İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Kına Paketleme İşi 2015 Para Kazanmak

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2015

Merhaba Sayın İş arayanlar. Eğer sizde evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız size güzel haberlerimiz var. Evde Ek İş Veren Firmalar her sene olduğu gibi 2015 yılında da kına paketleme işlerini ev hanımlarına vermektedir. Bu işten güzel paralar kazanan ev hanımları ve üniversite öğrencileri bulunmaktadır. Sizlerde bunlardan birisi olabilirsiniz. Eğer evde kına paketleme işi nasıl oluyor bu konuda bilginiz yoksa sizlere bilgi vereceğiz. Firmalar ile anlaşabilir ve sizlerde paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz ailenizle birlikte dilerseniz komşularınız ile birlikte bir ekip kurarak işe başlayabilirsiniz. Şimdi işin ayrıntıları ve iş fikirleri vermeye devam edelim.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar 2015

Hepimiz biliyoruz ki son zamanlarda insanlar evde para kazanmak istemektedir. Eğer sizde bunlardan birisiyseniz bu iş fikrini seveceksiniz. Ev hanımları evlerine ek gelir sağlamak için bir takım kına paketleme işi veren firmalar ile anlaşmakta ve para kazanmaktadır. Şimdi iş hakkında ayrıntılı bilgi verecek olursak İnsanlar bildiğiniz gibi özel günlerinde kına paketi yaptırmaktadır. Bu işi yapan firmalar iş yüklerini hafifletmek için ev hanımlarına ve üniversite öğrencilerine iş vermektedir. Kolay bir şekilde kına paketleyebilir ve paranızı alabilirsiniz. Para iş bitiminde verilmektedir. İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa gibi büyük illerimizde yoğun olarak bu işi yapan ev hanımları vardır.

Evde oturmaktan sıkıldıysanız ve bir iş yapmak istiyorsanız bu işi seveceksiniz. Kına Paketi Süsleme İşi sayesinde güzel paralar kazanabileceksiniz. Evde Kına Kesesi Süsleme İşi sayesinde bir çok insan evine ek gelir sağlamaktadır.

FİRMALARIN İLANLARI YAYINLANDIĞINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, deneyim ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanın başlıklı makalemizde Ev Hanımları Ek İş 2015, Evde Etiket İşi Veren Firmalar 2015 ve Evde Etiketleme İşi 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5350 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  Elif bayrak laedri@gmail.com Afyonkarahisar merkez

 2. mükerrem korkmaz dedi ki:

  evde kına paketleme işini yaparım teşekkürler şimdiden

 3. Pınar algül kara dedi ki:

  Bursa Nilüfer ilçesinde oturuyorum. Paketleme, katlama,boncuk dizme evde yapabilecek her işi yapmaya hazırız. 5 kişilik ekibim var. Geri dönüş yaparsanız ekip sayısı artabilir. Zamanında ve titizlikle yaparız.

 4. Nesibe dedi ki:

  Evde paketle işi yapmak istiyorum. Dantel i işlerden daha iyi biliyorum.

 5. Isil ustev dedi ki:

  Evde ek is ariyorum kesanda yasiyorum

 6. Rabia dedi ki:

  İş ariyomm lutfen yardim edin is verinn anneme bakiyorumm cok acil işe hitayicm varr

 7. Hülya dedi ki:

  evde kına paketleme işi ANKARA/ALTINDAĞ

 8. Zekiye dedi ki:

  Ankara

 9. Elif dedi ki:

  Ankara da oturuyorm kına paketleme toka paketleme gibi işleri yaparım acil lütfen dönüş yapınız

 10. Selma dedi ki:

  Selma Yılmaz
  Kütahya