İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Gebze Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanmak

Gebze Ev Hanımları Dikiş-Nakış İşi ve Para Kazanmak

Merhaba Sayın İş Arayanlar. Ülkemizin en güzel ilçelerden birisidir. Kocaeli ilimize bağlı olan Gebze hem nüfus açısından çok kalabalık olan hem de iş imkanlarının bol olduğu bir ilçemizdir. Buna bağlı olarak ev hanımları da artık evde para kazanmak istiyor. Eğer sizlerde para kazanmak istiyorsanız ve boş oturmak yerine para kazanmak istiyorsanız mutlaka bu işi yapmanız gerekiyor. Eğer eliniz dikiş ve nakış işlerine yatkınsa yapabiliyorsanız mutlaka sizlerde yapmanız gerekiyor. Aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Çocuklarınızın okul masraflarını çıkartabilir ya da üniversite öğrencisiyseniz kendini harçlığınızı çıkarabilirsiniz.

Gebze Ek İş İlanları

Şimdi sizlere evde yapabileceğiniz işler hakkında bilgi vereceğiz. Malum bildiğiniz üzere ülkemizin hemen hemen tüm ilçelerinde halk eğitim merkezleri ve meslek edindirme kursları vardır. Sizlerde bu kursa katılabilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu kurslar sayesinde çok daha farklı çok daha güzel dikişler yapabilirsiniz. Farklı modellerde ve motiflerde ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizi daha kolay satabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri dilerseniz internet üzerinden dilerseniz de kendiniz bu yaptığınız ürünleri satan firmalara satabilir para kazanabilirsiniz. Evde Para Kazanmak 2015 yılında bir çok iş dalında mevcuttur.

Evde dikiş işi yaparakta para kazanabilirsiniz. Eğer eliniz bu işe yatkınsa ve tecrübeniz varsa mutlaka sizlerde yapmalısınız. Firmalar ile anlaşabilir ürünlerinizi onlara gösterebilir satabilirsiniz. Firmalara ulaşabilmeniz için sizlere yardımcı olacağız.Firmaların sizinle iletişime geçebilmesi için aşağıda yer alan maddelere uymanız gerekmektedir.

FİRMALARIN İLANLARI HAKKINDA BİLDİRİM ALMAK İÇİN

Evinize katkıda bulunmak istiyorsanız ve firmaların ilanları yayınlandığında bildirim almak istiyorsanız sitemizin en alt kısmında bulunan yorum kısmına düşünce, bilgi birikimi ve fikirlerinizi yazarak sizlerde firmaların ilanları yayınlandığında haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şanlıurfa Evde İş İmkanı - Şanlıurfa İŞKUR Evde İş İlanları başlıklı makalemizde Şanlıurfa Davetiye Katlama İşi 2015, Şanlıurfa Ev Hanımları Ek İş 2015 ve Şanlıurfa Evde Ek İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 149 YORUM
 1. Abdulkerim Kılıç dedi ki:

  Gebze ‘de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişime geçebilir misiniz

 2. Gülşah dedi ki:

  Tekstilde çalıştım ovarlok işi yapiyom yardımcı olursanız evde dikiş nakış işi istiyom

 3. Gülşah dedi ki:

  Ev hanımının iki cocugum var dikiş nakış işi evde istiyom

 4. Ebru dedi ki:

  Gebzede yaşıyorum. Moda tasarım öğrencisiyim. Evde paketleme ve dikiş işleri yapabilirim. Okul giderlerimi karşılamam için işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim:)

 5. ÖMRİYE dedi ki:

  Mrhb evde dikis nakış işi arıyorum tek çalışanın evlatlarına bakmak zorundayım kızım üniversiteye gidicek nakış belgem var kursa gittim

 6. Zeynep larcin dedi ki:

  Dükkanın var Terziyim parça başı is istiyorum

 7. Eda balcin dedi ki:

  Gebze paketleme işi istıyorum ekibim hazır zamanında ve güvenli çalışma

1 13 14 15