İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İş Başvurusu 2017

Türkiye’nin yeni ve büyük bankaları arasında yer almakta olan Türkiye Finans Katılım Bankası, 2005 yılından bu yana hizmet veren bankalardan birisi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra Türkiye Finans Katılım Bankası, her yıl olduğu gibi 2017 yılında da çeşitli pozisyonlar için personel ve yönetici alımı yapmaya devam etmektedir. Özellikle analist, reklam uzmanı, çağrı merkezi yetkilisi, yazılım uzmanı, danışmanlık avukatı, kredi takip ve tasfiye yetkilisi, sistem uzmanı gibi personel alımı yapmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra Türkiye Finans Katılım Bankası, genel iş başvurularını da kabul etmektedir. Böylelikle öz geçmişinizi göndererek sizin kriterlerinize uygun bir pozisyon açıldığı zaman banka sizinle işe alım için irtibat kurabilmektedir.

Lisans ve/veya yüksek lisans eğitimini yeni tamamlamış bir Türkiye Finans çalışanı olarak Asistan unvanı ile başladığınız kariyerinizi en üst kademeye kadar yükseltme olanağına sahipsiniz. Kariyer adımlarınız sırasıyla Asistan, Yetkili Yardımcısı, Yetkili, Yönetici Yardımcısı, Yönetici ve Müdürlük aşamalarını izler. Her pozisyonun yetkinlik, eğitim, performans kriterlerine göre belirlenmiş görev süreleri vardır.

Geleceğin yöneticilerini içimizden yetiştirme ilkesi kariyer planlarınızın oluşturulmasında önemli rol oynar. Yetkinlik ve performans kriterlerinizi göz önünde bulundurarak sizin için en etkin kariyer planını oluştururuz. Çalışanlarımızın görev yaptığı pozisyonlardan farklı görevlere rotasyonları ve tayinleri önceden belirlenmiş kariyer haritası kapsamında gerçekleştiririz. Adaylar, aramıza toplam çalışma kriterleri ve başarıları dikkate alınarak belirlenen unvanları ile katılır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Genel İş Başvurusu 2017

• Genel Bankacılık ve Müşteri Hizmetleri gibi bankacılık bilgisi ve teknik bilgi kullanımı gerektirecek destek hizmet birimleri için Türkiye’deki üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş,

• Ulaşım, ikram, bina güvenliği gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari lise mezunu,

• Bina Bakım-Onarım gibi yardımcı hizmet pozisyonları için asgari teknik lise mezunu,

• Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli,

• Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek,

• İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,

• İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,

• Ekip çalışmasına yatkın,

• Sorumluluk bilinci yüksek,

• Bilgisayar kullanımı gerektiren pozisyonlar için MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

• Yabancı dil kullanımı gerektiren pozisyonlar için iyi derecede İngilizce bilen,

• Erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş olan.

Bu bir GENEL BAŞVURU ilanı olup yapılacak başvurular, ilanda sözü edilen birimlerde oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temas kurulacaktır. GENEL BAŞVURU ilanları mevcut açık pozisyonlar için yayınlanmamakta, dolayısıyla başvuran adaylara olumlu ya da olumsuz cevap hemen verilememektedir.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI İŞ İLANLARI

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

Bir önceki yazımız olan Adana SASA İş Başvurusu - SASA İşçi Alımı ve İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Atike yiyen dedi ki:

    Ben iş arıyorum temizlik işi veya çaycılık her işi yaparım