İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak

Evde yapabileceğiniz ek iş fırsatları arasında belki de en fazla bilgi gerektirenlerden birisi, muhasebe işi. Eğer daha öncesinden bu alanda deneyim sahibiyseniz evinizde, oturduğunuz yerde, şirketlerin finansal işleriyle ilgilenebilir ve firmanın muhasebesini tutabilirsiniz. Tabii muhasebe oldukça geniş bir alan olduğundan dolayı bu işi yapabilmeniz için bu alanda eğitim almış olmanız gerekir.

Evden muhasebe işi yapmak freelance ya da part time çalışmak isteyen kişiler için idealdir. Eğer siz de emekli muhasebeciyseniz ya da evden çalışmak istiyorsanız, evden muhasebe iş ilanları arasından kendinize uygun bir iş bularak çalışmaya başlayabilirsiniz. Evde muhasebe işi veren firmalar öncelikle sizin eğitiminize, sonrasında deneyimlerinize ve daha önce çalıştığınız yerlere bakacaktır. Tüm bu değerlendirmeler ve sizinle yaptıkları görüşme sonrasında anlaşabilirseniz, evden freelance ya da part time muhasebe işine başlayabilirsiniz. 

Evden Muhasebe İşi Nasıl Yapılır? 

Evden muhasebe işi yapmak zor değil. Eğer bu alanda kendinize güveniyorsanız bir firmanın finansal durumunu yönetebilir, girdilerini çıktılarını en iyi şekilde hesaplayabilir ve şirketin yıl sonunda herhangi bir açık vermeden temiz bir şekilde yeni yıla geçmesini sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan sizin evden çalışmaya hazır olmanız. Muhasebe bürosunda yapılan işler eve de taşınabilir, bunda bir sakınca yok. Eğer siz evde kendi kendinize disiplinli bir şekilde çalışabileceğinize inanıyorsanız, evde muhasebe işleri yürütebilirsiniz.

Bu iş, çalışmayan veya akşamları ek gelir elde etmek isteyen mali müşavirlerin yapabileceği ek işler arasında açık ara bir numara. Ama tabii ki her işte olduğu gibi burada da bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekiyor. Evde yalnız çalışacağınız için sizi kontrol eden biri olmayacak. Aynı şekilde bir ofis ortamında bulunmayacağınız için gerekli durumlarda iş arkadaşlarınıza danışmayacaksınız. Bu nedenle evden muhasebe işi yaparken dikkatli olmalı ve titiz çalışmalısınız.

Kimler Evde Muhasebe İşi Yapabilir?

Evde muhasebe işi, elbette herkes tarafından yapılabilecek bir iş değildir. Şu an muhasebeci yanında çalışan fakat akşamları boş vaktinin çok olduğunu düşünenler part time ön muhasebe elemanı olarak çalışabilirler. Ön muhasebe işi nedir diye öğrenmek ve pratik yapmak isteyen üniversite öğrencileri firmaların muhasebelerini tutmaya çalışabilirler. Öğrenciler bu sayede hem kendilerini geliştirmiş olur hem de derslerinde daha kolay ilerler. Ayrıca eğitim hayatında evde muhasebe işi veren firmalar ile anlaşarak çalışan öğrenciler ilerde iş ararken, tecrübe konusunda daha avantajlı oldukları için, rahat edebilirler. 

Serbest mali müşavir olarak çalışıyorsanız ve evinizden de bu işleri yürütebileceğinizi düşünüyorsanız uzaktan muhasebe iş ilanları arasından kendinize uygun olana başvurmanızı öneririz. Evde oturduğunuz yerde biraz kafa yorarak ek gelir kazanabilirsiniz. 

Evden Muhasebe İşinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Eğer muhasebe işinde iyiyim diyorsanız ekipmanlarınız da iyi olmalıdır. Örneğin, tam teşekküllü bir hesap makinesi ve mümkünse bilgisayar olması lazım. Yani çok fonksiyonlu hesap makinelerinden bir tane edinmelisiniz. Bol bol dosyalarınız olmalıdır. Ayrıca evden muhasebe işi yapacaksanız evinizde mutlaka yazıcı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, muhasebe ciddi bir iştir ve dikkat istiyor. Yani bir şirketin muhasebesini tuttuğunuz zaman yapacağınız en ufak bir hata yıl sonunda maliye ile ciddi sorunlar yaşanmasına sebep olabilir. O yüzden bu işi evden yaparken dikkat etmelisiniz.

