İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evlere Mandal İşi Veren Firma ve Telefonlar

Her sene olduğu gibi 2018 yılında da evlere ek iş vermek isteyen küçük işletme, dükkan, konfeksiyon, fabrika ya da bireysel kurumların olduğu görülmektedir. Bu tarz yerler başta evde kına paketleme olmak üzere evde mandal işi gibi çeşitli ek işler vermektedirler. Bazı ev haneleri daha önce bu ek işleri yaptığından dolayı tecrübe sahibi oldukları için evde mandal işinin nasıl yapıldığını bilmektedirler. Bilmeyenler için ise bu yazının devamında mandal işinin detaylarını paylaşacağız.

Öncelikle uyarı yapmadan geçmeyelim. Sizlerden ek iş için kapora tarzı durumlar adı altında ön ödeme isteyen ek iş verdiğini iddia eden kişilere kesinlikle inanmayınız ve aynı zamanda güvenmeyiniz. Ek iş veren insanlar sizden hiçbir şekilde ücret talebi etmezler. Yaptığınız işten ne kadar kazanacağınızı, peşin ya da iş sonrasında ödeme alıp almayacağınızı, adet sayısına göre ya da toplu adete göre ücrette anlaşmak gibi bütün koşullar tamamen size bağlıdır.

Şimdi ise gelelim mandalı şimdi detaylarını anlatmaya. Mandal işi veren yerler ya sizin kapınıza gerekli malzemeleri getirir ya da eğer birden fazla haneye çok sayıda iş veren bir yer ise sizden de yerlerine gidip gerekli malzemeleri almanızı talep edebilirler. Bu ek iş için kullanılacak olan malzemeler tamamen ek iş veren yer tarafından verilmektedir.

Mandal işi çeşitli kavramlar adı altında sınıflandırılabilir. Kimin firmalar sizden toplu olarak ben mandalları paketlemenizi istemektedirler. Mandalları belirlenen adrese göre yan yana getirerek iş veren firmanın talep ettiği şekle bağlı olarak ister yan yana getirip lastikle bağlanabilir ya da firmalar tarafından verilen paketlere istenilen şekilde dizilebilir. Bu durum tamamen ek iş işverenin sizden nasıl yapmanızı istediğine bağlıdır.

Tüm bunların yanı sıra mandal işinde bilinen bir diğer detay ise mandalları boyama ve süsleme işidir. Mandallar ve mandala boyamanız için gerekli boya malzemeleri sizlere mandal işi veren yer tarafından temin edilmektedir. Sizler de gösterildiği şekilde mandalları istenilen renklerde boyayıp gerektiği takdirde gösterildiği gibi süsleyip işverenlere teslim edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Bursa Evde Ek İş İlanları - Evde Ek İş İmkanı Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Harika bir çıkış yolu: Kendinize Pasif Gelir Kaynakları Yaratın!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 103 YORUM
  1. AYHAN dedi ki:

    eskişehirde yaşıyorum 15 kişilik ekibim var. ayhan.demirkol@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

  2. Gülenay Can dedi ki:

    Merhaba g.o.p bölegesin de ikamet ediyorum ev hanımlarının yapa bılecegı iş imkanı arıyorum kendı ekıbım mevcut