İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Gaziantep Şölen Çikolata Fabrikası İş Başvurusu

01.07.2020

Yedi kardeş olan Çoban ailesi tarafından Türkiye’nin lezzet şehirlerinden biri olan Gaziantep’te kurulan Şölen Çikolata, Gaziantep halkına istihdam sağlayan kurumların başında geliyor. Şölen Çikolata CEO’su konumunda olan Elif Çoban tarafından yapılan kamuoyu bilgilendirmelerinde genellikle markanın başarısından söz ediliyor ve büyümeden bahsediliyor. Durum böyle olunca da akıllara Şölen Çikolata fabrikası eleman alımı yapacak mı, Gaziantep çikolata fabrikaları iş ilanları nerelerde yayınlanır, bu ilanlara nasıl başvurulur şeklinde sorular geliyor. İşsizliğin arttığı ve yaşam koşullarının zorlaştığı bugünlerde biz de sizlere Gaziantep Şölen fabrikası iş başvurusu konusu hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. Böylece pozisyonları takip edebilir ve size uygun olan ilanlara başvurarak iş fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Gaziantep Şölen Çikolata Fabrikası İş İlanları

Şölen iş ilanları arasında birçok farklı meslekten kişiye istihdam sağlayacak pozisyonlar yer alıyor. Şölen Çikolata insan kaynakları birimi tarafından açılan ilanlarda çoğunlukla aranan meslek gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Gıda mühendisi
 • Kalite kontrol laborantı
 • Mekanik bakım uzmanı ve yardımcısı
 • Proses kontrol mühendisi 
 • Muhasebeci
 • Satış uzmanı
 • Kamu ve insan kaynakları yönetimi uzmanı
 • Satın alma uzmanı
 • Marka yöneticisi
 • Tpm mühendisi
 • Üretim uzmanı
 • Güvenlik görevlisi
 • Lojistik sorumlusu
 • Elektrik ve mekanik teknisyeni

Gaziantep fabrika iş ilanları arasından en çok dikkat çekenlerden biri olan Şölen iş ilanlarında yukarıda bahsettiklerimizin dışında da eleman alımı yapılıyor. Bunlar en sık açılan ilanlar. Sizler kariyer sitelerinde yayınlanan ilanları takip ederek kendinize en uygun pozisyonu belirleyebilirsiniz. Söz konusu ilanların yayınlandığı sitelerin linklerini bölüm sonunda bulabilirsiniz. İlanlara bölüm sonunda verilen linkle ulaşabileceğiniz, Şölen Çikolata kariyer sayfası üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bu arada, belirtmekte fayda var, Şölen staj başvurusu da alıyor. Yani yazlarını staj yaparak değerlendirmek isteyen öğrenciler fabrikaya başvurabilir. 

Kariyer.net sitesinde yayınlanan Gaziantep Şölen Çikolata iş ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Şölen Çikolata kariyer sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Şölen Çikolata İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şölen iş başvurusu için ilk adımda kendinize uygun bir ilan bulmalısınız. Bu aşamada bir önceki bölümde verilen linkleri kullanarak ilanları görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında kariyer sitesinde oluşturduğunuz CV ile pozisyona başvurabilirsiniz. Şölen iş başvuru formu için markanın resmi sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Siz başvurunuzu gönderdikten sonra Şölen insan kaynakları öz geçmişinizi değerlendirir. Uygun bulunursa görüşmeye çağırılırsınız. Bu görüşme ilk etapta sizi tanımak ve işi tanıtmak amacıyla yapılır. Eğer ilk görüşmeyi başarıyla geçerseniz şirket sizden farklı sınavlara veya mülakatlara girmenizi isteyebilir. Bu durum başvurulan pozisyona göre değişir. Eğer tüm adımları başarıyla tamamlarsanız, Şölen Çikolata’da çalışmaya başlayabilirsiniz. 

Pınar Süt Eleman Alımları

Gratis Personel Mağaza Müdürü Alımı

Bir önceki yazımız olan Özsüt Personel Eleman Alımı 2017 başlıklı makalemizde Özsüt Barista Alımı 2017 ve Özsüt İş İlanları 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Fatihsaltik dedi ki:

  Merhaba cikolata fabrikasinda paketleme bölümün de calismak istiyorum iyi koli yaparimm branşım koli yapmak lütfen işe alın beni…

 2. Kadir can dedi ki:

  Merhabalar 29 yaşımdayim bankada ve sağlık bakanlığın da güvenlik görevlisi olarak çalıştım sızınle de çalışmaktan gurur duyarım silahlı güvenlik kimlik kartına sahibim saygılar…

 3. Şahin çağlar dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum lütfen

 4. mehmet akcan dedi ki:

  Ben de çalışmak istiyorum fabrikanızda

 5. Ömer karaoglu dedi ki:

  Bende istiyom fabrıkanızda çalışmak

 6. Meryem dedi ki:

  Bende çalışmak istiyorum fabrikanizda