İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Gaziantep Şahinbey Evde İş – Gaziantep Evde Paketleme İş İlanları

İşsizlik ve yetersiz gelir seviyesi ülkemizin en büyük sıkıntılarından biri. Birçok vatandaş maaşı yeterli gelmediği için ek iş arıyor. Ev hanımları evde yapılacak işler ile aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorlar. Harçlık çıkarmak isteyen öğrenciler ve iş arama sürecinde gelirsiz kalmak istemeyen vatandaşlar evde ek iş yapmak ve para kazanmak için fırsat kolluyorlar. Neyse ki Türkiye’nin dört bir yanında evlere ek iş veren firmalar var ve evden iş imkanı sunan bu tarz şirketler birçok kişiye gelir kapısı sağlıyor.

Evde iş Gaziantep ilinde de tıpkı Türkiye’nin diğer bölgelerinde olduğu gibi sıkça araştırılıyor. Biraz önce bahsettiğimiz sebeplerden dolayı öğrenciler, ev hanımları, işten geldikten sonra evinde ek iş yapmak isteyenler, emekliler ve iş arayanlar evde iş ilanları sayesinde ek gelir elde edebiliyor. Eğer siz de Gaziantep evde ek iş fırsatlarından yararlanmak ve bütçenize katkıda bulunmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız bu makaleyi inceleyebilirsiniz. Bu yazıda, Gaziantep evde iş imkanları üzerinde duracak ve evden yapılabilecek işleri tek tek açıklayacağız. Ardından Gaziantep ek iş ilanları duyurularına nasıl ulaşabileceğinizden bahsedecek ve evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmenin yollarını anlatacağız. 

Ek İş Fikirleri ve İlanları

Gaziantep Evde İş İmkanları 

Evde ne iş yapabilirim diye düşünüyorsanız birazdan sizlere sunacağımız ek iş fırsatlarını iyi incelemenizi öneririz. Çünkü her türden işin yer aldığı evden iş ilanları Gaziantep ve çevresi için oldukça çeşitli. Hem yerli hem de yabancı turistlerin sık sık ziyaret ettiği illerden biri olan Gaziantep’te ev hanımlarına evde iş imkanları sunan şirketler, öğrencilere harçlık çıkarma şansı tanıyan firmalar ve ek gelir elde etmek isteyenlere para kazandıran yerler mevcut.

Evde yapılabilecek işler aslında kişinin kendisine bağlı olarak da değişiklik gösterir. Çünkü bir kişşi evde iş yapmak istiyorum diye düşündükten sonra herhangi bir meziyetini işe çevirebilir. Bunun yanında evden iş ilanları veren firmalarla da çalışılabilir. Bu tarz firmalar genellikle kına paketleme, sabun paketleme, fason işi, boncuk süsleme işi, davetiye katlama işi, hediyelik eşya hazırlama işi, mandal yapma işi, poşet katlama işi, iğne oyası işi gibi çeşitli işlerde çalışacak eleman arıyor. Siz de evde yapılacak iş ilanları aracılığıyla veya kendi işinizi kurarak para kazanabilirsiniz. 

Gaziantep Evde Paketleme İşi

Paketleme işi çok geniş kapsamlı ve oldukça popüler bir iş. Bu nedenle evde paketleme işi Gaziantep ve çevresinde de sık sık yapılıyor diyebiliriz. Birçok firma ev hanımlarına gönderdiği farklı ürünlerin paketlenmesini istiyor. Kendisine gönderilen ürünleri tariflendiği gibi paketleyerek zamanında teslim eden kişiler bu işten düzenli olarak gelir elde edebiliyorlar.

Gaziantep evde paketleme işi veren firmalar tarafından evlere yaygın olarak gönderilen ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Her çeşit toka
 • Tespih
 • Boncuk
 • Takı, bileklik
 • Sabun
 • Kına
 • Nikah şekeri
 • Hediyelik
 • Çerez
 • Mum
 • Raptiye
 • Kalem
 • Kürdan
 • Pamuklu çubuk
 • Çorap
 • Dikiş ipliği ve iğnesi
 • Pipet
 • Plastik tabak, çatal
 • İpek pul biber
 • Menengiç kahvesi

Gördüğünüz gibi evde paketleme işi Gaziantep bölgesi için oldukça geniş. Yukarıdaki listede hem Türkiye’nin dört bir yanında paketlenen hem de Gaziantep yöresine özel olan ürünleri verdik. Ama tabii ki Gaziantep evde paketleme iş ilanları arasında bunların dışında da ürünler görebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her şey paketleme işinde kullanılabilir. 

