İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Jandarma Özel Harekat Maaşları 2020

29.05.2020

Genellikle doğuda görev alan Jandarma özel harekat hizmeti sunan askerlerimiz, bu göreve gelmeden önce birçok zorlu sınavdan geçmektedirler. Bu sınavlardan başarılı bir şekilde çıkan askerlerimiz Jandarma özel harekat, hizmeti sunmak için göreve getirilmektedirler.

Bulundukları görev gereği her an ölüm tehlikesi içerisinde hizmetlerini sürdüren askerlerimiz bu zorlu süreçte en iyi eğitimleri alarak göreve getirilmekte ve hizmet bölgesine tayinleri olmaktadır. Zorlu olan bu görevde hizmet veren Jandarma özel harekat askerlerimiz, her ana tetikte olmakta ve kendilerini korumak zorunda kalmaktadırlar.

Jandarma Özel Harekat Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, lise ve üniversite mezunu olmak, erbaş ya da sözleşmeli olarak 3 yıl görev yapmak, terhis tarihinden 3 yıl geçmemiş olması, en az 1 64 cm boyunda olma ve ilgili hastanelerden sağlık raporu almak gerekiyor.

Bu şartları yerine getirmeniz halinde her aday başvuru yapabilir ve Jandarma özel harekatta göreve başlamak için ilk adımı atabilir. Belirlenen tarihlerde internet sitesine girerek başvuru yapılacak sayfadan başvuru yapabilirsiniz.

En Önemli Görevlerde Jandarma Özel Harekatı Görmekteyiz

Birçok önemli görevde yer alan Jandarma özel harekatların bu göreve gelirken geçmiş oldukları zorlu süreçler de oldukça dikkat çekicidir. Tüm bu süreçten başarılı bir şekilde çıkan adaylar atama yapılarak göreve başlamaktadırlar. Jandarma özel harekat ile göreve başlayacak olanlar için vatan sevgisi paradan da önde gelmektedir.

Jandarma Özel Harekat olarak bildiğimiz ve kısaca JÖH timleri olarak da bildiğimiz bu timde yer alanlar en az 4800 TL ila 9600 TL arasında ücret almaktadırlar. Yeni göreve başlayanlar en alt seviyeden ücret alırken, tecrübeli ve rütbeli olan Jandarma Özel Harekat daha yüksek tutarlarda ücret almaktadırlar.

Nasıl Jandarma Özel Harekat Olunur?

Polis Özel Harekat Maaşları Ne Kadar?

Bir önceki yazımız olan PDR Nedir? PDR Çalışma Alanları Neler, PDR Maaşları Ne Kadar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tuana dedi ki:

    Ben büyüdüğümde olucam proje için bakmıstım iş imkanlarına