İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Beton Pompa Operatörü İş İlanları

İnşaat işlerinde en çok ihtiyaç duyulan mesleklerden biri olan beton pompa operatörleri oldukça sık arananlar arasındadır. Her mevsim inşaat yapılabilen ülkemizde bu alanda iş bilenlerin çoğu her daim iş bulabilmekte ve evlerini geçindirebilmektedirler. Eğer sizde kendinize bir meslek edinmek istiyorsanız bu alanda eğitim alarak kısa zamanda işe başlayabilirsiniz.

Beton Pompa Operatörü Ne İş Yapar

Biz sizlere sadece inşaat olarak sınırlasa da aslında bu alanda ihtiyaç duyulacak her yerde iş yapabilirler. Nitelikleri olarak bilmeleri gereken betonu hazırlamak ve dökülmesi gereken alana uygun miktarda dökülmesini sağlamaktır. Sonrasında ise makine içi temizliği ve bakımını yapabilmesidir. Yani anlayacağınız bu iş için çok yüksek yetenek ve meziyetlere sahip olmanıza gerek yoktur. Makine bakımı için gerekli bilgi birikimi ve beton için ne kadar malzeme olması gerektiği bilmeniz yeterlidir. Ayrıca ülke geneli olarak nu alanda çok fazla işçi alımı veya işçi isteği bulunuyor. Yapılacak olan ve iş olanakları konusunda nerede ise ilk sıralarda iş olanakları mevcut olmaktadır.

Beton Operatörü Görevleri Ve Detayları

Az öncede dediğimiz gibi bu iş oldukça iş olanağı yüksek bir iş olmaktadır. Bu konuda sorun yaşamayacağınızı tahmin ediyoruz. Fakat tam görev detaylarını merak edenler için şöyle sıralamakta fayda bulunuyor;

 • Makineyi çalıştırmadan önce yeterli oranda harç ve suyu hazırlamak
 • Makineyi beton dökmek için gerekli konuma getirmek
 • Döküm esnasında sorun yaşamamak için hidrolik bağlantıları satabil hale getirmek
 • Arıza sonrası sorunu giderebilmek
 • Sorun yaşamamak için bakımını aksatmamak

Gibi genel bilgiler eşliğinde rahatlıkla bu iş yapılmaktadır. Bu alanda iş bulmak için hem yetkililere başvurabilir veya bu alanda işçi arayan yerlere başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri 3890 Personel Alımı başlıklı makalemizde 2017 Yılında KPSS ile Personel Alımı Yapan Hastaneler, Sağlık Personeli Alımı 2017 ve Türkiye Kamu Hastaneleri Personel Alımı 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hatice geniş dedi ki:

  Acil evime is ariyorum

  1. Meçhul. dedi ki:

   Ne gibi hatice hnm

 2. Hatice geniş dedi ki:

  Acil evime s ariyorum

 3. İsmail şimşek dedi ki:

  Dondurma ice krem ustası yurtdışında