Evden Muhasebe İşi Veren Firmalar ve Evde Muhasebe İş İlanları

Günümüzde her şey internet üzerinden yayınlanıyor. Siz de evden muhasebe işi yapmak istiyorsanız farklı kariyer sitelerinin ilgili sayfalarını takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olan linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz. 

Tanıdıklarınız ve çevreniz aracılığıyla da evlere muhasebe işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Eskiden kayıtlarını tuttuğunuz şirketlerle görüşerek evden çalışacak freelance eleman arayıp aramadıklarını sorabilirsiniz. 

Eve muhasebe işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum bölümüne ADINIZI-SOYADINIZI-MAİL ADRESİNİZİ VE YAŞADIĞINIZ İLİ yazabilirsiniz. Böylece sayfamızı ziyaret eden firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Daha önceki iş deneyimleriniz muhasebe işinde önemlidir. Bunu da yorumlarda belirtebilirsiniz.

Not: Telefon numaranız yerine sürekli kontrol ettiğiniz mail adresinizi bırakınız. Telefon numaranızı bırakmanız kötü niyetli insanların sizi rahatsız etmesine yol açabilir ve bu sorundan sitemiz ( isilanlarim.net) sorumlu olmayacaktır. Bunu okuyup numaralarını bırakanlar sorumluluğu kabul etmiş sayılır.

Jooble.org sitesinde yayınlanan uzaktan muhasebeci ilanları için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net sitesinde yayınlanan freelance ve part time muhasebeci ilanları için TIKLAYINIZ!

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları İş Olanakları Neler? 

2 Yıllık Bankacılık ve Sigortacılık Maaşları ve İş Olanakları

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 319 YORUM
 1. Özlem Açma dedi ki:

  Merhaba 6 yıldır turizm sektörü muhasebe departmanında çalıştım halen smmm yanında çalışmaktayım ön muhasebe resmi tecrübem mevcıttur ek gelir imkanı sağlamak amacı ile çalışmak istiyorum saygılarımla

 2. Selda Capoglu dedi ki:

  Smmm ruhsatim var. Evde defter tutabilirim. Ilgilenenlerin bilgisine seldacapoglu87@gmail.com

 3. Semra aydemir catal dedi ki:

  Merhabalar,
  Oniki yillik muhasebe ve mali isler alaninda tecrubem bulunmak tadir. Bir sirkete ait tum yasal vergi ve sgk beyanlarinin verilmesi ve tum mali tablolarin hazirlanmasi konusunda tecrubem bulunmak tadir. S.m.m.m.ruhsatim vardir. Ek gelir kazanmak amaci ile calismak istiyorum.

  Saygilarimla

 4. RIDVAN DANIŞMAN dedi ki:

  Merhabalar,
  Uluslar arası turizm şirketinde 4 yıldır muhasebe alanında çalışıyorum, aynı zamanda 2017 01.01 tarihli SMMM stajımı buradan devam ediyorum.
  E-Defter/E-Fatura mevzuatına hakimim, KDV/MUHTASAR/GEÇİCİ VERGİ/KURUMLAR VERGİSİ VE BORDO – SGK BİLDİRGELERİ hazırlık ve sonuçlandırma işlemlerini yapmaktayım,
  Turizm sektöründe operasyonla ilişkili olduğumuzdan çözüm odaklı işlerde oldğumu belirtmek isterim,
  Evden muhasebe işlerini yapmamdaki amacım hem kendimi uzmanlaştırmak hemde kazancıma ek gelir ilave etmek.
  Görüşmeye ve işe hazır olduğumu bilmenizi isterim.
  saygılarımla
  RIDVAN DANIŞMAN

 5. Gizem ÖZBAY dedi ki:

  Yaşadığım şehir ankara 6 yıldır muhasebe işi ile ilgileniyorum sgk bildirge ve bütün işlemleri beyanname hazırlama mali tablo analizi personel işlemleri genel muhasebe ön muhasebe bilgisine sahibim mali müşavirlik ofisi ve şirket deneyimlerine sahibim daha fazla bilgi ve detay için mail atabilirsiniz

