İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Ziraat Bankası Personel Maaşları 2017

09.04.2017

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizin en çok kullanıcısı olan kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, her yıl gişe yetkilisi, güvenlik görevlisi, şube müdürü gibi çok sayıda pozisyon için personel alımı yapmaktadır. Doğal olarak bankada çalışan personellerin maaşları da merak edilen konular arasındadır. Öncelikle Ziraat Bankası’nda çok sayıda pozisyonda çalışan insan bulunmaktadır.

Ziraat Bankası personel maaşları denildiği zaman genellikle bankada görev yapan gişe yetkilisi, güvenlik görevlisi ve temizlik hizmetlisi gibi çalışanların maaşları akla gelmektedir. Öncelikli olarak bankalarda en çok görev yapan pozisyonlardan biri olan gişe yetkilisi maaşlarından bahsedelim. Ziraat Bankası Gişe Yetkilisi Maaşları 2017 ise kıdeme ve çeşitli koşullara göre değişmektedir. Ancak genel olarak yeni başlayan gişe yetkililerinin maaşlarının ise 2.500 TL ile 3.000 TL civarında olduğu bilinmektedir.

Bunun yanı sıra bankada görev yapan güvenlik görevlilerinin maaşları da merak edilen hususlar arasında yer alıyor. Bankada görev yapan güvenlik görevlileri bankanın genel güvenliğinden sorumludur. Bunun yanı sıra büyük para tahsilatlarında da güvenliği sağlamaktadırlar. Ayrıca banka içinde yaşanan herhangi bir olaya müdahale etme yetkisine de sahiptirler. Zor şartlarda da görev yapan Ziraat Bankası Güvenlik Görevlisi maaşları 2017 ise 1.750 TL ile 2.250 TL arasındadır.

Ayrıca şube müdürü maaşları da çok merak edilmektedir. Şube müdürlerinin maaşları ise çalışılan bankaya göre değişmektedir. Şube müdürleri bankadaki en yetkili kişiler olmak ile birlikte bankanın genel idari işlerinden sorumludurlar. Şube müdürlerinin maaşları ise 4.500 TL ile 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. İl şube müdürleri, ilçe şube müdürlerine göre daha fazla maaş almaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Mezunları Nerelerde Çalışabilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Bedriye dedi ki:

    Bende iş arıyorum lutfen yardımcı olun istanbul beykozda oturuyorum

  2. Saadet dedi ki:

    Benim de ise çok ihtiyacım var😟