İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Sakarya İŞKUR Evde İş İlanları – Sakarya Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde birçok kişi evde yapılabilecek işler sayesinde aile bütçesine katkıda bulunuyor. Öğrencilerin harçlık çıkarmasına yardımcı olan, ev hanımlarının bütçesini genişleten, iş arayan vatandaşların bu süreçte gelirsiz kalmasını engelleyen evden iş imkanı seçenekleri birçok kişiye rahat bir soluk aldırıyor.

Ülkemizin dört bir yanında araştırılan evde yapılacak işler Sakarya ilimizde de oldukça merak edilen bir konu. Sakarya’nın sanayi bakımından gelişmiş bir büyükşehir olması evde iş imkanı seçeneklerini de artırıyor. Eğer siz de Sakarya’da bayanlara evde iş imkanı sunan, öğrencilere ek gelir kapısı olan fırsatlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu yazıyı inceleyebilirsiniz. 

Sakarya Evde İş İmkanları

Sakarya; Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer almasına rağmen Karadeniz Bölgesi’ne de kıyısı bulunan, kalabalık aynı zamanda büyük illerimizden biri. Bu da bir bakıma evde iş imkanı Sakarya bölgesinde çok daha çeşitli ve geniştir demek oluyor. 

Evde ek iş Sakarya ve çevresindeki firma ve fabrikalar tarafından veriliyor. Sakarya evde iş ilanları veya tanıdıklar aracılığıyla ek iş arayan kişilerle iletişime geçen firmalar, anlaşma sağlandığı takdirde, tüm malzemeleri çalışacak kişilere gönderiyor ve istenilen işi ayrıntılarıyla anlatıyor.  

Dediğimiz gibi evde iş Sakarya bölgesinde oldukça çeşitli. Paketleme, evde yemek yapıp satma, montaj, kesim işi gibi birbirinden farklı alanlarda işler bulabilirsiniz. 

Sakarya Güpür İşi

Sakarya evde kesim işi ve güpür işi gibi tekstille alakalı birçok iş koluyla ek gelir elde etmek isteyenleri sevindiriyor. Her ilde yapılması mümkün olmayan kesim ve güpür işine bu bölgede sıkça rastlanıyor.

Bu işte; Sakarya’da bulunan ve faaliyet gösteren atölyeler ya da tekstil konfeksiyonları tarafından sizlere birleşik olan güpürler verilmektedir. Sizin de güpürleri doğru yerlerden keserek birbirinden ayırmanız ve sonrasında işverene teslim etmeniz gerekiyor.

Sakarya Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Sakarya ilimizde de oldukça popüler. Türkiye’nin her yerinde evde yapılabilecek işler arasından en çok tercih edilenlerden biri olan paketleme işi Sakarya evlere iş veren firma ve esnaflar tarafından da ek gelir elde etmek isteyenlere veriliyor.

Paketleme işinde aklınıza gelen her ürün kullanılıyor. Düğme, toka, boncuk, şeker, kına, tespih… Biz burada örnek olması açısından kına paketleme işinden bahsedeceğiz. Çünkü çok tercih ediliyor. Siz eve iş veren fabrikalar veya esnaflarla görüştüğünüzde neye ihtiyaç varsa o ürünün paketleme işini alabilirsiniz. 

Kına paketleme işinde kullanılacak ürünler sizlere Sakarya kına paketleme işi veren yerler tarafından temin ediliyor. Yeterli miktarda kına ve paketler elinize ulaştırılıyor. Sizden istenilen kınaları gönderilen paketlere belirlenen gramajlar oranında yerleştirmeniz. Paket sayısı başına ya da toplu adete göre ücret alabilirsiniz. Bu sizin anlaşmanıza göre değişir. 

Kına Paketleme İşi

Sakarya’da Evde Yazı Yazarak Para Kazanmak

Eve iş veren firmalar ile iletişime geçemiyorsanız online olarak da çalışabilirsiniz. İnternetteki sitelere yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Bunun için ise bir bilgisayara ve internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. İster editörlük yaparak ister bağımsız içerik yazarı olarak ister iseniz makale gruplarına katılarak evden yazı yazarak para kazanmanın önünü açabilirsiniz. Dilerseniz Facebook ek iş grubumuza dahil olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yazı Yazarak Para Kazanmak İstiyorum

Sakarya Evde İş İmkanı İŞKUR Tarafından Sağlanıyor mu?

