İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kırıkkale Evde Ek İş İlanları-Ek İş Veren Firmalar 2015

Kırıkkale Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizde kadınlara daha daha fazla istihdam oluşturmak için sizlere yeni iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde eğer evde para kazanmak istiyorsanız ve aile bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız evde yapabileceğiniz işler sayesinde bu dediklerimiz mümkün. Ülkemizde özellikle evli ve çocuklu bayanlar çocuklarına bakacak birisini bulamadıklarından dolayı dışarıda çalışmak yerine evlerinde işler yaparak para kazanmasını bilmektedir. Peki Evde Nasıl Para Kazanılır ? diye soracak olan bayanların makalemizi sonuna kadar dikkatli bir şekilde okumasını tavsiye ediyoruz.

Kırıkkale Evde Ek İş İlanları 2015

Evde Kalem Montaj İşi : Ülkemizde bir çok yerli firma bildiğiniz gibi tükenmez kalem ve pilot kalem gibi farklı işlevlerde kalem üretmektedir. Bazı kalemler firmalar tarafından kadınlara istihdam alanı oluşsun diye bayanlara vererek evlerde montajının yapılmasını ve düzenli bir şekilde yapılmasını teslim edilmesini istemektedir. Sizlerde bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. İstanbul,Ankara gibi illerimizde yoğun olarak yapılan bu iş sayesinde faturalarınızı ödeyecek kadar para kazanmanız mümkündür.

Evde İplik Temizleme İşi : Tekstil işinde çalışanların daha yakından bildiği bir iş fikrini sizlere anlatmak istiyoruz. Özellikle de İstanbul ve Adana ilimiz tekstil sektörünün yoğun olarak yapıldığı illerdendir. Bu illerde yaşıyorsanız sizlerde yapabilirsiniz. Fabrikalardan çıkan giyecekleri ve kıyafetlerin ipliklerinin temizlenmesi,paça ve kollarında bulunan ipliklerin alınması gibi bir takım kolay para kazandıracak işler var. Bunları muntazam bir şekilde yaparak para kazanmanız mümkündür.

Kırıkkale İlimizde yaşayan insanlarda bu işleri yapabilir ve para kazanabilir. Sadece ev hanımları değil öğrenciler ve emekli insanların yapabileceği işlerdir bunlar. Yukarıda bahsi geçen işler yoğun olarak büyük illerde yapılsa da yaşadığınız ilde de yapan insanlar mutlaka vardır ve firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 199 YORUM
 1. Zeynep zümra acar dedi ki:

  Merhaba ben kirikkale yaşıyorum merkezdeyim ve işe çok ihtiyacım var evde yapabileceğim her işi yaparım

 2. Zeynep zümra acar dedi ki:

  Merhaba ben kirikkale yaşıyorum merkezdeyim ve işe çok ihtiyacım var evde yapabileceğim her işi yaparım

 3. Canan dedi ki:

  Bende evde ek iş istiyorum

 4. Yasemin Akbaş dedi ki:

  Merhaba herkese kolay gelsin.Aslen Antalya’da yaşıyorum fakat kızım Kırıkkale Üniversitesimde okuduğu için onunla beraber geldik bir çok işte iş tecrübem var.Evde yapabileceğim her türlü işi yapabilirim.Yardimci olursanız sevinirim..Hepinize iyi çalışmalar..

 5. Ayşe baş dedi ki:

  Kırıkkaledeyim lütfen geri dönüş yapın. Hukukogreniyorum@gmail.com

1 18 19 20