İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Silivri Evde Ek İş İlanları 2015 ve İş Veren Firmalar

Silivri Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları Nelerdir 

Merhaba Sayın İş Arayanlar. İstanbul ilimizin büyük ilçeleri arasında yer alan ve sürekli büyüyen Silivri’de yaşıyorsanız ve evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız sizler için önerebileceğimiz iş ilanları sayesinde aile bütçenize katkıda bulunabileceksiniz. Bildiğiniz üzere özellikle de ev hanımlarının ve emekli insanların tercih ettiği bu işler sayesinde insanlar para kazanabilmektedir. Ülkemiz şartlarında para kazanmanın zor olduğu ve özellikle de çocuklu hanımların dışarıda çalışmak yerine evlerinde çalışmayı tercih etmeleri sayesinde hem bayanlar için istihdam alanları oluşmakta hem de Silivri de evde para kazanabilmektedir. Dilerseniz sizler için en fazla tercih edilen iş ilanlarını listelemek istiyoruz.

Silivride Evde Ek İş İmkanları 2015

1-Evde Makale Yazarak Para Kazanın: İstanbul’a bağlı Silivri ilçesinde yaşıyorsanız ve iyi derecede klavye kullanabiliyorsanız evde yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Özellikle de üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen bu iş bildiğiniz bir konu hakkında makale yazarak para kazanabilmenize yardımcı olmaktadır.

Sitemiz üzerinden bu işi yapan insanlar olduğunu belirtmek isteriz. Eğer hızlı yazı yazabiliyorsanız mutlaka şansınızı bu alanda denemeniz gerekmektedir. Ayda bir site için 50 yazı yazsanız yazı başına 2 TL alsanız aylık bir siteden 100 TL kazanırsınız. 5 internet sitesi ile çalışsanız aylık 500 TL kazanırsınız.  Sağlık siteleri ve bilgi paylaşım siteleri  bayan editör aranıyor ilanları ile kaynıyor desek yeridir.

2- Evde Reçel Yapıp Satabilirsiniz: Televizyona da çıkmış olan bir haber den faydalanarak sizlere bu iş fikrini sunuyoruz. Eğer el lezzetiniz güzelse ve iyi derecede reçel yapabiliyorsanız mevsimlik meyvelerden yararlanarak reçel yapabilir kavanoz halinde satışa sunabilirsiniz. Bu iş için kendi çevrenizden faydalanmanız gerekecektir. Bunun için öncelikle kendi çevrenizde kendi işinizi tanıtmanız gerekecektir.

3- Evde Mandal Süsleme İşi: Bayanların çocukları ile yapabileceği bir iş fikri diyebiliriz. Birbirinden güzel mandalları süsleyerek farklı hallere getirebilir bunları bir süs eşyası haline getirip satabilirsiniz. Boya ya da farklı figürler,aksesuarlar kullanarak internet üzerinden satabilirsiniz. Bu iş fikirlerini yapıp yapmak size bağlıdır. Eğer yapmak istiyorsanız ve paraya ihtiyacınız varsa bir an önce başlayabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 65 YORUM
 1. Burak dedi ki:

  Silivride ek is ariyorum

 2. Elif bengü kır dedi ki:

  Ek is ariyorum silivriden..

 3. Münevver dedi ki:

  Kavaklida oturuyorum evde yapmak için is arıyorum cevap verirseniz sevinirim

 4. Yasemin dedi ki:

  Acil iş arıyorum silivri den

 5. Yasemin dedi ki:

  Silivri de paketleme işi arıyorum acil lütfen

 6. Büşra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.
  İstanbul/Silivri

 7. sibel dedi ki:

  silivride eve iş arıyorum dönüş yaparsanız memnun olurum

 8. Ayfer aksut dedi ki:

  Silivride eve is arıyorum paketleme vs

 9. Hülya dedi ki:

  Silivri de ek is arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Gülay dedi ki:

  Silivri de ek iş arıyorum