İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Titanik Denizcilik Personel Alımı İş Başvurusu

29.04.2016

Titanik Denizcilik Yolcu Gemilerinde Çalışacak Personel Alımı

Merhaba Sayın Okurlarımız. Denizcilik sektörü firmalarından biri olan Titanik Denizcilik tarafından yapılan duyuru neticesinde yolcu gemilerinde ve turistik yatlarda çalıştırılmak üzere personel alımları yapılacağı belirtilmiştir. Hem yolcu gemisinde hem de tatil bölgelerinde turistik yatlarda çalışacak personeller için maaşların dolgun olduğu ve bunun ile birlikte çalışanlara SGK, Yeme – İçme ve Konaklama gibi imkanlarında tanınacağı belirtilmiştir.

TITANIK-DENIZCILIK-IS-ILANLARI

Bunun yanı sıra Titanik Denizcilik firmasının kadrolu bir şekilde gemilerin makine ve mutfak bölümlerinde istihdam edilmek üzere vasıflı ya da vasıfsız personellerin alınacağı da belirtilmiştir. Ayrıca bu işin en önemli kısmı ise adaylarda tecrübe şartının aranmamasıdır. Yani gemide çalışmak isteyen vasıflı – vasıfsız veya tecrübeli ya da tecrübesiz herkes ilana başvuruda bulunarak gemilerde ya da yatlarda çalışma fırsatını elde edebilirler.

Bazı insanlar denizde çalışmayı sevmektedir. Karada çalışmanın aksine denizde çalışmak bazı insanlara huzur vermektedir. Bunun yanı sıra deniz sektöründe tecrübeli olan insanların da genellikle denizcilik kariyerlerinden memnun olduğu gözlemlenmektedir.

FİRMANIN İŞ TANIMI

Titanik Denizcilik firması ayrıcalığı ile 18 yaş ile 55 yaş arasında bay ya da bayan güverte, makine ve mutfak gibi geminin çeşitli bölümlerinde çalışabilecek deneyimli ya da yetiştirilmek üzere deneyimsiz personellerin iş başvurusunda bulunabileceği belirtilmiştir. Başvuracak adaylarda gemi cüzdanı yani gemi sertifikası olması ise tercih sebeplerinden biri olarak belirtilmiştir.

TİTANİK DENİZCİLİK İŞ İLANLARI

https://www.secretcv.com/firma/titanik-denizcilik-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Ferrero Çikolata İş İlanları ve İş Başvurusu başlıklı makalemizde Ferrero Çikolata Eleman Maaşları, Ferrero Çikolata Fabrikası Manisa İş İlanları ve Ferrero Fabrikaları Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. fırat yavuz dedi ki:

    slm mutfak tecrubem var hizli yim acil is ariyom

  2. Cihangür celikbilek dedi ki:

    Gemide calismak istiyorum yurtiçi yurtdisı farketmez