 6. Songül Karadeniz dedi ki:

  Merhaba
  Muhasebe stajyerım eylül de bitiyor stajım 6 yuldır muhasebe ıcınde on muhasebeden başlayıp genel musebeye kadar geldim tekstil firmasında muhasebe fınanns ve planlama ıslerını yapıyorum odeme carı ba bs kdv e defter e berat vs ıslerini yapıyorum hafta sonları ve değerlendirebileceğim ev den ıdare edebilecegım ek iş arıyorum
  Saygılarımla

 7. Semra kas dedi ki:

  Merhaba,
  Özel sektör de 8 yıldır çalışmaktayım, görevime genel muhasebe sorumlusu olarak başladım. 1 seneye yakın da muhasebe müdürü olarak görev almaktayım. Fatura işleme e fatura edefter gönderimi ilgili beyannameleri yaparak mizan ve bilanço kayıtlarını oluşturma. Vergi dilimlerini takip ederek, ödemelerinin yapılmasi. Cari takibi ve mutabakatlarin yapılması düzenli ba ve bs takiplerinin yapılması, yeni çıkan kanun ve yasaların takibini yapmaktayım.

  Evde de düzenli olarak çalısabilecegim iş aramaktayim.

  Semra KAŞ
  Saygılarımla;

 8. nesrin dedi ki:

  Merhaba,Özel sektörde bir şirkette 3 yıldır işletme müdürlüğü yapıyorum.Daha önce yaklaşık 8 yıl muhasebe ve idari işler sorumlusu olarak çalıştım beyanname ve e defter dışında tüm ön muhasebe işlemlerini yürütmek için ek iş arıyorum

 9. Meltem dedi ki:

  Merhabalar; 5 yıldır muhasebede çalışıyorum beyanname ve edefter dışında her konuyla ilgileniyorum. Ek gelir olarak evde ön muhasebe yapmak istiyorum.
  Saygılarımla…

 10. Meryem dedi ki:

  Merhaba ,Aksaray da yaşıyorum muhasebe de 3.5 yil şirket deneyimim var. Sorunsuz muhasebe hizmeti verilir.

 11. Sibel dedi ki:

  Merhabalar, mali müşavirlik hizmeti olarak evde muhasebe işlemleriniz yapılabilir, bilginize.

 12. Biray Yorulmaz Belet dedi ki:

  Biray Yorulmaz Belet
  birayyorulmaz@gmail.com
  Bahçelievler/ İstanbul
  7 yıldır şirket muhasebesi yapıyorum , şuanda SMMM stajımı da başlatmış bulunmaktayım . Kazanacağım ek gelir ile Eğitimime destek olması açısından evden muhasebe işi yapmak istiyorum .

 13. Elif dedi ki:

  9 yillik tecrubem var firmaya ayiracak yeterli vaktim bulunuyor.netsis micro zirve programlarina hakimim.

 14. Nihat dedi ki:

  Nihat Canik
  Muhasebe alanında destek almak isteyenlere part time destek verilir.

 15. ebru yıldız eren dedi ki:

  5 yıldır muhasebede çalışıyorum boş zamanımı değerlendirmek istiyorum.Banka ve sigortacılık mezunuyum luca/koz kullanıyorum. Daha öncesinde de Logo tiger bilgim var

 16. faruk dedi ki:

  Faruk Gülcü
  Marmara Üni Maliye
  5 yıl tecrübe
  Bilinen prog. logo tiger ve nebim v3
  faruk.glc@gmail.com

 17. Mahsun dedi ki:

  Merhaba 6 yılık mali müşavirlik ofis deneyimim var şirketle ilgili olarak tüm işlemleri sorunsuz yapmaktayım akşamları boş zamanım olduğundan ek gelire ihtiyacım olduğu ndan uygun bulan işletmelerin işlemlerini sorunsuz yapabilme becerisi ne sahibim

 18. pervin dedi ki:

  merhaba buraya yorum yazan arkadaşlar sizlere geri dönüş oldu mu faydası oldu mu

 19. Deryadeniz dedi ki:

  Evde yazı yazarak paketleme yaparak para kazanmak istiyorum

 20. derya dedi ki:

  Merhabalar ;
  4 yıldır mali müşavirlik ofisinde çalışıyorum.
  Evlilik sebebiyle eşimin şirketinde ön muhasebe tutmaktayım.İlgileniceğim firmalara yeterli zamanı ayırabilcek kadar zamanım var bu konuda şüpheleri olmasın..

