İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Buzdolabı Süsü İşi Yapmak ve Para Kazanmak

Buzdolabı Süsü İşi İle Para Kazanma Yöntemleri 2015

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ev Hanımlarının severek yapabileceği bir iş fikri ile karşınızdayız. Eğer süs eşyaları yapmayı seviyorsanız ve hayal gücünüz gerçekten iyiyse bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. Bayanlar bildiğiniz üzere eşlerinize yardımcı olmak amacıyla ve aile bütçesine ekonomik olarak destek olmak için evde yapabileceği işler aramaktadır. Sizde bu işlerden birisini yaparak para kazanabilirsiniz. Yeter ki yapmak ve para kazanmak isteyin. İnsanlar buzdolapları için süs eşyaları arayabilmektedir. Hatta kimi evlerin buzdolapları süs eşyasından görünmez hale gelmiştir. Buzdolabı Süsü Satarak Para Kazanmak 2015Farklı ürünler yaparak satabilir para kazanabilirsiniz. Şimdi sizlere bu iş imkanları hakkında bilgi vereceğiz.
Taraftarlar İçin Buzdolabı Süsü: Hayranı olduğu futbol takımının süs eşyasını buzdolabının kapağına koyan ya da koymak isteyen bir çok insan var. Fenerbahçe,Beşiktaş,Galatasaray gibi büyük takımların mıknatıslı süslerini yaparsanız ve bunları internet üzerinden satarsanız güzel paralar kazanabilirsiniz.Malzemeleri toptancılardan ve hediyelik eşya satan mağazalardan bulabilirsiniz.

Hayvan Figürleri Yapabilirsiniz: Ev hanımları biliyorsunuz ki tatlı hayvan figürlerinden yapılan süs eşyaları hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilmektedir. Bu şekilde süs eşyaları da yaparak ve bunları satarak para kazanabilirsiniz. Son zamanlarda dikkat çeken Çizgi Film Kahramanları Süs Eşyaları da buzdolapları için harika bir süs eşya seçimi olabilir. Bunu dikkate alarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Bahsi geçen bu süs eşyaları ile hem para kazanabilir hem de boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken biraz sermaye ile kendinize malzeme almak ve bir an önce işe koyulmak. Daha sonra internet üzerinden bir sanal mağaza açarak bu ürünlerinizi satabilirsiniz. Hepinize bol şans diliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 62 YORUM
  1. Ahu kaya dedi ki:

    Gaziosmanpaşa evde el becerisi olan işleri yapmak istiyorum çok ihtiyacım var acil dönebilirmisiniz?????

  2. Hulya dedi ki:

    Ankara evde buzdolabı susu magnet işi yapmk istyorum .titiz ve düzenli calsrim.

1 5 6 7