İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ankara Keçiören Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar

Türkiye’nin en kalabalık ilçelerinden biri olan Ankara’nın Keçiören ilçesinde evde ek iş yapmak isteyen vatandaşların sayısı da oldukça fazla. Zaten bildiğiniz gibi günümüzde birçok kişi evden yapılabilecek işler ile ek gelir elde ediyor. Bunların büyük bir çoğunluğunu da ev hanımları ve öğrenciler oluşturuyor. Ev hanımlarının ve öğrencilerin yanı sıra, emekli insanlar ile işlerinden vakit bularak maaşına ek gelir elde etmek isteyen kişiler de evde iş imkanları arıyorlar .

İşte evde ek iş Ankara Keçiören bölgesinde de sık sık araştırılan bir konu. Çünkü bu bölgede evlere iş veren yerler oldukça fazla. Siz de Keçiören Ankara evde ek iş fırsatları nelerdir diye merak ediyorsanız, bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Farklı bir bölgede ikamet ediyorsanız evde yapılacak işler için bulunduğunuz ilçede, özellikle evinize yakın yerlerde, küçük çaplı bir araştırma yaparak evlere iş veren firmalar ya da işletmeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Şimdi gelin biz evde ek iş ilanları Ankara Keçiören ilçesinde nasıl işlerden oluşuyor, ona bakalım.

Keçiören Ankara’da Evde İş İmkanı

Keçiören ilçesinde evde iş imkanları oldukça geniş. Evde iş ilanları Ankara Keçiören sayfalarında bulabileceğiniz başlıca işleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kına, çorap vb. paketleme
 • İğne oyası işi
 • Yemek işi
 • Nikah şekeri süsleme işi
 • Fason işi
 • Davetiye katlama
 • İplik temizleme

Bu saydıklarımız evde yapılabilecek işler arasında en çok tercih edilenler. Siz kendi yeteneğiniz ve beceriniz olduğunu düşündüğünüz herhangi bir işi evden yaparak para kazanabilirsiniz. 

Evde ek iş yapmanın avantajları saymakla bitmez. Özellikle çalışmayan insanlar için büyük bir gelir kaynağıdır. İşe gitme ve iş ortamı stresi gibi dertlerin olmaması da en büyük avantaj olarak gösterilebilir. Ayrıca zaman sıkıntısı da yoktur. Yani işi sizden istenen tarihte teslim etmeniz yeterlidir. Dolayısıyla sabah erken kalkma ya da iş yerinde çalışanlar gibi mesaiye kalma bir sorun yoktur. Planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Tüm bu konular evde ek iş yapmanın başlıca avantajları olarak gösterilebilir.

Keçiören Ankara Evde Yemek İşi

Gördüğünüz gibi evde iş imkanı Ankara Keçiören ilçesi için çok çeşitli. Bu çeşit çeşit işlerin başında gelenlerden biri de, evde yemek işi. Evde yemek yaparak bulunduğunuz ilçedeki işletmelere satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Genellikle ev hanımları bu ek gelir yöntemini tercih etmektedirler. Evde içli köfte, börek, sarma, dolma tarzı yemekler yapıp ilgili yerlere satmak size iyi paralar kazandırır. 

Ankara Keçiören Evde Nikah Şekeri Yapımı İşi

Evde nikah şekeri yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi müşterilerinin özel günlerine hediyelik yapıyor ve bu işten güzel paralar kazanıyor. Siz de farklı tarzlardaki nikah şekerleri yaparak satabilirsiniz. 

Satış için interneti kullanabilirsiniz. Bir Instagram sayfasından ürünlerinizi tanıtabilir, sipariş alabilirsiniz. Dilerseniz bu tarz ürünler satan esnaflarla ya da düğün ve nişan organizasyonu yapan işletmelerle görüşerek ürünlerinizi onlara da satabilirsiniz. 