 21. VOLKAN dedi ki:

  MERHABALAR MUHASEBE İŞİNDE 4 YILLIK TECRÜBEM VAR KONYA DA YAŞIYORUM

 22. Merve dedi ki:

  Merhaba 10 yıllık ön muhasebe ve genel muhasebe bilgisine sahibim. Logo , eta , nebim , akınsoft ve bunun gibi diğer turev programları kullanabilirim. Evden muhasebe işi yapmak istemekteyim dönüşlerinizi rica ederim.
  İstanbul / bakırköy

 23. Sema dedi ki:

  Merhaba 18 yıl muhasebe ve müşavirlik alanında çalıştım ve artık serbest şekilde ihtiyacı olan firmalara evimden muhasebe desteği vermek istiyorum. Beykoz kavacık tarafında ikamet etmekteyim. Luca programı kullanmaktayım.Teşekkürler

 24. Nuray K. dedi ki:

  Sayın Yetkili,23 yılık muhasebe tecrübe ve bilgisine sahibim micro muhasebe,word,excel yazılım programı kullandım şuan çalışmıyorum evde muhasebe işi yapabilirim pratik ve tecrübeli olduğuma inanıyorum muhasebe mesleğiyle ilgili her türlü tecrübeye sahibim Sancaktepe-İstanbul

 25. Abdullah K dedi ki:

  Merhaba, 1993 yılı lise okul stajımdan bu yana muhasebe ve mali müşavirlik alanında çalışmaktayım. Her türlü resmi muhasebe olarak defter ve belge bilgisayara işleme, kayıtlara, raporlama, tek düzen hesap planına uygun olarak işleme, her türlü firmaların kar zarar ve ayrıntılı bilanço ile ayrıntılı gelir tablosu hazırlama, mizan, muavin, çek senet, cari kaydı, banka hesapları işleme, kdv, geçici vergi, muhtasar, yıllık gelir ve kurumlar vergi beyanlarını hazırlama, menkul gayri menkul ile kira gelirlerini hesaplama, beyanlarını düzenleme ile muhasebeyi ilgilendiren her türlü konular hakkında bilgi ve tecrübe sahibiyim. Günlük çalışma zamanımın dışında akşamları veya hafta sonları ek gelir olarak evimde muhasebe işleri yaparım. Evimde bilgisayar, muhasebe programı olarak orka ve zirve programları ile yazıcım mevcuttur. Uzak erişim bağlantısı ile de çalışma imkanım vardır. Ayrıca firmalara muhasebe konusunda danışmanlık hizmetleri de veririm. İstanbul fatih de ikamet etmekteyim.

 26. Ebru Atik dedi ki:

  merhabalar ankara da ikamet ediyorum 10 yillik muhasebe tecrubem var esim 25 yillik mali musavir fakat son 5 yildir insaat yapsat isi yapiyor evden sorunsuz bir sekilde muhasebe islerinizi yurutebilirim sehirici veya sehirdisi kargoyla evraklar gonderilebilir

 27. MEHMET dedi ki:

  Merhaba
  Üniversite mezunuyum. 6 yıldır muhasebe meslek elemanı olarak çalışmaktayım. Luca mali müşavirlik programını kullanıyorum. Ek iş aramaktayım. İstanbul içi bütün mükelleflerin evraklarının kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirim. İlgilenen olursa Cv yollayabilirim. İyi Günler.

 28. MİNE HANIM dedi ki:

  MERHABA
  TECRÜBELİ MUHASEBECİ EMEKLİ BAYANIM.BEYKOZ KAVACIK CİVARINDA
  PART TIME MUHASEBE İŞİ ARIYORUM

 29. Meliha dedi ki:

  Merhaba 4 yıllık ön muhasebe tecrübem var.logo start logo go akınsoft ve tiger programlarını kullandım.Evden muhasebe işinde çalışmak istiyorum.Teşekkürler.

