İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

2015 Evde Tesbih İşi Veren Firmalar ve Evde Tesbih Yapmak

Evde Tesbih İşi 2015 ile Para Kazanmak

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Eğer sizde artık evde oturmaktan sıkıldıysanız ve evde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız size güzel evde iş imkanları sunmaya devam ediyoruz. Evde sizlerde tesbih işi yaparak para kazanabilirsiniz. Firmalar ile anlaşabilir evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Nasıl mı diye soracak olursanız bu konuda sizleri aydınlatmak istiyoruz. Son zamanlarda artık firmalar iş yüklerini hafifletmek için bu işleri ev hanımlarına ya da emekli beylere vermektedir.Sizde bu işi alarak hem zevkli bir ortam oluşturmuş olursunuz hem de bir yandan para kazanabilirsiniz. Peki hangi firmalar tesbih işi veriyor diye soracak olursanız bu konuda da bilgi vereceğiz. İzmir,İstanbul,Ankara,Bursa,Konya ve Adana gibi illerimizde bu iş genellikle evlerde yapılmaktadır.

Evde Tesbih İşi Veren Firmalar 2015

Öncelikle evde tesbih yapmak sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Tesbihin boncuklarını ipten geçirmeniz gerekmektedir. Gerekli şekillerde ve düzende olması gerekmektedir.Muntazam bir şekilde bu işi yaptıktan sonra ilk tesbih işinizi yapmış oluyorsunuz. Yeter ki başarabileceğinize inanın. Evde Tesbih yapıp satmak işinden oldukça güzel paralar kazanan insanlar vardır. Bunlardan birisi de siz olabilirsiniz. Aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz. Evde Tesbih Yapmak Videosu zaten detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Biraz el beceriniz var ise bu işten gerçekten kolay para kazanabilirsiniz. Firmalar ile anlaştığınız vakit firmalar size tesbih malzemeleri göndermektedir. Sizden belirli bir tarihte tesbihleri geri istemektedir. Eğer sizde yetiştirebilirseniz bir sonraki işte de sizi bulurlar sizinle anlaşırlar.

[youtube id=”YvwPGkFdhcM” width=”490″ height=”300″]

Ama yok ben firmalarla iş yapmak istemiyorum kendim malzemelerini alıp kendim internet üzerinden satmak istiyorum diyorsanız da orası size kalmış efendim. Bu işten de karlı çıkabilirsiniz. Online ürün satış sitelerinden yapmış olduğunuz tesbihlerin resimlerini çekip internete koyarsanız daha çabuk satılabilmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Evde Nikah Şekeri İşi Yapmak 2015 ve Veren Firmalar başlıklı makalemizde Ankara Nikah Şekeri İşi 2015, Evde Ek Gelir Sağlamak 2015 ve Evde Nikah Şekeri Yapmak 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4287 YORUM
 1. Şüheda dedi ki:

  Şüheda vural bariszeynepsuheda@gmail.com konya

 2. Müzeyyen altin dedi ki:

  Adim müzeyyen altın 20kisilik ekibim var tesbih dizme işi yapmak istiyorum ankara hasköy de oturuyorum..

 3. SELDA KARATAŞ dedi ki:

  Adana da ikamet etmekteyim.Evde tesbih işi yapmak veya paketkeme işi yapmak istiyorum.Eve iş veren firma yetkililerin dikkatine!

 4. Meral dedi ki:

  Merhaba İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum el becerime güveniyorum tesbih işi yapmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz

 5. Esra doğan dedi ki:

  Evde tesbih işi almak istiyorum ko ya meram

 6. Cevahir güclü dedi ki:

  iletisime geçmenizi bekliyorum her turlu is yapabilirim

 7. zuhal dedi ki:

  Mersinde ikamet etmekteyim eve tesbih isi almak istiyorum

 8. zuhal dedi ki:

  Evde tesbih i§i yapmak istiyorum

 9. Tugba dedi ki:

  İstanbul esenler atışalaninda ikamet etmekteyim ise ihtiyacım var ev hanimiyim lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim davetiye katlama tesbih yapımı boncuk dizme yapabilirim teşekkürler

 10. Damla dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum