İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İstanbul Kartal Evde İş İlanları ve Kartal Evlere İş Veren Firmalar

Günümüz şartlarında birçok insan evin bütçesine katkı sağlamak için evden yapılabilecek işler ile ilgileniyor.  Çoğu ev kadını bir yandan evin işleriyle ilgilenirken bir yandan evde ek iş yapıyor. Aynı durum çalışan veya iş arayan erkekler için de geçerli. Ek gelir elde etmek isteyen kişiler akşamları eve geldiklerinde çalışmaya devam ediyorlar. Harçlık çıkarmak isteyen öğrenciler de evde iş imkanları aracılığıyla para kazanabiliyorlar.

Ek iş yapmak çoğu zaman çok fazla zaman almaz. Evde yapacağınız ufak tefek işlerle yaşam standartlarınızı daha iyi hale getirebilir, elinize geçen para miktarını artırabilirsiniz. Sadece evin faturalarını bile ek işinizden kazandığınız parayla ödeseniz, omuzlarınızdan kocaman bir yük kalkar.

İşte bahsettiğimiz bu ek iş fırsatları Türkiye’nin dört bir yanında var. Ama biz bu yazımızda evlere iş veren firmalar Anadolu Yakası Kartal bölgesinde ne tür imkanlar sağlıyor onu inceleyeceğiz. Siz de yaşadığınız bölgeye özel ek iş imkanları için diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Ek İş İlanları

Kartal Evde Ek İş İmkanları

Tahmin edebileceğiniz gibi evde iş imkanı İstanbul bölgesi için oldukça fazla. Ülkemizin en kalabalık şehri olduğunu düşündüğümüzde bu durumun ne kadar normal olduğunu anlayabiliriz. 

İstanbul Kartal’da evde ek iş yapmak isteyenler için birçok alternatif bulunmaktadır. Biz de bu yazıyı İstanbul Kartal’da evde ek iş yapmak isteyen insanları yapabilecekleri işler konusunda bilgilendirmek ve kafalarında iş konusunda fikirler oluşturabilmek adına hazırladık.

Hepimiz biliyoruz ki evde yapılacak işler İstanbul bölgesinde çok geniş. Çünkü İstanbul milyonlarca insanın yaşadığı, oldukça büyük bir şehir. Büyük şehir olması sebebiyle de birçok ek iş fırsatını içinde bulunduruyor.

İstanbul Kartal Evde Yemek İşi

Yemek yapma beceresi yüksek insanlar için, evden çalışmak mükemmel bir fırsattır. Eğer yemek yapma yeteneğinize güveniyorsanız, yapacağınız yemekleri lokanta ve restoran gibi yemek işi yapan yerlere satabilirsiniz. Hatta düzenli bir anlaşma yapıp bu işten sürekli gelir sağlama şansına da sahipsiniz. Ancak hijyen ve temizlik kurallarına oldukça dikkat etmelisiniz. Çalışacağınız şirketler zaten sizi bu konularda bilgilendirecektir. İlan sitelerinden veya kendiniz gezerek bulabileceğiniz, restoran ve lokantalarla iletişime geçerek bu konuda onlardan bilgi isteyebilir, böyle bir çalışma şekilleri olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İstanbul Kartal Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi en popüler ek işlerden biri. Hediyelik eşya, çeyiz, zücaciye, şekerci gibi farklı iş kollarındaki iş yeri sahipleri ürünlerinin paketlenmesi için evden çalışan insanlarla anlaşmayı tercih ediyorlar. 

Paketleme işinde birçok farklı ürün kullanılıyor. Kına, toka, kalem, düğme, çikolata, nikah şekeri… Hepsi paketleme işine uygun ve bu söylediklerimiz daha da artırılabilir. Burada önemli olan ürün değil. Ürünün istenilen şekilde paketlere konularak işverene teslim edilmesi. Zaten kullanacağınız bütün ürünler size veriliyor. Siz yalnızca tarif edildiği gibi paket yaparak zamanında teslim ediyorsunuz. 

Evde Kına Paketleme İşi

İstanbul Kartal Evde Tespih İşi

Evde tesbih işi, sadece İstanbul Kartal evde ek iş ilanlarında değil, birçok şehirde karşınıza çıkabilir. Tespih yapıp satan şirketler, iş yükleri fazla olduğunda, işleri evde çalışan kişilere vermektedir.

Evde tesbih yapmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, size verilen boncukları gene size verilen ipe düzgün bir şekilde dizerek tespihi oluşturmaktır. Eğer pazarlama yeteneklerinize güveniyorsanız kendiniz malzemelerinizi alarak tespih yapabilir ve yaptığınız bu tespihleri insanlara ya da tespih satan yerlere satabilirsiniz.

İstanbul Kartal Evde Gelin Buketi İşi

Gelin buketi işini genellikle düğünlerin en yoğun olduğu ilkbahar ve yaz aylarında yapabilirsiniz. Gelin buketini yapmak, biraz zahmetli ve dikkat gerektiren bir iştir. Özen gerektiren bir iş olduğu için de gelinlik firmaları çok yoğun olduğu bu dönemlerde, gelin buketlerini evde ek iş yapan insanlara yaptırmayı tercih edebiliyor. İnternet üzerinden veya bir gelinlikçiden gelin buketlerinin nasıl yapıldığı konusunda bilgi alabilir ve hemen gelin buketleri yapmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul Kartal Evlere İş Veren Firmalar ve Kartal İş İlanları

Evde ek iş ilanları İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde oldukça yoğun. Siz de ek gelire ihtiyaç duyuyorsanız, yukarıda saydığımız işlerden birini tercih edip konu hakkında bilgi alarak işe başlayabilirsiniz.

Kariyer sitelerindeki iş ilanları Kartal sayfalarını takip ederek evden iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İŞKUR’da evden iş ilanı yayınlıyor. Burayı da takibe alabilirsiniz. Dilerseniz İŞKUR şubesine giderek yüz yüze de görüşebilirsiniz. Size yardımcı olacak internet sitesi linklerini bölüm sonunda bulabilirsiniz. 

Kartal’da iş veren yerlere sesinizi duyurmak adına bu yazımızın altına düşüncelerinizi, bilginizi, becerinizi yorum yazarak belirtebilir, firmalar ilan yayınladıklarında bildirim alabilirsiniz.

Jooble.org sitesinde yayınlanan Kartal evde iş ilanları için TIKLAYINIZ!

İŞKUR evde iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net iş ilanları Kartal sayfası için TIKLAYINIZ!

İŞKUR Evde İş Fırsatları

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 454 YORUM
  1. Dilan dedi ki:

    Kalabalik aileyiz işi kolayca ve kısa sürede yapabiliriz ihtiyacımız var

  2. Deniz güneş dedi ki:

    Paketleme işi yapmak istiyorum

1 43 44 45