 30. Mustafa Eşer dedi ki:

  8 yıllık genel muhasebe tecrübem var ek iş aramaktayım

 31. MEMİŞ GEZKAYA dedi ki:

  6 yıllık ön mhasebe ve genel muhasebe deneyimim var zirvenin bütün programlarını ve türevprogramını biliyorum evden muhasebe işi yapabilirim veya firmada da çalışabilirim ankara sincan da ikamet ediyorum

 32. Gülden Aksarı dedi ki:

  Gülden Aksarı
  aksari423@gmail.com
  muhasebeciyim işletme mezunuyum finans deneyimim var çok iyi derece de almanca ve ingilizce biliyorum. Evden muhasebe işi yapmak istiyorum.

 33. Zeynep öztürk dedi ki:

  15 Yıllık genel muhasebe tecrübem var.İzmir de yaşıyorum.

 34. Aynur dedi ki:

  15 yıllık deneyimim var evden muhasebe ile ilgili firmalara yardımcı olmak istiyorum

 35. JULİDE dedi ki:

  ETA,LOGO,MİKRO MUHASEBE PROGRAMLARINI BİLİYORUM VE TEMEL MUHASEBE SERTİFİKASI VAR.İTHALAT İHRACAT YAPAN ŞİRKETLERDE ÇALIŞTIM.EVİMDEN MUHASEBE İŞİ YAPMAK VEYA PART TIME ÇALIŞABİLİRİM.

 36. Zeynep Ozmen dedi ki:

  muhasebe ve finans ile ilgili yardim isteyenler ulasabilir.

 37. HÜSEYİN dedi ki:

  10 yıllık deneyimim var. Kocaeli de yaşıyorum

 38. Aynel yalçıntaşküçük dedi ki:

  Mali muşavirlik ofisinde calisiyorum ayni zamanda sinaarinada giriyorum.ek olarak evde muhasebe isi yapmak istiyorum

 39. Fevzi dedi ki:

  Evden muhasebede çalışmak isteyen babam 50 yıllık tecrübeye sahip kaçırmayın derim

 40. patron muhasebesi dedi ki:

  patron muhasebesi isteyenler bize ulaşın

 41. ÜMRAN AKPINAR dedi ki:

  İstanbul esenler.
  Ön muhasebe alanında 6 yıllık deneyimim var logo go ve kumaşçı programlarını kullanıyorum uzaktan bağlantı ile diğer programları da işleme alabilirim

 42. YILDIRAY dedi ki:

  MERHABA . BEN BURSA İNEGÖLDEN YILDIRAY . 8-10 YILLIK MUHASEBE DENEYİMİM VAR VE EK GELİRE İHTİYACIM VAR . İLETİŞİME GEÇMENİZİ RİCA EDERİM yildiray_2015@hotmail.com

 43. Seren BAYINDIR dedi ki:

  15 yillik genel muhasebesine sahibim.Farkli sektörlerde faliyet gösteren firmaların genel muhasebe bölümlerinde görev aldim.Ankara’da ikamet etmekteyim.

 44. ARZU CAMTAS dedi ki:

  Evde de muhasebe tutmak istiyorum

 45. Zeynep dedi ki:

  Diyarbakır’da ikamet etmekteyim. 9 yıl bankacılık 1 yılda özel bir şirkette muhasebe deneyimim var. Cocuklarimdan dolayı dışarıda çalışmaya devam edemiyorum. Muhasebe konusunda deneyimliyim. Kaynak021@hotmail.com

 46. Sevgi oruç dedi ki:

  Abim mali müşavir bende muhasebeciyim küçük çocuklarımdan dolayı dışarda gün boyu çalışamıyorum.Evden defter tutacağım.

 47. Fatih İlker Saçıkara dedi ki:

  Celal Bayar İktisat Fakültesi İşletme Bölümü öğrencisiyim. 20 yaşındayım. Teklifleri değerlendirebilirim. İl: İzmir
  Çalışma saatleri hafta içi öğleden sonra hafta sonu full time

 48. Özlem Yıldız dedi ki:

  Alman Şirketinde muhasebe sorumlusu olarak çalışıyorum. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. Evden muhasebe işi yapmak istiyorum.

