Acıbadem Hastanesi Hemşire Maaşları 2020

Türkiye’de sağlık sektörünün en önemli markalarından biri olan Acıbadem Hastanesi, hem yurt içinde hem de yurt dışında tıp alanında Türkiye’yi en iyi temsil eden özel sağlık kuruluşları arasındadır. Acıbadem Grubu çatısı altında hizmet veren Acıbadem Hastaneleri başta büyükşehirler olmak üzere birçok ilimizde faaliyet göstermektedir.

Hem Türk hem de yabancı uyruklu vatandaşlara özel sağlık hizmeti sunan Acıbadem Hastanesi’nde görev yapan doktor, hemşire, diyetisyen, teknisyen, laboratuvar görevlisi, analist gibi tüm sağlık çalışanlarının belirli özelliklere sahip olmaları gerekir. Başta alanlarında başarılı doktor ve hemşireler olmak üzere Acıbadem Grubu’na bağlı sağlık kuruluşlarında çalışan herkes titiz bir eleme sonrasında seçilir. Acıbadem Sağlık Grubu maaşları da seçilen elemanların niteliğine uygun olarak belirlenir.

Acıbadem Hastanesi Hemşire Maaşları ve Çalışma Koşulları

Acıbadem maaş ve çalışma şartları konusunda çalışanlarını memnun eden bir kuruluş. Özellikle Acıbadem Hastanesi doktor maaşları sektörde çokça konuşuluyor. Bu nedenle alanında tecrübe kazanmak isteyen yeni mezun hemşireler Acıbadem Hastaneleri’nde görev yapmak istiyorlar. Acıbadem hemşire maaşı kişinin tecrübesine ve bilgisine göre artış gösterdiği için alanında uzman hemşireler de bu kuruluşta yer almanın yollarını arıyorlar.

Öncelikli olarak Acıbadem Hastanesi’nin tüm sağlık personellerine farklı çalışma imkanları ve şartları sunduğu belirmekte fayda var. Bu nedenle sağlık personeli kapsamındaki hemşirelere de çalıştıkları il, hastane ya da şubeye göre farklı teklifler sunulabiliyor. Fakat Acıbadem Hastanesi hemşire alımı 2020 gibi konular sık sık gündeme geldiği için başvuruda bulunmak isteyen yeni mezun hemşireler maaş miktarlarını merak ediyorlar. Bu nedenle biz de kuruluşun maaş ve çalışma koşullarını en genel haliyle sizlere sunacağız.

Acıbadem Hemşire Maaşları 2020 Yılında Ne Kadar Oldu?

Acıbadem Sağlık Grubu kapsamında istihdam edilen hemşirelerin maaşları çeşitli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bu kriterler arasında; görev yapılan hastane, çalışılan süre, nöbete kalıp kalmama durumu gibi çok faktör vardır.

Benzer konular:
  • Acıbadem Hastanesi’nde yeni işe başayan tecrübesiz hemşirelerin maaşları 25003000 TL civarındadır. Bu miktara nöbete kalındığında alınan ek mesai ücretleri dahil değildir.
  • Acıbadem Hastanesi maaşları tecrübeye ve kıdeme göre değişir. Pozisyona ve çalışılan ile bağlı olmakla beraber hemşire maaşları 4000 TL’ye kadar çıkabilir.

Acıbadem Hastanesi’nde görev yapan hemşireler önceden belirlenen mesai saatleri ve nöbet çizelgeleri doğrultusunda çalışırlar. Kuruluş çalışanlarına lojman, servis, yemek ve özel sağlık sigortası gibi yan haklar da sunmaktadır.

Devlet Hastanesinde Çalışan Hemşireler Ne Kadar Maaş Alıyor?

Nasıl Hemşire Olunur?

Bir önceki yazımız olan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Mezunları Nerelerde Çalışabilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız.

Detaylı Bilgi