Ankara Keçiören Evde Paketleme İşi

Ankara Keçiören toka paketleme işi başta olmak üzere birçok paketleme işi konusunda oldukça zengin. Zaten bu iş Türkiye’nin her bir yanında kolaylıkla bulunabilen ek işler arasında.

Paketleme işinde firma size paketleyeceğiniz ürünü ve gerekli olan tüm malzemeleri verir. Sizden istenilen ürünü en doğru şekilde pakete yerleştirmek ve satışa hazır hale getirmektir. Anlaştığınız süre içerisinde anlaştığınız miktarda ürünü şirkete teslim ettikten sonra paranızı alabilirsiniz. Bu işte komşularınızla bir ekip olarak çalışabilir, daha çok ürünü daha kısa zamanda yaparak şirketlerin her zaman sizinle iş yapmasını sağlayabilirsiniz. 

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Makale Yazma İşi

Tüm bunlara ek olarak ise hem kadınlar için hem erkekler için ek gelir kaynağı olabilecek bir diğer iş, makale yazma işidir. Herhangi bir konuda yani, işveren tarafından size verilen konuda, internette kısa bir araştırma yaparak özgün bir şekilde makale yazabilir ve yazdığınız makalenin kelime sayısı doğrultusunda ek gelir elde edebilirsiniz. 

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Keçiören Ankara’da Evlere İş Veren Firmalar ve Ankara Evde İş İlanları

Keçiören Ankara’da evde yapılacak iş ilanları farklı kanallar aracılığıyla verilir. Bunlardan biri firmaların çalıştığı esnaflara evden çalışabilecek eleman arayışlarını dile getirmeleri diyebiliriz. Yani günümüzde hala tanıdık aracılığıyla ve kulaktan kulağa eleman arayışı yapılıyor. Bu nedenle siz de yapmak istediğiniz işe uygun esnaflarla görüşerek firmaların iletişim bilgilerini alabilirsiniz. 

İş veren firmalar ile iletişime geçmek için bu yazıya yorum olarak düşüncelerinizi, tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Tüm bunların yanında firmalara internetten de başvuru yapabilirsiniz. Farklı kariyer sitelerinde evden iş ilanları yer alıyor. Oraları takip ederek kendinize uygun işlere başvurabilirsiniz. Bu sitelerin linklerini bölüm sonunda bulabilirsiniz. 

İŞKUR aracılığıyla da evden iş imkanı yakalamak mümkün. Günümüzde birçok firma İŞKUR’a ilan veriyor. Örneğin, evde paketleme iş ilanları Ankara Keçiören bölgesi için İŞKUR’un ilgili sayfasında şirketin isteği doğrultusunda yayınlanıyor. Böylece hem şirket hem de çalışanlar güvenilir bir kurum aracılığıyla bir araya geliyor. Bu ilanlara ulaşacağınız İŞKUR sayfası için bölüm sonunda verilen linki kullanabilirsiniz. Ankara’da evde yapılacak iş ilanları için İŞKUR şubelerinden birine şahsen de gidebilirsiniz. Yetkililerden ilanlarla ilgili bilgi alarak size uygun olanlara başvurabilirsiniz. 

Jooble.org sitesinde yayınlanan Ankara Keçiören evden iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net Ankara Keçiören iş ilanları için TIKLAYINIZ!

İŞKUR evden iş ilanları için TIKLAYINIZ!

İŞKUR Evde İş Fırsatları

Evden Yapılabilecek İşler

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 294 YORUM
 1. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  AdımNazmiyeGülengen evde paketleme veya iplik temizleme işini yapmak istiyorum 38yaşında 3çocuk annesiyim Ankara keçiörende ikamet ediyorum saygılar

 2. İbrahim Ethem KAÇAR dedi ki:

  Ankara Keçiören bağlumda oturuyorum 3 kişi aynı evde ikamet ediyoruz paketleme işini yapmak istiyoruz dönerseniz sevinirim

1 28 29 30