 49. Songül Aktaş dedi ki:

  Merhabalar,
  İstanbul Üniversitesi İktisat Fakultesinden mezunum. 5 yıldır Mali Müşavirlik firmasında çalışmaktayım.Hafta içi akşam yada Cumartesi günleri çalışabilirim.

 50. AYŞİN ÜSTÜN dedi ki:

  EVDE DE MUHASEBE TUTMAK İSTİYORUM

 51. Memet Özsoy dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum

 52. Memet Özsoy dedi ki:

  Devlet kurumunda muhasebeciyim halen devam ediyorum. 20 yildir bu isi yapiyorum. Evden muhasebe işi yapmak istiyorum

 53. Yelda küçük dedi ki:

  16 yıllık muhasebe deneyimine sahibim. Evde ek iş olarak mevzuata uygun sekilde defter tutabilirim.muhasebe ile ilgili tüm işlemlere hakimin. Kdv geçici kurumlar muhtasar beyanname be sgk işlemlerini yapabilirim. Izmir’de ikamey etmekteyim.

 54. Demet dedi ki:

  Merhaba, 25 yıllık is deneyimim var. Bir şirkette bağımlı çalışmıyorum. Haftanın 6 günü firmalara hizmet verebilirim. Özellikle muhasebe ofislerine yönelik çalışmak istiyorum. Buyuk kurumsal firmalar da olabilir. Kendi aracimla firmalara gidebilirum.Genel olarak bütün muhasebe programlarına hakimim. Muhasebe konusunda ıyi derecede deneyimliyim.istanbul avrupa yakası tercihimdir.

 55. yasin ağır dedi ki:

  Merhaba, 15 yıldır muhasebe ve finans işiyle uğraşıyorum, akşam 19 dan sonra rahatlıkla işlerinizi evden yurutebilirim

 56. Berrin dedi ki:

  Cumartesileri ilgili şirkete gidip. Haftalık faturalarını kesip tüm evrakları sisteme işleyip düzgün bir şekilde bırakabilirim

 57. Yeşim ergin dedi ki:

  20 yıldır finansman işi yaptım evden bankalari isleyebilirim

 58. fatma yüksel dedi ki:

  kocaeli çayırova da ikamet etmekteyim.muhasebe bürosunda çalışıyorum.akşam evden yürütebileceğim iş arıyorum

 59. hakan başpınar dedi ki:

  evde muhasebe yapmak istiyorum

 60. Nuran dedi ki:

  Ticaret meslek lisesi mezunuyum 15 yıl şirketler grubunda muhasebe müdürlüğü yaptım çocuk nedeniyle ayrildim. Evden evrak işlerinizi rahatlıkla yurutebilirim.

 61. Dilek dedi ki:

  Merhaba, ticaret lisesi muhasebe ve Anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum. Yüksek lisansa devam ediyorum. 15 yıldır muhasebe ve finans işiyle uğraşıyorum, akşam 19 dan sonra rahatlıkla işlerinizi evden yurutebilirim

 62. kudret eken dedi ki:

  sakarya da ikamet etmekteyim. 16 yıldır aynı firmadan çalışıyorum.
  kudi.54@hotmail.com

 63. Rana Sündüz Aydın dedi ki:

  İstanbul

 64. EMRE dedi ki:

  Kurumsal bir şirkette muhasebe işi yapıyorum. ek olarak hafta sonları muhasebe bürolarında ek iş yapmak istiyorum. Aralık ayında SMMM sınavına gireceğim staj sürem bitti

  1. EMRE dedi ki:

   Kurumsal bir şirkette muhasebe işi yapıyorum. ek olarak hafta sonları muhasebe bürolarında ek iş yapmak istiyorum. Aralık ayında SMMM sınavına gireceğim staj sürem bitti emre_gunn@hotmail.com mail adresim

 65. Esin oğan dedi ki:

  Merhaba
  21 yıllık iş tecrübesine sahibim. Tüm muhasebe işleri ve beyannameler konusunda deneyimim var. Sap, Mikro, Login ve Logo muhasebe proğramlarını kullandım. Evden muhasebe işi yapmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim.

