İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Tavuk Dünyası Bayilik Almak İçin Şartları Neler

30.04.2015

Tavuk Dünyası Yurtiçi ve Yurtdışı Bayilik Almak İsteyenlere

Merhaba Sayın Okurlarımız.Ülkemizde kırmızı etten sonra en fazla tüketilen hatta bir çok insanın kırmız et yerine tercih ettiği tavuk eti için talep günden günde artmaktadır. Bununla beraber girişimci adayları da bu alanlara yönelerek kendilerine ait dükkan açmak fikrine sıcak bakmakta. Eğer sizinde bayilik almak gibi bir fikriniz varsa ve hangi firmadan bayilik alacağınıza karar veremiyorsanız  Tavuk Dünyası sizin için harika bir fırsat diyebiliriz. Sektörün en önemli firmalarından birisi olan ve yüzlerce bayiliği ile insanlara en sağlıklı en lezzetli tavuk ürünleri ve yemeklerini sunan dükkanlardan birisinin sahibi de siz olabilirsiniz. Yemek Sektöründe iş yapmak isteyenler için bu firmanın bayilik verme şartları neler bilgi verelim.

Tavuk Dünyası Bayilik

“Hiç Tavuk Yediniz Mi ?” sloganı ile sektörde emin adımlarla ilerleyen Tavuk Dünyası ülkemizde şuan için en fazla şubesi İstanbul’da bulunmaktadır. Türkiye Geneli olarak bayilik veren firma için başvuru da bulunmanız için firmanın internet sitesinde girişimciler için Başvuru Formu bulunmaktadır. Bunu eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra size geri dönüş sağlanmaktadır. Gerekli görüşmeler sağlandıktan sonra uygun görülmesi halinde sizlerde Tavuk Dünyasının bir lokantasına sahip olacaksınız.Gerekli incelemelerde açılacak olan yerin lokasyonu,büyüklüğü konuşulur. Personel temini yapılır eğitim verilir ve yeni dükkan açılır.

Maliyeti Ne Kadar ? :Bayilik veren Tavuk Dünyasını açmak için elbette sermayeniz olması gerekmektedir. Sizlerden bazı hizmet bedelleri de aylık olarak yüzde üzerinden alınmaktadır. Mekanın açılacağı yere göre bayilik almak için harcanacak ortalama para 220 ile 350 BİN TL arasında değişmektedir.  Kuruluş maliyetine ek olarak sizlerden aylık ciro üzerinden 3.5 pay alınıyor. Eğer kafama yattı ilgileniyorum diyorsanız alt kısımda verilen iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Tavuk Dünyası iletişim bilgileri

Telefon :02163991780
E-posta : info@tavukdunyasi.com
Web  : tavukdunyasi.com

Yurt Dışında bu işi yapmak yani Tavuk Dünyası bayiliği almak isteyenlerde yine başvuru formu üzerinden ve internet sitelerinde yer alan bilgileri kullanarak bu isteklerini de dile getirebilir. Bayilik Veren Firmalar sizler için en iyi iş fikirleri arasında yer almakta ve sizlere en popüler olanları aktarmaya devam edeceğimizi belirtiriz.

Kaynak:Editör
Kaynak

Bir önceki yazımız olan Seyahat Acentası Bilet Satış Ofisi Nasıl Açılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.