Paketleme işinde önemli olan ürünleri doğru, titiz ve düzgün bir şekilde paketlemek ve anlaşılan tarihte eksiksiz bir şekilde teslim etmektir. Bunun dışında sizden istenilen herhangi bir şey yoktur. Zaten paketleme işi veren firmalar ihtiyacınız olan tüm ürünleri size gönderir. Siz yalnızca işin düzgün bir şekilde tamamlanmasına odaklanın. 

Evde Kına Paketleme İşi

Gaziantep Evde Patlıcan Kurutma İşi

Gaziantep’te iş arayan vatandaşlara sunulan ek gelir imkanları arasında patlıcan ve biber kurutma gibi işler de var. Bildiğiniz gibi Gaziantep Türkiye’nin gastronomi bölgesi. Siz de evden çalışarak bu lezzet diyarına ortak olabilirsiniz.

Patlıcan ve biber kurutma işiyle para kazanmak oldukça kolay. Patlıcanları ve biberleri bir ipe dizdikten sonra güneş alan bir yere asmanız bu işi yapmanız için yeterli. Daha sonrasında aktar, organik yiyecek dükkanı, market, pazar, kermes gibi yerlerde ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz. 

Evde yapılabilecek işler arasında Gaziantep usulü salça üretmek de var. Evde kendiniz salça yaparak kurutulmuş patlıcanlar gibi farklı esnaflara satış yapabilirsiniz. Kendi ürettiğiniz gıda ürünlerini Instagram gibi sosyal medya kanalları aracılığıyla da satabilirsiniz.

Dediğimiz gibi ek iş Gaziantep yöresinde oldukça zengin. Burada önemli olan istekli olmak ve girişimci davranmak. Siz de kendinize uygun bir iş seçerek evden para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Gaziantep Evde Yemek İşi

Bir önceki bölümde de bahsettiğimiz gibi Gaziantep’in çok özel lezzetleri var. Bu nedenle evde iş imkanı Gaziantep ve çevresi için yemek konusunda da oldukça gelişmiş vaziyette. Siz de evden yemek yapıp satarak para kazanabilirsiniz.

Evde yemek işinin farklı çeşitleri var. Siz kendinize uygun olanı seçerek başlayın. İlk adımda neler yapacağınızı belirlemek işin gidişatı için oldukça önemli. Eğer plansız ilerlerseniz başarılı olma şansınız olan bir alanda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Evde yemek işinde yapabileceğiniz ilk şey evde yemek yapıp yakın civardaki evlere ve esnaflara satmak. Bildiğiniz gibi artık günümüzde hızlı tüketilen, yağlı ve sağlıksız besinler tercih edilmiyor. Herkes ev yapımı, taze ve lezzetli ürünler tercih ediyor. Hatta yemek yapmaya üşenen birçok kişi bu işi yapan şirketlerle anlaşarak günde 3 öğün ev yemeği sipariş ediyor. Siz de insanların bu ihtiyacını giderecek menüler oluşturup satabilirsiniz. Kolay ulaşabileceğiniz ve evinize yakın yemek yerleriyle gidip görüşebilirsiniz. Meze ve börek tarzı ürünleri açık büfe satışı yapan marketlere satabilirsiniz. Yaptığınız tüm yemekleri pazar ve kermeslerde de satışa çıkarabilirsiniz. 

Eğer daha düzenli ve seri bir üretim yapma şansınız varsa kadınların altın günlerine, açılışlara, okul yemekhanelerine ve işyeri yemek yerlerine de satış yapabilirsiniz. Tabii bu tarz işlerin miktarı da kişi sayısına göre artacaktır. Bu nedenle mutfağın ve ekipmanlarınızın kapasitesinden emin olmalısınız. İşe başlamadan önce bir günde kaç kişilik yemek çıkarabileceğinizi iyi hesaplamalısınız.

