İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı İlanı

Orman Genel Müdürlüğü 2018 Yılı Personel Alımı İlanı İş Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Orman Genel Müdürlüğü yapmış olduğu açıklama neticesinde Orman Genel Müdürlüğü’nün Ankara ilinde bulunan birimlerinde istihdam edilmek üzere 3 tekniker alımı, 30 büro personeli alımı ve 3 destek personeli alımı olmak üzere toplamda 36 personel alımı yapacağını duyurmuştur. Alınacak her unvan için istenilen nitelikler ilanda belirtilmiştir. Tekniker alımı için çeşitli kriterler bildirilmiştir.

ORMAN-GENEL-MUDURLUGU-PERSONEL-ALIMI-2016

Her bir tekniker alımı için üniversitelerin farklı ön lisans bölümlerinden mezun adaylar aranmaktadır. Bu bölümler ilanda yazılmıştır. Aynı şekilde büro personeli alımı için de çeşitli ön lisans bölümlerinden mezun olma koşulu belirtilmiştir. Fakat destek personeli alımında bir sınırlama belirtilmemek ile birlikte ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmuş olmanın yeterli olacağı belirtilmiştir.

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI VE ÖZEL ŞARTLAR

1- 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak.

2- Müracaat tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamak.

3- Erkek adaylar için, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

4- Belirtilen nitelikleri taşımayan ve belgeleyemeyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir. Ayrıca, herhangi bir tarihte ibraz ettiği belgenin sahte/geçersiz olduğu, gerçeğe aykırı belge düzenlediği anlaşılanların “Sözleşme imzalanarak göreve başlatılmış olsalar bile” sözleşmeleri feshedilerek haklarında yasal işlem yapılacaktır ve İdare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel yasal faizi ile birlikte tazmin edilecektir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN GEREKLİ BELGELER

a) Başvuru Formu (online yapılmış ve ıslak imzalı),

b) Özgeçmiş,

c) Nüfus Cüzdanı fotokopisi,

ç) İlgili KPSS puanını gösteren sınav sonuç belgesi,

d) Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya onaylı suret,

e) Son 6 ayda çekilmiş iki adet vesikalık fotoğraf gibi belgelerdir.

Başvuruda bulunacak olan adayların http://erp.ogm.gov.tr/online_basvuru/ adresindeki başvuru formunu doldurarak başvuru işlemini çevrimiçi (online) olarak yapmaları gerekmektedir. Yapmış oldukları başvuruyu onayladıktan sonra alacakları çıktıyı ıslak imza ile imzaladıktan sonra aşağıdaki belgelerle birlikte Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560 – Yenimahalle / ANKARA adresindeki Orman Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı Personel Şube Müdürlüğüne 21.12.2015 – 08.01.2016 tarihleri arasında bizzat elden teslim edeceklerdir. Posta ya da diğer yollarla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurular 21 Aralık 2015 tarihinden itibaren başlayıp 8 Ocak 2016 tarihinde sona erecektir. Değerlendirme aşaması ise 11 Ocak 2016 – 18 Ocak 2016 tarihleri arasında olacaktır. Sonuçlar ise 19 Ocak 2016 tarihinde açıklanacaktır. Yerleştirme işleminde 2014 KPSS (B) grubu KPSSP93 ve KPSSP94 puan türleri sıralaması esas alınacaktır. Sözleşme imzalamaya hak kazanan adayların listesi Orman Genel Müdürlüğü’nün resmi internet web sayfası adresi sitesi olan www.ogm.gov.tr adresinden ilan edilecektir. İlan hakkında detaylı sahibi olmak için ilanın tam metnini okuyabilirsiniz.

İlanın Tam Metnini Okumak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Yatılı Gece Bekçisi Arayan Fabrikalar, İnşaatların İlanları başlıklı makalemizde Ek İş Olarak Gece Bekçiliği Yapmak, Emekliye Gece Bekçiliği İş İlanları ve Gece Bekçisi Alımı Yapan Firma İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mahsun küçük dedi ki:

    Askerden yeni geldim telsiz isletmeniyim belgem var ogm”de çalışmak istiyorum

  2. galip polat dedi ki:

    Bursa tarim meslek lisesi makina bölümünde mezunum. Yeni askerden geldim evliyim iki çocuğum var. İş arıyorum