İŞKUR hem çalışan hem de iş arayan vatandaşlara destek olmak için kurulan bir kurum. Ülkemizin dört bir yanındaki şubeleriyle iş arayanlara, öğrencilere ve ev hanımlarına para kazanma şansı tanıyan İŞKUR evde paketleme iş ilanları gibi farklı ilanlarla evde iş yapmak isteyenlere de yardımcı oluyor. 

Değişen sektörlerden farklı firmalar İŞKUR aracılığıyla çalışan bulmayı tercih edebiliyor. Daha resmi ve güvenilir bir yol olarak görülen İŞKUR sistemiyle siz de evde iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Bunun için bölüm sonunda verilen linke tıklayarak İŞKUR evde iş başvurusu ve ilanlarıyla alakalı sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Sakarya İŞKUR evde iş ilanları sayfasını takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Dilerseniz size en yakın İŞKUR şubesine giderek yüzyüze başvuru da yapabilir, aklınıza takılan soruları bizzat yetkililere sorabilirsiniz. 

İŞKUR evde ek iş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

İŞKUR Evde Yapılabilecek İşler

Sakarya Eve İş Veren Firmalar

Sakarya’da evlere fason iş veren firmalar çalışanlara birçok koldan ulaşabiliyor. Bunlardan biri internette verilen ilanlar. Firmalar farklı sitelerde “Adapazarı evde iş ilanları”, “Sakarya evde paketleme iş ilanları” başlıkları altında eleman arayışlarını dile getiriyor. Söz konusu sayfalara ulaşmak için bölüm sonunda verilen linkleri kullanabilirsiniz. 

Sakarya’da evlere iş veren yerler telefon numaraları ve adres bilgilerini esnaflarla da paylaşabiliyor. Kulaktan kulağa yayılan iş fırsatları kısa zamanda birçok kişiye ulaşabiliyor. Bu nedenle size tavsiyemiz evden yapılacak işler için saha araştırmasına çıkmanız olacak. Büyük çarşılarda ve tekstil firmalarının ağırlıklı olduğu bölgelerde esnaflar ile görüşerek evden iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sakarya’da yaşıyorsanız Ad Soyad / Yapmak İstediğiniz İş / Yaşadığınız Bölge şeklinde bu yazımıza yorum yazarak da ek iş elde etme imkanınızı artırabilirsiniz. Aynı şekilde Sakarya’da iş veren yerler de yorum bırakarak iş ilanlarını bizimle paylaşabilirler. Yalnız cep telefonu ya da tam adres gibi bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz.

Kariyer.net üzerinden Sakarya iş ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Jooble.org’da yayınlanan Sakarya evde iş ilanları sayfasını ziyaret etmek için TIKLAYINIZ.

Evde Pasta Yaparak Para Kazanmak

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 30 YORUM
 1. Bahar dedi ki:

  Sakarya adapazarında oturuyorum her tür paketleme işi yapabilirim

 2. Hatice İNCE ÇAKIROĞLU dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparım. Elim hızlıdır ilgilenirseniz çok memnun olurum gerçekten ihtiyacım var

 3. İmran şimşek dedi ki:

  Merhaba ben imran şimşek.Evde her türlü paketleme işi yapabiliriz evde 3 kişiyiz. Sakarya karamanda yaşıyoruz.Bol zamanımız ve elimiz hızlıdır.Teşekkürler

 4. Emine dedi ki:

  Merhaba.. Sakarya Arifiye de oturuyorum , 7 yıla yakın tekstil firmasında ürün paketleme yaptım , Şuan ev hanımıyım geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 5. Hande dedi ki:

  Merhaba Sakarya kaynarcada ikamet ediyorum. Evde paketleme,takı,süsleme vb el işlerini yapmak istiyorum. El becerim iyidir. Evde iki kişiyiz hızlı bir şekilde üretim yapabiliriz

 6. Fatma dedi ki:

  SAKARYA SERDİVAN da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Erdem dedi ki:

  Sakarya adapazarı
  Karaosman mahallesinde oturuyorum
  Evde yapılabilecek bütün işleri yaparım
  El becerim iyidir

 8. Erdem dedi ki:

  Sakarya adapazarı
  Karaosman mahallesinde oturuyorum
  Evde paketleme
  Montaj işleri istiyorum

 9. AYŞE dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum evde iş yapmaya müsaitim dikkatli ve özenliyim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 10. Öznur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Vaktim hep evde geçiyor. Bu işlere en az 6 saatimi ayırabilirim. Ne olur geri dönüş yapın