Biraz sermayeniz varsa evde yemek işini büyütebilirsiniz. Kendinize küçük bir restoran açarak müşterilerinizi orada ağırlayabilir bir yandan da dışarıya yemek yapmaya devam edebilirsiniz. Açacağınız dükkanın çok büyük olmasına menünün çok geniş olmasına gerek yok. Önemli olan ürünlerin belirli bir standartta olması, her zaman taze ve lezzetli bulunması. Bu müşteri kitlenizi sizin dükkanınıza bağlayacak en önemli kriterdir. 

Evde Yemek Yapıp Satarak Para Kazanmak

Gaziantep Evde Davetiye Katlama İşi

Evde yapılabilecek işler arasında davetiye ve kutu katlama işleri de var. Bu işler adından da belli olduğu gibi size gönderilen kağıt ve karton ürünlerin uygun şekilde katlanmasıyla alakalı.

Düğün sezonunun açılmasına yakın artan hazırlıklar arasında davetiye işleri de vardır. İşte bu davetiyeleri basan matbaalar, organizasyon şirketleri ve düğün salonları ürünlerin zarfa yerleştirilip uygun forma getirilmesi için eve iş verir. Siz de bu aşamada çalışarak para kazanabilirsiniz.

Minik hediyelik karton kutuların düzgün bir şekilde katlanması işi de eve verilen işler arasında. Genellikle kırtasiye ve hediyelik eşya satan dükkanlar tarafından verilen bu işte size gönderilen kutu kartonlarını tariflendiği gibi katlamanız ve teslim etmeniz gerekiyor. 

Gaziantep Evde İş İmkanı İle Ne Kadar Gelir Elde Edebilirim?

Gelelim herkesin merak ettiği konuya. Sonuçta bu işler gelir elde etmek için yapılıyor. Haliyle insanlar da kazançlarının ne kadar olacağını merak ediyorlar.

Tüm bu ek işlerden elde edebileceğiniz kazanç yani gelir, işi veren yerlere, yapılan işin sayısına ve gereken iş gücüne göre değişiklik gösterir. Bazı ek iş yapanlar toplu işe göre ücret almayı tercih ederlerken bazıları ise adet başına ücret alarak yapacağı ürün sayısı kadar ücret talep etmektedirler. Tüm bunlara ek olarak ise, bazı ek iş veren firmalar ya da şahıslar, ek işleri kendilerinden teslim alıp iş bitiminin ardından kendilerinin teslim etmesini istemektedir. Bazıları ise ek işi size teslim edip sizlerden teslim almaktadır. Bu tarz durumları ek iş almadan önce iş veren taraf ile anlaşmak ya da belirlemek gerekir.

Evde yapılabilecek işler ile ayda 500 TL’den başlayan bir gelir elde edebilirsiniz. Bu miktar sizin çalışma şeklinize bağlı olarak artar ve 2.000 TL’ye ve hatta daha üstüne kadar çıkabilir.

Evde ek iş yaparak ek gelir elde etmenin çok sayıda avantajı vardır. Ek iş yapmak için herhangi bir sermayenin gerekmemesi, işe gitmek gibi bir derdin olmaması, sabah erken kalkmak ya da geç vakte kadar çalışma sorununun olmaması, ev ortamında çalışıldığı için iş ortamı gibi gergin ve stresli bir ortamın olmaması bu avantajlar arasında sayılabilmektedir.

Gaziantep Evlere İş Veren Firmalar ve Gaziantep Evde İş İlanları

Gaziantep iş ilanları bayan, erkek, öğrenci, emekli gibi her kesimden vatandaşa uygun işlerden oluşuyor. Siz de kendinize uygun işi bulduktan sonra evden çalışmaya başlayabilirsiniz. 

Gaziantep’te iş ilanları oldukça çeşitli ve bu çeşitlilik bölgelere göre de değişiyor. Örneğin; Gaziantep Şehitkamil evde iş ilanları duyuruları arasında yazıda bahsettiğimiz her türden işe yer veriliyor. Çünkü burası şehrin merkezi konumunda. Aynı şey Gaziantep Şahinbey evde ek iş imkanları için de geçerli. Şahinbey merkez ilçe olduğu için en çok fırsat bu bölgeden çıkıyor. Bu nedenle siz de ek iş ararken ufkunuzu geniş tutmalısınız. Elbette ilk etapta evinize yakın olan yerlere bakabilirsiniz. Ama bulamazsanız farklı bölgelere yönelmeyi ihmal etmeyin.

