İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Burger King Personel Eleman Maaşları 2016

23.04.2016

Burger King Personel Maaşları 2016

Merhaba Sayın Okurlarımız. Günlük hayatta ülkemizde en çok ziyaret edilen fastfood diye tabir ettiğimiz hızlı besin zincirlerinden biri olan Burger King firmasının çalışanlarının maaşları ise son zamanlarda merak konusu olmuştur. Çünkü, Burger King başta olmak üzere birçok fastfood zinciri ülkemizde çok sayıda kişiye iş imkanı sunmaktadır. Genellikle bu tarz yerlerde kasiyer, servis elemanı, temizlik hizmetlisi ya da mutfak görevlisi olarak çalışılmaktadır.

BURGER-KING-PERSONEL-MAASLARI

Bunun yanı sıra Burger King merkezlerinde şube müdürü, personel müdürü ya da genel merkezlerde finans departmanlarında ya da daha üst düzey pozisyonlarda iş bulmak mümkündür. Fakat genellikle öğrenciler başta olmak üzere gençler part-time çalışarak günlük hayatta ek gelir elde etmek için Burger King, McDonald’s, KFC, Subway tarzında hazır gıda ürünleri servis eden restoran zincirlerini tavsiye edilmektedir.

Bu duruma sebep olarak çok sayıda şey söylenebilir. En basitinden örnek vermek gerekir ise, Burger King gibi restoran zincirlerinde iş bulma durumunun çok kolay olduğunu belirtebiliriz. Ayrıca bir diğer büyük avantaj ise hemen hemen her ilde birçok ilçede çok sayıda şubelerinin olmasıdır. Böylelikle evinize ya da okulunuza yakın yerlerde çalışma fırsatına sahip olabiliyorsunuz. Esnek çalışma saatleri de en çok tercih sebeplerinden biri olarak gösteriliyor.

Fakat en fazla merak edilen konu ise Burger King eleman maaşları gibi personellerin ne kadar maaş aldığıdır. Yarı zamanlı çalışan ekip üyelerinin maaşlarının ise yaklaşık aylık 800 TL gibi bir rakama denk geldiği belirtilmektedir. Fakat bu rakam net bir değer olmamak ile birlikte çalışılan yere, pozisyona ve çalışma saatlerine göre maaşlarda değişiklikler olduğu bilinmektedir. Ayrıca el çabukluğu ve pratik davranabilmek bu iş için en gerekli özellikler arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Mezunları Nerelerde Çalışabilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.