İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Altındağ Evde Ek İş İlanları Altındağ Evlere İş Veren Firmalar

16.03.2016

Ankara Altındağ Evde Ek İş İlanları 2016

Para kazanmak, yaşamımızı devam ettirebilmek adına yapmamız gereken şeylerden biridir. Tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek adına hepimiz paraya ihtiyaç duyarız ve kazanabilmek için de zamanımızı veririz. Paran kazanmak zor olabildiği gibi harcaması da oldukça kolaydır. Harcamalar kontrol altında tutulamadığı, zorunlu bazı yüksek harcamalar yapıldığı zaman ne yazık ki kazanılan para bazen yetersiz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda insanlar borçlanma yoluna gidip, kötü olan parasal durumlarını daha da kötüye sürükleyebilmektedirler. Bu gibi durumlarda ya zam istemek gibi, iş değiştirmek gibi maaşınızı arttırmanın ya da maaşınıza ek olarak yapabileceğiniz bazı işler bulmanız gerekmektedir. Kötü finansal durumlarını düzeltmek veya mevcut durumlarını daha iyi hale getirmek isteyen Ankara Altındağ’ da ikamet eden okurlarımız için, bu evde ek iş ilanları yazımızı hazırladık.

ANKARA-ALTINDAG-EVDE-EK-IS-ILANLARI

Evde yapabileceğiniz oldukça kolay ve çok zamanınızı almayacak ek işler bulunmaktadır. Bu işleri günde bir kaç saat ayırıp, yaparak maddi durumunuzu bir nebze de olsa düzeltebilmeniz ya da çalışmayan bir ev hanımıysanız evinize katkıda bulunabilmeniz mümkündür. Sizler için Ankara Altındağ evde yapabileceğiniz ek işleri derledik.

Evde Mandal Paketleme İşi

Mandal üretimi yapan firmalar evlere mandal montajı işi verebildikleri gibi aynı zamanda mandal paketleme işi de veriyorlar. Mandal paketleme işinde, size iletilen mandalları ve mandal paketlerini alarak, mandalları paketlerin içerisine yerleştirmeniz. Yapması oldukça kolay olan bu işte, genellikle mandal paketi başına fiyatlandırma yapılıyor. Altındağ’ da mandal üretimi yapan yerlere ulaşarak, eve bu şekilde ek iş verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

ALTINDAĞ EV HANIMLARINA EVDE EK İŞ İMKANI

Bazı iş yerleri ve firmalar çalı süpürgesini yapmak için eleman alma ihtiyacı hissetmiyorlar ve bu işi evden çalışacak insanlara vermeyi tercih edebiliyorlar. Çalı süpürgesi işi yapması biraz zor olsa da getirisi iyi olan bir iştir. Ayrıca yapmayı öğrendikten sonra, pratik kazanarak daha hızlı ve daha çok süpürge yapabilir kazancınızı da bu doğrultuda arttırabilirsiniz. Firmalar nasıl yapacağınız konusunda sizlere yardımcı olacaklardır, ya da işleri hızlandırmak adına kendiniz internetten araştırma yaparak çalı süpürgesi yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde Plastik Toka Paketleme

Plastik tokalar, bir çok butiğin ve bir çok bayanın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Ancak bu tokaları tek tek satmak yerine, paketler halinde satmak istiyorlar. Bu nedenle evlere plastik toka paketleme işi veriyorlar. Yapmanız gereken iş oldukça kolay, sizlere iletilen plastik tokaları, gene sizlere iletilen paketlere içerisine istedikleri adetlerde yerleştirmeniz. İşin tek sıkıcı ve zor yanı, küçük tokaları saymak ve birbirinden ayırmak olabiliyor. Onun haricinde oldukça kolay olan bu işten, iyi miktarlarda paralar kazanabilirsiniz.

Ankara Altındağ evde ek iş ilanları arayan okurlarımız için hazırladığımız bu yazı, umuyoruz ki faydalı olmuştur ve sizlere maddi getirisi olacaktır. Bahsettiğimiz işleri yapan yerlerle görüşerek, evlere ek iş verip vermediklerini sorabilirsiniz. Ya da yazımızın altına yorum bırakarak, Ankara Altındağ’ da evde ek iş vermek isteyen kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Keçiören Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 283 YORUM
  1. Sibel Ayaz dedi ki:

    Paraya ihtiyacım var ek iş almak istiyorum yardımcı olur musunuz

1 26 27 28