Gaziantep evde paketleme işi veren firmalar genellikle esnaflarla beraber çalışır. Siz de çarşı, han ve pazar gibi yerleri gezerek bu işi veren firmaların çalıştığı esnaflarla görüşebilirsiniz. Gaziantep iş ilanları için online iş sitelerini de takip edebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz.

Gaziantep ek iş için İŞKUR’a da başvuru yapabilirsiniz. İş arayan vatandaşlara istihdam sağlayan İŞKUR evde iş de veriyor. Sizinle bölüm sonunda paylaştığımız linki kullanarak İŞKUR’da yayınlanan evden iş ilanları sayfalarını görüntüleyebilirsiniz. 

Bu yazının altına AD – SOYAD / İL – İLÇE / E-POSTA ADRESİ şablonunu doldurarak yapacağınız yorumlar sayesinde Gaziantep’te evlere iş veren firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Not: Ev adresinizi, telefon numaranızı ya da kişisel bilgilerinizi paylaşmamaya dikkat ediniz. 

Kariyer.net Gaziantep iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Jooble.org Gaziantep evde iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Gaziantep İŞKUR evde ek iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Evden Yapılabilecek İşler

İŞKUR Ek İş Fırsatları

Bir önceki yazımız olan Bolu Ev Hanımlarına Evde Ek İş İmkanları - Bolu İş İlanları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 292 YORUM
 1. harun dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum. değerlendirmenizi rica ederim

 2. Betül dedi ki:

  Evde ürün paketleme yapabilirim Gaziantep Şahinbey

 3. Zekiye kurt dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum , gaziantep şahinbey de oturuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 4. Zekiye kurt dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 5. Hülya arsalan dedi ki:

  hertürlü paketleme işi yapabilirim acil dönerseniz sevinirim çok ihtiyacım var

 6. Sümeyye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim ekipte kurabilirim dönerseniz sevinirim

 7. Emre dedi ki:

  Davetiye katlama kurdale yapma vb. İşleri evde yapabilirim ek gelire ihtiyacım var.şehitkamilde oturuyorum nerden derseniz gelip alıp işikeri yaptıkdan sonra telrar teslim edebilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. Merve dedi ki:

  Paketleme işlerini yapabilirim. Öğrenci olduğum için paraya ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim

 9. Merve dedi ki:

  Sabun veya kına paketleyebilirim. Elim hızlıdır istediğiniz süreden daha kısa sürede yapabilirim geri dönüş olursa çok memnun olurum

 10. Asiye kumru dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz
  Gaziantep şahinbeyde oturuyorum.

 11. Dilan aydin dedi ki:

  işe ihtiyacım var annem ile sabun paketleme işi yapacağız.

 12. Elvan oral dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim çok ihtiyacım var daha öncede yaptım hızlı ve titiz çalışırım

 13. Betül kalkmaz dedi ki:

  Gaziantep şehitkamil ilçesinde yaşıyorum evde paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim

 14. M.nur dedi ki:

  Elim çok hızlıdır.kisa sürede çok iş istiyorsanız ben burdayım.

 15. Adem dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey de oturuyorum evde paketleme vb. gibi ek iş yapılır.

 16. Nida dedi ki:

  Evde çorap vb paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 17. Nida dedi ki:

  Şehitkamil Gaziantep de yaşıyorum ek işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 18. Nuray dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim.gaziantep Şahinbey de oturuyorum donerseniz sevinirim

 19. Gönül dedi ki:

  Merhaba gaziantep şahinbeyde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum gerekirse ekipte kurabilirim

 20. Esra duygu dedi ki:

  Para ya ihtiyacım var 2 çocuğum var dışarda calisamiyorum evde is yapmak istiyorum

 21. Özlem dedi ki:

