İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

THY İİBF Mezunu Genel Uzman Memur Alımı 2015

THY İİBF Mezunu Fakülte Mezunu Memurluk Başvurusu

Merhaba Sayın Okurlarımız. Türk Hava Yolları 15 Mayıs 2015 tarihinde yayınlamış olduğu ilanlar arasında sadece ön lisans mezunları için değil lisans mezunları içinde uzman memurluk kadrosuna alım yapmaktadır.Kariyerine Türk Hava Yollarında devam etmek isteyen üniversite mezunları için yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Zaten havayolu firmaları arasında en fazla alım yapan şirketlerden olan dünya genelinde adı duyulmuş olan THY ülkemizde istihdam alanları yaratarak mezunlara iş fırsatları sunuyor. Peki ama iş başvurusu yapacak olanlarda aranan şartlar neler ? En fazla merak edilenler hangi mezunlar başvuru yapabilecek ve yaş sınırı ne olacak ? Dilerseniz şimdi bu detayları aktaralım sizlere.

THY-4 Yıllık Memur Alımı

Başvuruda bulunacak olan memur adaylarda aranan şartlar alt kısımda belirtilmiştir. Bu kriterleri sağlayan herkes başvurusunu Türk Hava Yollarının Kariyer sayfasından yapabilir.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak
Herhangi bir adli sicil kaydı bulunmamak
Erkeklerin askerliğini yapmış olması ya da en az 1 yıl tecilli olmask
Lisans Mezunları için 1986 ve sonrası doğmuş olmak. Yüksek Lisans İçin 1984 ve sonrasıdır.
En az 4 yıllık Lisans Mezunu ya da yurt dışında YÖK tarafından onaylanmış olan fakültelerden mezun olmak.

Mezun Olunacak Bölümler

İşletme Fakültesi
İktisat Fakültesi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi
•İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi
Yönetim Bilimleri Fakültesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi

Yukarıda yer alan bölümlerden mezun olanlar alt kısımda belirtilen sınavlardan da belirtilen puanları almış olması gerekmektedir.

YDS – 60 Puan
TOEFL (IBT) – 70 Puan
IELTS – 5,5 Puan

Eğer bu şartları taşıyorsanız sizlerde başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapılacak olan bu ilan 1 Temmuz 2015 tarihine kadar yayında kalacaktır. Aranan kriterleri taşıyanlar arasında öncelikle bir yazılı sınav yapılacak arkasından da başarılı olan mülakata çağrılacaktır. Daha sonra başarılı olanlar Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü (İstanbul) bünyesinde hangi departmanlar için değerlendirme yapılacağı bildirilecektir.

Başvuru Yapmak İçin:

https://www4.thy.com/cv/cvGenel.jsf

 

Bir önceki yazımız olan Koçtaş 2015 Satış Danışmanı ve Personel Alımı başlıklı makalemizde Koçtaş 2015 Personel Alımı, Koçtaş Eleman Alımı 2015 ve Koçtaş Kasiyer Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.