İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Sakarya Evde İş İmkanı Evlere İş Veren Yerler

Sakarya Evde İş İlanları

Evde boş vaktiniz çoksa Sakarya’da ek iş yapmak istiyorum diyen bay ve bayanlar için Sakarya ek iş ilanları detaylarını yazımızın devamından okuyabilirsiniz. Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer almasına rağmen Karadeniz Bölgesine de kıyısı bulunan kalabalık aynı zamanda büyük illerimizden biri olan Sakarya ili evde iş imkanı açısından da gelişmiş şehrimiz olarak bilinir. Başta Sakarya evde kesim işi olmak üzere çok sayıda iş yapmanız mümkün.

Üstelik bu işler sizlere firmalar tarafından ücretsiz olarak veriliyor. Sakarya’da iş veren firmalar yerler ile iletişime geçerek de çok sayıda ek iş alabilirsiniz. Öncelikli olarak evde kesim işinden bahsedelim. Sakarya’da bulunan ve faaliyet gösteren atölyeler ya da tekstil konfeksiyonları tarafından sizlere birleşik olan güpürler verilmektedir. Güpürleri birbirinden ayırmak için keserek Sakarya’da iş verene teslim etmeniz gerekiyor.

Sakarya güpür işi sizlere firmalar ya da bazı yerler tarafından verilebileceği gibi kişiler tarafından da verilebilmektedir. Bunun için ise doğru kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Ancak Sakarya’da iş veren kişiler tarafından sizden kesinlikle herhangi bir ön ücret talep edilmemektedir. Evde ek iş yapmak için kimseye ücret ödemeyiniz. Aksine iş verenlerin size ücret ödemesi gerekmektedir.

Kına paketleme işinde ise Sakarya’da kına geceleri için gerekli olan kına size yüklü bir şekilde verilmektedir. Paketler de yanında ek olarak geliyor. Kınalar sizlere Sakarya kına paketleme işi veren yerler tarafından temin edilmektedir. Bu kınaları küçük boyutlu paketlere istenilen gramajlarda doldurarak paket sayısı başına ya da toplu adete göre anlaşmanız doğrultusunda ücret elde edebilirsiniz.

Bir diğer merak edilen konu ise Sakarya’da evde yazı yazarak para kazanmak nasıl olur sorusunun yanıtıdır. Bunun için ise bir bilgisayara ve internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. İster editörlük yaparak ister bağımsız içerik yazarı olarak ister iseniz makale gruplarına katılarak evden yazı yazarak para kazanmanın önünü açabilirsiniz. Facebook ek iş grubumuza dahil olarak da daha detaylı bilgi almanız tavsiye edilir.

Sakarya Eve İş Veren Firmalar

Sakarya’da yaşıyor iseniz Ad Soyad / Yapmak İstediğiniz İş / Yaşadığınız Bölge şeklinde bu yazımıza yorum yazarak ek iş elde etme imkanınızı arttırabilirsiniz. Aynı şekilde Sakarya’da iş veren yerler de yorum bırakarak iş ilanlarını bizimle paylaşabilirler. Yalnız cep telefonu ya da tam adres gibi bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Bursa Evde Ek İş İlanları - Evde Ek İş İmkanı Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Şebnem Şat dedi ki:

  emekliyim ek gelir için bu işi istiyorum sakarya serdivan yazlık mahallesinde oturuyorum

 2. Elif0853 dedi ki:

  Merhaba lar Sakarya Sapanca’da oturuyorum çocuklarım oldugu için çalışamıyorum ihtiyaç ım da var eve iş istiyorum donmenızı bekliyorum

 3. Hülya dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum inşaallah

 4. Hanife dedi ki:

  Ev hanımıyım adapazarı merkezde ikamet etmekteyim annemle birlikte evde kısa sürede paketleme işlerini yapabiliriz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Neşe dedi ki:

  Adım Neşa sakarya serdivanda yaşıyorum evde paketleme yapıp aileme katkıda bulunmak istiyorum el becerim var elim çabukturcevap bekliyorum lütfen

 6. irem dedi ki:

  merhaba iyi günler SAKARYA -ADAPAZARI MERKEZDE ikametgah etmekteyim annem ev hanımı ona evde iş imkanı arıyorduk yardımcı olabilir misiniz

 7. Belkıs gülmez dedi ki:

  Sakarya merkezde ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Hilal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum sakarya ferizli

 9. Leyla dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum sakarya serdivan

 10. Büşra dedi ki:

  sakarya/Hendek Kına paketleme işi

 11. Beyza dedi ki:

  Sakarya serdivan bütün paketleme işlerini yaparım öğrenciyim paraya ihtiyacım var

 12. Coşku osma dedi ki:

  sakarya/serdivan her türlü paketleme işi özen ve itina ile yapılır.

 13. Belkıs gülmez dedi ki:

  Sakarya yada kocaeli nde her türlü paketleme işi yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim günde en az 300 tane