  Bende yapabilirim dönüş yapin

 22. Radia dedi ki:

  Merhaba gaziantep te oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 23. Radia dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Sebiha demireller dedi ki:

  Bizim buna cok ihtiyacimiz var biz bununla hayaller kurup ümit ediyoruz biseyler cabalamak için siz yalan soyluyorsunuz bütün yere yorum attim ama yıllar oldu hala dönüş yapacaksınız yazik bizleri böyle umitli birakipta dalga gecmeyin

 25. Mehmet eminalıikan dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 26. Ceren dedi ki:

  Merhaba Gaziantep’te oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

 27. meltem dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 28. Rabia dilara dedi ki:

  Maddi sıkıntı merhaba var acil evde ek iş arıyorum yardimci olur ve bana acil dönerken sevinirim

 29. ESRA dedi ki:

  Gaziantep şahinbey de yaşıyorum evde yapabilecek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 30. Esma dedi ki:

  Gaziantepte yasiyorum paketleme isi yapmak istiyorum acil ihtiyacim var acil donus yapar misiniz

 31. Ayşe dedi ki:

  Merhaba ben gaziantep Şahinbey’de yaşıyorum evde yapacağım bir iş arıyorum bana ulaşırsanız sevinirim

 32. Hasan dedi ki:

  Evde yapabileceğim ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 33. Halil dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 34. Cahide dedi ki:

  Gaziantep sahinbeyde oturuyorum herturlu iş elimden gelir yardimci olursaniz sevinirim

 35. Buse güzel dedi ki:

  Gaziantep sahinbey ilçesinde oturuyorum evde ek iş arıyorum

 36. Damla dedi ki:

  Merhaba,
  Şahinbeyde oturuyorum elimden her turlu is gelir bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

 37. Gizem dedi ki:

  Gaziantep sahinbeyde oturuyorum evde yapabilecegim ek is arıyorum ulasirsaniz sevinirim

 38. Mustafa dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyoruz yardimci olursaniz seviniriz

 39. Merve dedi ki:

  Gaziantep sahinbey belediyesinn orda oturuyorum evde ek is ariyorum donus yaparsaniz sevinirim.

 40. Gul haman dedi ki:

  G.g.antepte şehitkâmil de oturuyorum elim her ise yatkin isterseniz ekipte kurup dagitimda yaparim

 41. Serap turan dedi ki:

  Serap Gaziantep sahinbeyde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 42. Safiya dedi ki:

  Safiya Gaziantep Şahinbey de oturuyorum evde iş imkanı için

 43. Aysenur dedi ki:

  Ek iş istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 44. sibel polat dedi ki:

  paketlemeişi

 45. Meltem dedi ki:

  Şehitkamil de oturuyorum evde paketleme işi yaparım

 46. Dilek Demirez dedi ki:

  Kürdan paketleme kına paketleme tarzı evde yapabileceğimiz iş arıyorum

 47. didem dedi ki:

  Gaziantep sahinbey de oturuyorum evde ek is ariyorum ulasirsaniz sevinirim iyi gunler..

 48. Özlem dedi ki:

  Gaziantep sahinbey de oturuyorum evde paketleme isi yaparim ulusasirsaniz sevinirim

 49. Ebru dedi ki:

  Gaziantepde oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum çok acil ise ihtiyacım var lütfen dönermisiniz

 50. Aysel dedi ki:

  Ben hertülü evde ek iş yap arım cok ihtiyacım var calışnaya bi cocoğum var dışarda calışamıyurum

 51. Tugba Balıgkurdu dedi ki:

  Ev hanimiyim gaziantepe yeni yerlestik evde is yapip esime katki saglamak istiyorum lutfen yardimci olun

 52. Betül dedi ki:

  Gaziantepte yaşıyorum ev hanımıyım ile çok ihtiyacım var

 53. Rukiye gurler dedi ki:

  Gaziantep sahinbey is istiyorum rkyerkale@gmail.com

 54. Nesrin keser dedi ki:

  Ev hanımıyım ek iş istiyorum mandal sabun paketleme veya gırgir montajı işi istiyorum

 55. pelin dedi ki:

  Gullu kina paketleme isine talibim.titiz ve caliskan ekip arkadaslarim var..

