İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Almak İçin Gerekenler

11.05.2015

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve İletişim Kurmak

Merhaba Sayın Okurlarımız. Girişimciler için sürekli olarak fazla kazandıran ve bayilik veren firmaların bilgilerini sizlere ulaştırmaktayız. Ülkemizde belki de en eski en köklü Çiğ Köfte Markalarından birisi olan Tatlıses Çiğ Köfte Türkiye genelinde bayilik almak isteyenlere vermeye başladı.Herkesin yakından tanıdığı sanatçı İbrahim Tatlıses tarafından ilk etapta limited şirket olarak kurulan firma daha sonradan şirket olmuştur. Modern tesisleri ile Çiğ Köfte üretimi yapan ve devasa büyüklükteki bu tesislerden her gün binlerce kilo çiğ köfte üretimi yapılmakta ve şubelere aktarlıkmkatadır.  Tatlıses Kebap – Lahmacun bünyesinde bulunan çiğ köftenin bayiliğini almak istiyorsanız başvuru da bulunabilirsiniz.

Tatlıses Çiğköfte Bayilik

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki girişimci adayları da zaten durumun farkında ve Çiğ Köfte Bayileri uygun yerlere açıldığı zaman güzel iş yapmıştır ve açanlara para kazandırmaya başlamıştır. Bu alanda şansınızı denemek istiyorsanız 10.000 TL gibi bir rakama Çiğ Köfte Bayiliği almanız mümkündür. Elbette bunun için firmanın sizden istediği bazı şartlar var. Bunların başında neden seçtiğiniz,nereye açmayı düşündüğünüz,açacağınız yerin fotoğraflarını ve krokisini sizden istemektedir.

Başvuru Formu doldurmak isteyenlere alt kısımda ulaşabileceği adresi vereceğiz. Forumda en ince detaya kadar yazmaktadır. Nereler de çiğ köfte bayisi iş yapar merak edenlere söyleyelim.İnsanların yaya olarak yoğun geçtiği ve bulunduğu yerlerde açarsanız para kazanırsınız. Kendi işimin patronu olmak istiyorum diyenler için harika bir fırsat denebilir. Böylesine tanınmış bir ismin bayiliğini alarak kazancınızı kısa zaman içerisinde katlayabilir farklı şubeler de açabilirsiniz. Ayrıca firmada Etsiz Çiğ Köftenin yanı sıra İçli Köfte,Lahmacun,Pide,Tatlı,Künefe ve diğer Çiğ Köfte Ürünleri de mevcuttur.

Merkez:
İbrahim Karaoğlanoğlu Cad Dilek Sokak No:3
Seyrantepe / İstanbul

Fabrika:
Çavdar Sokak No: 21 Seyrantepe
Kağıthane / İstanbul
Tel: (0.212) 324 63 63 Faks: (0.212) 324 63 6

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Seyahat Acentası Bilet Satış Ofisi Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.