İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Adana Havalimanı İş İlanları Personel Alımı

Adana Şakirpaşa Havalimanı İş İlanları 2018

Adana’nın Şakirpaşa bölgesinde 1937 yılından beri faaliyet gösteren Adana Havalimanı, her yıl olduğu üzere 2018 senesinde de personel ve hizmetçi alımı yapmaktadır. Bunun için DHMİ tarafından açılan Adana Havaalanı İş İlanları 2018 başlığını takip etmeniz yeterli olacaktır. Başvuru yapmak için detaylı şartları yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Adana Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik alımı için öncelikli olarak gerekli sertifikalara sahip olmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra sağlık ve fizik kondisyonu şartlarının da uyması şartı aranmaktadır. Adana Havalimanı da özel güvenlik alımı yapan hava limanlarımızdan birisidir. Özel güvenlikte boy şartı erkeklerde en az 1.70 cm iken bayanlarda ise 1.65 cm uzunluğudur.

Ayrıca yaş kriteri de havaalanı özel güvenlik alımı için önemli bir detaydır. Belirtilen yaş aralığı ise genellikle 18 – 30 aralığındadır. Bu koşulları yerine getirdiğiniz taktirde Adana Havalimanı özel güvenlik pozisyonları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Adana Havalimanı İş Başvurusu

Havalimanı iş ilanları başvurusu için öz güveni yüksek aynı zamanda gerekli kriterleri karşılıyor olmanız gerekmektedir. Kendinizi tercih edilebilir olarak görüyor iseniz aynı zamanda yabancı dil de bilmeniz durumunda başvuruda bulunabilirsiniz. Havaalanında işçi ya da memur olabilmek için ise devlet kanunlarında yer alan yönetmeliklere bakmalısınız.

İletişim kabiliyeti olan ve diksiyonu düzgün olan kişiler havalimanları için her zaman ilk tercihlerdir. Ayrıca erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak da aranan önemli şartlardan biridir.

Adana Havalimanı Personel Alımı

Havalimanlarına yılın belirli dönemlerinde geçici ve kalıcı olmak üzere havalimanı personel alımı adı altında açılan kontenjanlara da bağlı olmak üzere alımlar yapılır. Özel güvenlik görevlisi alımı için özel güvenlik görevlisi nasıl olunur şartlarına bir göz atın. Ayrıca her pozisyon için belirli sağlık şartları başvuru yapacak adaylarda aranır.

Havalimanı personel alımı yapılacağı zaman ise tüm detaylar ilanda yer alır. Bu yüzden başvuru yapmadan önce yayınlanan ilandaki tüm detayları baştan sona hiçbir yeri atlamadan okumanız şiddetle tavsiye edilir. Havaaalanlarında çalışmak günümüzde çok popüler görülen meslek grubundandır.

Havalimanlarında özel güvenlik görevlisi, memur, temizlik hizmetlisi, hosteslik gibi çok pozisyonda çalışmak mümkün. Buna ek olarak ise havalimanı içerisinde yer alan; Duty Free, Adidas, Nike, Zara, Bershka, Armani, kahve zincirleri, büfe, tekel bayii gibi yerlerde satış görevlisi, garson ya da barista olarak da çalışmanızın önü açık.

Bir önceki yazımız olan Gratis Personel Mağaza Müdürü Alımı 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Özcan dedi ki:

    Süleyman Demirel Üniversitesin de Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri mezunuyum iş arıyorum…

  2. Yıldırım KEY dedi ki:

    Özel güvenlik