 56. GONCAGÜL TÜMTÜM dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey ilçesinde oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum

 57. Esra yaşar dedi ki:

  Ev hanımıyım evde yapabileceğim iş ariyorum

 58. Gulcan dedi ki:

  Gaziantep de yasiyorum mandal sabun paketlrme isi istiyorum ise cok ihtiyacim var

 59. büşra dedi ki:

  acil is istiyorum

 60. büşra dedi ki:

  acil ise ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 61. Özge dedi ki:

  Gaziantep şahinbeyde oturuyorum

 62. Özge dedi ki:

  Çorap paketleme davetiye katlama mandal yapma işi istiyorum

 63. Pınar tencan dedi ki:

  Boncuk işi paketleme işletini yapabilirim kendi evimde aileme katkıda bulunmak istiyorum

 64. zeynep dedi ki:

  Evde yapılacak ek iş istiyorum.

 65. Ayşegül dedi ki:

  Gaziantep te yasiyorum evde sabun mandal paketleme istiyorun

 66. İbrahim akdemir dedi ki:

  İse ihtiyacım var

 67. Nuray dedi ki:

  Ise ihtiyacım var Gaziantep / Şahinbey de oturuyorum

 68. zerin dedi ki:

  gaziantepte sabun paketleme işi yapmak istiyorum acil yardımcı olursanız sevinirim

 69. Esra dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey de ikamet ediyrm ve paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 70. Ayse dedi ki:

  Gaziantep sehitkamil

 71. Leyla dedi ki:

  Her türlü el işi yapabilirim ve etrafimada yaptırabilirim yardımcı olur musunuz

 72. Pınar dedi ki:

  Gaziantep’te oturuyorum Sabun paketleme işi yapmak istiyorum acil,yardımcı olursanız sevinirim

 73. ayşegül dedi ki:

  gaziantep şahinbeyde oturuyorum işe çok ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz

 74. Mahmur dedi ki:

  Terziyim evde yapilacak is ariyorum

 75. Aslı dedi ki:

  Gaziantepteyim evde ek iş istiyorum dönün lütfen

 76. felina dedi ki:

  Gaziantep Şehitkamilde oturuyorum .Ek işe çok ihtiyacım var.Lütfen yardımcı olur musunuz?

 77. Figen dedi ki:

  Benim ise cok ihtiyacim var mandal sabun kina farketmez gazinatel sehitkamilde oturuyorum

 78. Leyla Düzyol dedi ki:

  Şahinbey / GAZİANTEP

 79. Osman Koç dedi ki:

  Hangi sektör olursa olsun kendimi geliştirerek ilerlemek, firmanızın dogru isteklerine uygun hizmeti vererek, evde ek iş yapmak isteyen 100 kişilik grup ile işin durumuna bağlı olarak aynı gün içerisinde daha fazla kişiler bulabilir ve verilen işi zamanında eksiksiz bir şekilde verdiğim sözü kesinlikle tutulması benim için çok önemlidir geniş portföy oluşturmuş olup analitik çözümler üreterek bu noktada da sektördeki en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturan bir firma ile birlikte büyümek , ilerlemek istiyorum.
  e-posta: osmankoc27@hotmail.com

 80. Filiz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapılırsa sevinirim

 81. Nesrin dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var maddi sıkıntı icerisindeyim

 82. Yakup dedi ki:

  Evde yapacak ek is ariyorum

 83. Ebru dedi ki:

  Zamanim çok iş istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 84. Gülümser deveci dedi ki:

  Geçim sıkıntısı yaşıyoruz her at 1000 tl borç ödüyoruz aldığımız maaş yetmiyor lütfen cevap verirseniz geri dönerseniz sevinirim hayırlı haberlerinizi bekliyorum işallah

 85. Elif dedi ki:

  Iki kişiyiz vaktim çok ise ihtiyacım var

 86. Hatice dedi ki:

  Acil iş arıyorum lütfen dönüş yapın

 87. Yakup dedi ki:

  Gaziantepte oturuyorum ek ise ihtiyacim var. Geri sonus yapilirsa sevinirim.

 88. Emine dedi ki:

  Acil iş arıyorum yardımlarınızı annem için, evde annem yapacak işi