İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Lüleburgaz Evde Ek İş İlanları ve Eve İş Veren Firmalar

Lüleburgaz Kırklareli ilinin en büyük ilçelerinden biridir. Nüfusu çoğunlukla Bulgaristan göçmeni Türklerden oluşan Lüleburgaz’da çeşitli sanayi kuruluşlarının üretim tesisleri yer almaktadır. Bu tesisler farklı mesleklerden vatandaşlara düzenli ve maaşlı iş imkanı sundukları gibi ek gelir elde etmek isteyen kişilerin de evden çalışmasına olanak sağlar. Öğrenimine devam eden öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve maaşına ek gelir elde etmek isteyen kişiler de Lüleburgaz eve iş veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. 

Lüleburgaz’da Evde İş Yaparak Para Kazanmak Mümkün mü?

Lüleburgaz ilçe olmasına rağmen sanayi açısından oldukça gelişmiş bir bölge olarak tanımlanabilir. Farklı sektörlerden yaklaşık 50 fabrikanın yer aldığı Lüleburgaz sınırları içerisinde eve iş veren firmalar da yer alıyor. İsteyenlere evde iş imkanı sağlayan bu fabrika ve işletmeler yerel halk için ciddi bir gelir kapısı oluşturuyor. Eğer siz de Lüleburgaz’da ikamet ediyor ve herhangi bir nedenden olayı evde yapılabilecek işler üzerinden para kazanmak istiyorsanız, birazdan bahsedeceğimiz çeşitli işler arasından kendinize uygun olanı seçerek ek gelir elde edebilirsiniz. 

Lüleburgaz Evde İş İmkanı Seçenekleri Neler?

Bu güzel ilçede yapabilecekleriniz arasında evde paketleme işleri, marifet gerektiren el uğraşları, online sistemler üzerinden çalışılabilen yerler, çocuk bakımı gibi işler bulunuyor. 

Evde Paketleme İşi

Neredeyse tüm şehirlerde olduğu gibi evde paketleme işi Lüleburgaz ilçesinde de yapılabiliyor. Bu işte genelde kına, lavanta, tespih, tel toka, mandal ve nikah şekeri gibi ürünler paketleniyor. 

Kına üreten firma, ürünlerini gramajlar halinde piyasaya sürmek için öncelikle paketleme işine önem vermektedir. Bu firmalar kilolarca kınayı size veriyor ve bunları nasıl paketleyeceğinizi de gösteriliyor. Yetkililer işin kaç gün içinde biteceği ve iş sonunda ne kadar kazanacağınız hakkında anlaştıktan sonra ürünlerin tamamını size teslim ediyor. Düzenli olarak yapılan kına paketleme işinden aylık yaklaşık 1000 TL – 1500 TL arası bir gelir elde etmek mümkün. 

Evde Kına Paketleme İşi

Lüleburgaz ek iş imkanları arasında nikah şekeri paketleme işi de bulunuyor. Burada yapılan şekerler hem Kırklareli’nin tüm ilçelerine hem de yakın illere gönderiliyor. Özellikle düğünlerin artış gösterdiği yaz dönemlerinde bu iş için çok sayıda eleman ihtiyacı doğuyor. Siz de basitçe yapabileceğiniz bu işe ulaşmak istiyorsanız yazımızın altında bulunan yorumlar kısmına iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Böylece evde iş imkanı sunan firmalar size ulaşabilir.

Bilgisayardan Evde Ek İş İmkanları

Evde yapılacak işler arasından en çok tercih edilenlerden biri de bilgisayar ile çalışmak. Bildiğiniz gibi artık internete yazı yazarak veya sosyal medya hesapları yöneterek evden para kazanmak mümkün. Lüleburgaz sınırları içerisinde bulunan firmalar da belirli pozisyonlarda evden çalışacak elemanlar arıyorlar. 

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Lüleburgaz – Kırklareli’nde Eve İş Veren Fabrikalar ve Firmalar

Lüleburgaz sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firmaların çoğu evden iş imkanı sunuyor. Söz konusu işler hakkında bilgi almak için firmalarla birebir iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bölüm sonunda verilen linklerden evden iş ilanlarını takip edebilirsiniz. 

Lüleburgaz evlere iş veren firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Lüleburgaz evden iş ilanları için buraya TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Lüleburgaz’da iş yapan firmaların iş ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Evden Yapılabilecek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 420 YORUM
 1. Mehmet Ali dedi ki:

  Lüleburgazda oturuyoruz.Annem için evde paketleme işi istiyorum.

 2. Çilem dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum evde yapılabilen her iş paketleme işi vesaire olur pandemiden dolayı maddi sıkıntı cekiyoruz lüleburgazda oturuyorum lütfen bana yardımcı olun

 3. Nurcan dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum 2 çocuğum var pandemiden dolayı maddi sıkıntı cekiyoruz lüleburgazda oturuyorum lütfen bana yardımcı olun

 4. Cansu dedi ki:

  İş arıyorum. Yardımcı olur musunuz ?

 5. Didem dedi ki:

  Kırklareli Babaeski ilçesinde yaşıyorum 2 çocuğum var işe gidemiyorum evde iş yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 6. Ayşe Kumcu dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen ulasirmisiniz

 7. Hatice dedi ki:

  Kına paketleme

 8. Büşra tokmak dedi ki:

  Büşra tokmak Kırklareli ihtiyacım var paketleme işi lütfen ulaşır misiniz

 9. Büşra tokmak dedi ki:

  Bana ulasirmisiniz paketleme işi istiyorum çok acil

 10. Hanife Şen dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

1 39 40 41