 66. TUĞBA dedi ki:

  Merhaba,

  Çalışıyorum,muhasebeciyim.Aynı zamanda ek gelir amacı ile evde bu işi yapmak istiyorum.Fatura işlemleri,beyannameler,banka giriş çıkış,mizan ,mali tablolar…İstanbul/beykoz

 67. Eyüp YÜKSELGÜN dedi ki:

  22 yıllık muhasebe tecrübem var. Mali Müşavirlik Bürolarına veya şirket muhasebelerine ek destek verebilirim. Genel muhasebe işlemleri, raporlama, bordrolama, işlemlerin denetlemesi vb. konularda tecrübe sahibiyim.

 68. Miyese Mert dedi ki:

  Miyese Mert
  miyese_toru@hotmail.com
  Istanbul

 69. Serkan dedi ki:

  Merhabalar 5 yıllık muhasebe mesleğini yapıyorum saat 4 te işten çıkıyorum bu işi yapabilirim istanbul/sultangazide oturuyorum

 70. FATMA ERDAL dedi ki:

  İYİ GÜNLER;
  2 YILLIK BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI VE 4 YILLIK İKTİSAT BÖLÜM MEZUNUYUM. GELEN GİDEN FATURALARIN GİRİŞ İŞLEMLERİNİ YAPABİLİRİM. AKŞAM 18:00 DEN SONRA EVDE OLUYORUM. 11 YILLIK İŞ DENEYİMİM VAR. SEYHAN/ADANA DA İKAMET EDİYORUM.

 71. ŞÜKRÜ AKGÖZ dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul Üni. mezunuyum. 11 yıldır muhasebe mesleği üzerine çalışıyorum. Esenyurt/İstanbul da ikamet ediyorum.

 72. Demet dedi ki:

  Evde veya yarı zamanlı mali işler. BEYLİKDÜZÜ

 73. BURÇAK dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kartal da oturuyorum işletme mezunuyum 13 yıldır çalışıyorum ön muhasebe ve site yönetim muhasebe konusunda tecrübeliyim(aidat toplanması,gelir gider,bütçe,Genel kurul hazırlık vb) evden ek iş olarak yapabilirim burcakustun@hotmail.com

 74. Şermin kütükoğlu erden dedi ki:

  Merhaba 7 yıldır danışmanlık yapmaktayım SMMM belgem mevcut evden veya yarı zamanlı muhasebe ve danışmanlık konusunda yardımcı olabilirim.

 75. Yağmur dedi ki:

  Merhabalar 14 yıllık genel muhasebe tecrubem bulunmaktadır Luca programı kullanmaktayız evden banka ekstresi cari hesap kontrolü faturalarin islenmesi vb her türlü muhasebe işini yapabilirim ilgilenenler iletişime geçebilir

 76. SERHAT dedi ki:

  MERHABA,
  20 yıllık muhasebe bilgi ve deneyimlerim mevcuttur.Birçok kurumsal firmada muhasebe ve finanas yöneticiliği yaptım.Ayrıca çeşitli eğitim kurumlarında eğitim verdim ve devam etmekteyim.SMMM ruhsatım da var.
  eVDEN YAPAİLECEGİM İŞ İSTİYORUM.
  TEŞEKKÜRLER,

 77. seynur dedi ki:

  7 yıllık muhasebe tecrübem var, aktif olarak muhasebe finans sorumlusu olarak çalışıyorum. evde muhasebe işi yapmak istiyorum.

 78. SERKAN ÇETİN dedi ki:

  10 yıllık muhasebe ve finans tecrübesine sahibim.SMMM belgemde mevcut.Muhasebe ve finans anlamında danışmanlık yapmak istiyorum.İnşaat firması da dahil birçok sektörde birikim sahibiyim.İyi Günler.

 79. Kübra dedi ki:

  İstanbul Üniversitesi Maliye bölümü öğrencisiyim.Bir turizm şirketinde muhasebe departmanında iş öğrenmekteyim. Evden muhasebe işi yapmak istiyorum . Geri dönerseniz memnun olurum. İyi günler

 80. İlker dedi ki:

  Tecrübeli muhasebeciyim. 20 yılı aşkın muhasebe yapmaktayım. Titiz çalışırım. Üniversite mezunuyum. En son mali müşavirlik bürosunda çalıştım.Evde muhasebe yapabilirim.

 81. Gul dedi ki:

  17 yıllık şirket muhasebesi tecrübem mevcut. Smmm belgem de var. Uygun fiyata evden her türlü muhasebe işini yapabilirim.

