İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Mobilya Bayiliği Veren Firmalar ve Bayilik Şartları

29.06.2015

Bayilik Veren Mobilya Markaları ve Şartları 2015

Merhaba Sayın Okurlarımız.Bildiğiniz üzere ülkemizde bir çok şirket mobilya markasına sahip ve bu mobilya markalarının bayiliklerini vererek Türkiye genelinde daha çok insana hitap etmeyi amaçlamaktadır. Eğer biraz sermayeniz varsa ve  ne iş yapacağım diye düşünüyorsanız size önerebileceğimiz en iyi işlerden birisi de Mobilya Mağazası Açmak. Mobilya sektöründe iyi para vardır,özellikle de yaz aylarında düğün ve nişan gibi özel günlerin evliliklerin yoğun olduğu zamanlarda insanlar evlerine mobilya almak için epey bir araştırma yapar. Hem bilindik hem de uygun fiyattan satış yapan mobilya markasının bayiliğini alarak paranızı katlayabilir iyi bir girişimci olabilirsiniz. Ticarete girmek istiyorum diyenler için harika bir fırsat. Peki başlıkta da belirttiğimiz gibi hangi mobilya firmaları bayilik veriyor bunlara göz atamak gerekiyor.

Mobilya Firması Bayilik

Çilek Mobilya Bayiliği Almak: Çilek Mobilya ülkemizin en köklü mobilya markaları arasında ilk sıralarda yer alıyor diyebiliriz. Böylesine büyük bir firmanın bayiliğini almak istiyorsanız şirket sizlere bazı şartlar sunmaktadır. Bizde sizlere bu konuda bilgi vereceğiz. İşe Aranan Şartlar:

1- En az 200 m2 büyüklüğünde bir mağazaya sahip olmanız gerekmektedir.
2- Yeterli bir potansiyele sahip,trafiğin yoğun olduğu bir yer olması gerekiyor.
3- İlk yatırım olarak en az 150.000 TL sermayeniz olması gerekmekte.
4- Girişimci ruhu olması gerekiyor ve ticarette tecrübe aranıyor.

Alfemo Mobilya Bayilik Alma Şartları: Yine ülkemizin en iyi ve en çok tercih edilen isim yapmış mobilya markaları arasında yer alan Alfemo Mobilya da insanların bayilik şartlarını değerlendirmektedir. Bayilik için başvuru formu veren bu mobilya markası forumda yer alan alanları doldurmanızı sizden istemektedir.Değerlendirmeler  nasıl oluyor bilgi verelim.

1- Alfemo Mobilya’nın sitesine girerek bayilik için başvuru formu dolduruluyor
2- En geç 3 gün içinde uygun başvurular değerlendirmeye alınır ve sizinle iletişim kurulur.
3- Daha sonra gerekli görüşmeler yapılır
4- Mağaza dekorasyonu yapılır ve mağaza açılır.

İstikbal Mobilya Bayilik İçin: Son olarak en iyi mobilya markaları arasında yer alan İstikbal Mobilya hakkında bilgi vereceğiz. Bu mobilya markası da diğer mobilya markalarında olduğu gibi başvuru formu vermektedir. Bu forumda dükkanın kira mı yoksa mülk mü olduğu, sizin ticari unvanınız, ve kaç m2 olduğu gibi önemli sorulara cevap vermeniz beklenmektedir. Başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra sizlerle iletişime geçiliyor.

Eğer mobilya bayiliği almak istiyorum diyorsanız sizlerde bu markaları ya da diğer markalar arasında bir araştırma yaparak tercih yapmanız gerekmektedir.İyi bir girişimci olduğunuzu düşünüyorsanız bir miktar sermayeniz varsa ya da sermaye bulacak yeteneğe sahipseniz kesinlikle girmeniz gereken sektörlerden birisidir. Uzun yıllar boyunca bir çok insanın zengin olmasına yardımcı olmuş olan bu iş sizi de zengin edebilir. Evlenen insanlara ya da evini yenilemek isteyenler içim kampanyalar hazırlayarak satışlarınızda daha büyük artışlar yapabilirsiniz. Ticaret yaparak para kazanmak için en iyi yollardan birisidir. Umuyoruz ki faydalı bir makale olmuştur.

Kaynak:Editör
iş ilanı

Bir önceki yazımız olan Fason İşler İle Para Kazanmak - Dışarıya Fason İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Ankara da Fason İş Para Kazanmak, Bursa Fason İş İlanları 2015 ve Ev Hanımlarına Fason İş Verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.