İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmanın Yolları

Evde Dikiş İşi Yaparak Ek Gelir Kazanabilirsiniz

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde marifetli ve el becerisi iyi olan bir çok ev hanımı var. Sizinde eğer eliniz yatkınsa ve önceden gelen bir tecrübeniz varsa veyahut hala bu işi yapıyorsanız ek gelir elde etmek isteyenlere iş fikirleri sunmak istiyoruz. Ülkemizin nüfusu en kalabalık olan İstanbul ve Ankara illerimizde bu iş bayanlar tarafından yoğun bir şekilde yapılmakta olup bizlerde bu işi yapmak isteyen bayanlar için İş İmkanları nasıl oluyor bilgi vermek istiyoruz. Para Kazanmanın gerçekten çok zor olduğu şu günlerde bayanlar eşleri için ya da aileleri için evde para kazanmak istiyor. Buna bağlı olarak sizlerde bu işleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak 2015

Ülkemiz tekstil sektörü açısından geniş bir iş ağına sahiptir. Bir çok ürün,kıyafet ya da tekstil malzemesi üretilmekte ve bunlar fabrikalar da işlenmekte istenilen hale getirilmektedir. Bazı firmalar da kumaşları dikmek ve istenilen ürüne çevirebilmek ya da üzerine işleme yapılması için Dikiş Nakış İşi olarak bayanlara vermektedir.

Eğer sizinde evde bir dikiş makineniz varsa ve dikiş yapmayı biliyorsanız bu ürünleri toptancılardan alabilir ve sizden istenildiği hale getirebilir bu sayede para kazanabilirsiniz. Tabi ki bu işi de yapabilmek için çok iyi bir dikiş makinesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Hatta kimi firmalar iş vereceği bayanlarda Dikiş Nakış Kursu bitirme belgesi aramaktadır. Yani sizlerde evde boş oturmak yerine Halk Eğitim Merkezlerinde Dikiş Kursu alarak kendinize bir sertifika alabilirsiniz.  Bu sayede sadece firmalar ile değil bireysel olarak ürünlerin dikişini ve söküklerini yapabilirsiniz hatta üzerine farklı işlemeler de koyarak çok daha özgün hale getirebilirsiniz.

Daha önce de dediğimiz gibi nüfusu kalabalık olan ve tekstil fabrikalarının çok olduğu yerlerde bu iş yapılmaktadır. Şehir dışında iseniz sizin iş alma şansınız pek yok gibi görünmektedir. Yinede sizler Firmalar ile iletişim kurabilirsiniz çevrenizde bu işi yapan insanlar ile bilgi alış verişi yaparak daha ayrıntılı tecrübe edinebilirsiniz. Bizler sadece sizlere bir iş fikri sunuyoruz. Yapıp yapmamak size kalmış bir olgu.Hepinize bol şans dileriz.

Kaynak

Kaynak

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. Esma Şener dedi ki:

  Ankara Mamak zardalite oturuyorum dikiş ve Piko makinam var dikiş ve paketleme işi yapabilirim çok ihtiyacım var

 2. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, Zeytinburnu, Bakırköy ya da Küçükçekmece civarlarında dikiş işlerimizi yapacak bayan arıyoruz. Evinde veya terzihanesindede yapabilir.İlgilenen kisiler irtibata gecebilir. mehmetqul@gmail.com

 3. celal dedi ki:

  Evde Dikiş makinam var 16 yıldır tektik işiyle ugrasiyom evde kendi işimi yapmak isdiyom yardımcı olursanız sevinirim tesekurler

 4. Nisa dedi ki:

  El becerim cok güzel evde yapacak ek is ariyorum

 5. seher dedi ki:

  Tekstil isinde uğraştım 4 yıl ve Smdi küçük biyer açmak için is istyoruz makina var bze ulaşılrsanz çok memnun olurz belgede vardir.

 6. serpil dedi ki:

  Benimde evimde overlok ve düz makinam var dikiş işleri yapabilirim

  1. mehmet dedi ki:

   Merhaba nerede ikamet ediyorsunuz. Mail ile iletisime gecer misiniz? saygılar

 7. Gurcan dedi ki:

  Merhabalar izmit Gebze tul dikiminde caliştim her turlu model dikiyorum evdede ovarlok ve duz dikiş makinamla iş ariyorum ilgilenirseniz sevinirim

 8. emin dedi ki:

  ankara etimesgut evde sanaii dikiş makinam var her türlü fason iş dikilir.

 9. melis dedi ki:

  Merhaba ben ankara sincan. Evde nevresim dikerim yastik kılıfı vs..

 10. hatice dedi ki:

  Antlya da yaşıyorum. evde kendi makinamla overlok işi, dikiş ve dikiş temizleme işi yaparım.