doğru yere geldiğinizi söyleyebilirim. Bir çok bayan internet sitemiz sayesinde bu yeni ek iş fikirleri hakkında araştırma yaptı ve ilham alarak şimdiden para kazanmaya başladı bile. Eğer sizde Evde Ek İş Yaparak aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız ve bir nebze de olsa ekonomik olarak canlanmak istiyorsanız bu iş imkanlarından faydalanmanızı sizlere de öneriyoruz. Ev hanımları ister Karabük’de olun isterseniz de ilçelerde. Eve Ek İş Veren Firmalar ile iletişim kurduktan sonra sizin için para kazanmak daha kolay. Ama evde para kazanmak biraz da sizin el becerinize,marifetinize bağlı bunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Karabük Evde Ek İş

Evde Bebek Şekeri İşi Yapmak: Ev hanımları bildiğiniz üzere ülkemizde her yıl binlerce doğum olmaktadır. Aileler doğan bebekleri için unutulmamak hep hatırlanması için bebek şekerleri ya da dolap süsü yaptırmaktadır. Eğer bu malzemeleri kendiniz alabilirseniz ve bebek şekerlerini hem erkek hem de kız çocukları için ayrı ayrı yaparsanız sizin için harika bir iş fırsatı demektir.

İsimleri daha sonradan yazılmak kaydıyla hazırda bebek şekeri stoku yapabilirsiniz. Tanıdık,eş dost sizin bu işi yaptığınızı bilirse duyarsa bebek şekerlerini başkası yerine sizlerden alacaktır. Bu sayede sizlerde para kazanabilirsiniz. Örnek verecek olursak tanesini 2 TL den satmış olduğunuz 100 bebek şekeri size 200 TL Para kazandırır. Bunun 50 lirası malzemelere gitse 150 TL size kalacaktır. Ayda bu ve buna benzer bir iş yapsanız 600 Lira çok rahat kazanırsınız.

Eski Kitaplarınızı Satabilirsiniz.: Ev hanımları okumadığınız ya da okumuş olduğunuz ancak çok temiz kullandığınız kitapları da ikinci el kitap alan ve satan yerlere satabilirsiniz. Bu sayede hem evdeki kalabalıktan kurtulmuş olacaksınız hem de para kazanmış olacaksınız. Özellikle de üniversite öğrencileri arasında çok kitap okumayı sevenler var. Bu insanlar bu işi yaparak güzel paralar elde edebilir.

Karabükte Ek İş Yaparak Para Kazanmak istiyorsanız biraz girişken biraz da çevreniz olması gerekmektedir. Diğer türlü para kazanmanız gerçekten çok zor olabilmektedir. Diğer iş fikirlerine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Umuyoruz ki sizler içinde bir iş imkanı var.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 71 YORUM
 1. Okan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak İstyorum her türlü iş uyar dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 2. Seda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Karabük’te yaşıyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 3. Eysan dedi ki:

  Evde ek is istiyorum acil el becerim var

 4. İmren dedi ki:

  İse ihtiyacim var lutfen evde yapilabilecek is icin donus yapin

 5. Eser dedi ki:

  Karabuk safranboluda oturuyorum ise cok ihtiyacim var verilen isi itinayla yaparim donus yaparsaniz cok mutlu olurum

 6. Ayla dedi ki:

  Evde paketleme (dugme toka galos vs )tum paketleme tutun sarma nikah sekeri davetiye katlama ev yemekleri sarma iplik temizleme cocuk ve hasta bakıcılıgı isyeri veya yurtlarda ascilik

 7. Sinan dedi ki:

  Karabük’te öğrenciyim çok boş vaktim var ek iş arıyorum daha önce İstanbul’da çok ek iş yaptım

1 5 6 7