İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Orman Genel Müd. Fidanlık Müdürü Görevde Yükselme Sınavı

Orman Genel Müdürlüğü Yükselme Sınavı İlanı 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız. Orman Genel Müdürlüğü tarafından Fidanlık Müdürü olarak kurumda görev yapan personeller için görevde yükselmelerine imkan sunan yazılı ve sözlü sınav yapılacağı ilan edildi. Eğer Orman ve Su İşleri Bakanlığına bağlı olan Orman Genel Müdürlüğüne bağlı olarak çalışıyorsanız belirtilmiş olan pozisyondaysanız sizlerde 10.08.2015 tarihli ilanımız ile Başmühendis, İşletme Müdürü ve İşletme Müdür Yardımcısı kadroları için görevde yükselme sınavına katılabilirsiniz.Genel Müdürlük Makamından alınan Olur ile görevde yükselme sınavı açılacak kadrolar arasına Fidanlık Müdürü kadrosunun da eklenmesi uygun görülmüştür.Sınava Başvurular 20 Ağustos 2015 tarihinde başlıyor ve 25 Ağustos 2015 tarihinde son buluyor. Sınava katılacak olan müdürlerde aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

OGM Fidanlık Görevde Yükselme

 1-GENEL ŞARTLAR

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 68 inci Maddesinin (B) bendinde belirtilen şartları taşımak.

2-ÖZEL ŞARTLAR

Fidanlık müdürü kadrosuna atanabilmek için;

1) Fakültelerin orman mühendisliği bölümü mezunu olmak,

2) En az 10 yıl hizmeti bulunmak ve Genel Müdürlük hizmet birimlerinde işletme müdür yardımcısı veya fidanlık müdür yardımcısı görevlerinde en az 1 yıl çalışmış olmak,

Fidanlık Müdürü Kadrosu İçin Görevde Yükselme Yazılı ve Sözlü Sınavı İlanı

Görevde yükselme sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacaktır.

SINAV TAKVİMİ

Müracaat Tarihi:  20.08.2015-25.08.2015
Müracaatı Kabul Edilenlerin Listesi İlanı: 31.08.2015
İtiraz Süresi: 31.08.2015-07.09.2015
Kesin Liste İlanı: 21.09.2015

Yukarıda belirtilmiş olan tarihler arasında sınava başvurunuzu yapmanız istenmektedir. Orman Genel Müdürlüğüne bağlı çalışan müdürler arasında yer alıyorsanız ve yükselmek istiyorsanız bu sınava katılarak bir üst rütbeyi alabilirsiniz.

Duyuru Metni İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Atatürk Üniversitesi AÖF Öğrencilerine Tek Ders Duyurusu başlıklı makalemizde 19 Eylül 2015 Erzurum ATA AÖF Tek Ders, ATA AÖF Tek Ders Sınavı Katılma Şartları ve Binlerce AÖF Öğrencisine Tek Ders Müjdesi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.