 82. sedef dedi ki:

  smmm yım evden muhasebe ıle ılgılı her konuda yardımcı olurum defter tutarım

 83. mahsum dedi ki:

  merhaba 6 yılık mali müşavirlik ofis deyimliyim
  kdv,stpj,babs,cari banka kayıtları,sgk ile ilgili tüm işlemler tekdüzen hesap sistemi luca muhaseb programı iyi derecede kolanabiliyorum….

 84. ilknur dedi ki:

  istanbulda yaşıyorum.SMMM adayıyım 12 yıldır çalışıyorum.

 85. Sermet dedi ki:

  Merhabalar. Ulus Ankara’da bir elektrik şirketinin muhasebesini yapıyorum. Toplam da 250 ye yakın cari hesabı inceliyorum. Zamanla cari hesaplarımız artıyor. Aylık mutabakatlara büyük önem veriyorum. Babs formlarını bilen bir ön muhasebeciyim. Evde titizlikle muhasebe yapabilirim. Mail: sermetkara@outlook.com

 86. S.M.M.M.Aynur YAVAŞ dedi ki:

  Merhabalar, 10 senelik Mali Müşavirim ve 12 senelik iş deneyimim var. Orka, Logo ve Eta kullandım. En son bazı sebeplerden dolayı muhasebe büromu devrettim. Evde lisanslı Orka programım mevcut. İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyorum. Kartal ilçesinden de olabilir..

 87. Hüseyin Yüksel dedi ki:

  Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirim çalıştığım şirket kapandı. Emekliligine 2 yıl kaldı. Bu yüzden büro açmak istemiyorum. Ilgilenen bürolara evden destek olabilirim. Bilgim ve tecrübem var. İZMIRDE oturmaktayim.

 88. EDİP MURAT ÖZTAŞ dedi ki:

  Merhaba…15 yıldır Serbest muhasebeci mali müşavirim…Yeminli mali müşavirlik sınavlarına hazırlandığım için işimi bırakıp evden yaparak kendime ders çalışabilmek için zaman oluşturmak zorundayım..İSTANBUL…

 89. Yasar celik dedi ki:

  Merhaba 15 yildir muhasebe finans ve insan kaynaklari bolumlerinde edindigim deneyimlerimi sizinle paylasmak isterim.

 90. pınar dedi ki:

  Merhaba smmm stajeriyim 7 yıllık deneyimim var.Evde ek iş olarak muhasebe işini yaparım.

 91. melisa dedi ki:

  muhasebeciyim evde muhasebe işi yürütebilirim. istanbul

 92. MELİSA dedi ki:

  MUHASEBECİYİM EVDE MUHASEBE İŞİ YAPABİLİRİM

 93. ÇAĞLA dedi ki:

  18 Yıldır muhasebeciyim.Evden muhasebe işi yapmak istiyorum.

 94. Özge sayar dedi ki:

  Muhasebe bilgim mevcuttur. Şirket ve firmaların her ay düzenli olarak muhasebe giriş-çıkışlarını kolaylıkla yapabilirim.

 95. Fatoş dedi ki:

  Evde muhasebe işi yapabilirim daha öncede muhasebeci olarak çalıştım ek işe ihtiyacım var İzmir

 96. Taha Topal dedi ki:

  Hatay iskenderunda ikamet ediyorum. İsletme mezunuyum. Ogrencilik yillarimda bir muhasebe burosunda calistim. Bilgim olan belirli konular var donus yaparsaniz sevinirim..

 97. Arzu Özbek dedi ki:

  Merhabalar evde muhasebe işi yapmak istiyorum acil dönerseniz sevinirim iyi çalışmalar (taksim)

 98. Kudret dedi ki:

  Smmm stajerligimi bitirdim yeterlilige hazirlaniyorum.Yeterli bilgiye sahibim evde muhasebe islerini yonetebilirim.

 99. Fatma dedi ki:

  Evde muhasebe işi yapabilirim
  İstanbul Başakşehir

 100. ALİ ÖRS / İSTANBUL dedi ki:

  İstanbulda Yaşayan Mali Müşavirim, Evde ya da yazlığımda yapabilecğim iş arıyorum.