İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Açılabilecek En İyi Dükkan Fikirleri Hangileri

30.03.2015

2015 Yılı Açınca Para Kazandıran Dükkanlar

Merhaba Sayın Okurlarımız. Girişimci adayları için iş fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Bir çok insan sermayesi var fakat girecek mantıklı bir sektör bulamıyor. Bizde bu soruna çare bulmak için sizlere yapılacak en iyi işleri ve size para kazandıracak piyasada kimsenin yapmadığı yapsa da az insanın yaptığı işletmeler araştırması yaptık. Malum yaz aylarının yavaştan gelmesiyle birlikte özellikle de tatil bölgelerine olan yoğunluk artacaktır. Peki bunu fırsata çevirmek istiyorsanız mevcut bir dükkanınız varsa ya da dükkan kiralamak istiyorsunuz fakat ” Ne Satacağım ? ” diye kara kara düşünüyorsanız bu iş fikirleri ile gerçekten güzel paralar kazanabileceksiniz. Şimdi dilerseniz nokta atışı yaparak nasıl ticaret yapılır sizlere anlatalım.

Yeni İş Fikirler

Manav Açmak Çok Mantıklı: Eğer bu alana girmek istiyorsanız kesinlikle doğru bir yoldasınız diyebiliriz. Belirli bir bütçe ile açabileceğiniz manavlar son zamanlarda güzel iş yapmaktadır. Ancak manav açacak yeri de iyi tespit etmek gerekmektedir. Son zamanlarda büyük market yanlarında bulunan dükkanlara bir yenileri eklendi bunlarda manavlardır. Marketlerde bulunan meyve ve sebzeler çok çabuk tükendiğinden tedarik zor olmakta ve bazen az ürün çeşidi geldiğinden insanlar alamıyorlar.  Yani bir A101 Market ve BİM yanına ya da az ilerisine açabileceğiniz bir manav güzel iş yapar. Daha önce de yukarıda bahsettik insanlar yaz aylarında yazlık bölgelerde aşırı derecede meyve ve sebze tüketmektedir. Yazlık bir yerde manav açarsanız insanların bol geçtiği yerlerde taze sebze ve meyve işinden bir kaç ayda masrafınızı çıkartır kara geçebilirsiniz.

Temizlik Malzemesi Satan Dükkan: Karar verdiniz bir dükkan açacaksanız sizlere ikinci bir önerimiz de temizlik ürünlerinin satışının yapıldığı bir dükkan açmak diyebiliriz. Yeni İş Kurmak isteyen girişimci arkadaşlarımıza önerimiz arasında en fazla rağbet görenlerdendir.Yine büyük marketlerin yanlarına temizlik ürünlerinin satışının yapıldığı bir dükkan açabilirsiniz. İçerisinde deterjanlar,temizlik ürünleri,şampuanlar ve bebek bezi gibi ürünlerde satabilir ticaret yapabilirsiniz.

Fikir Almakta Fayda Var: En Modern Dükkan İsimleri

Market Yanına Kasap Açmak Doğru Mu ? : Evet doğru okurlarımız. Çünkü bir çok market insanların markalarını bilmediği markaların ürünlerini satabilmektedir. Özellikle de tavuklarda bilmediğimiz markanın ürünlerini almak yerine mahalle kasaplarından alış veriş yaptığımız aşikardır. Sizlerde mahallenize et ve tavuk ürünlerini satmak istiyorsanız işlek bir yere kasap açabilirsiniz. Temiz ve markalı ürünlerin satışını yaparsanız ve evlere işyerlerine servis yaparsanız gerçekten bu alanda tutturabilirsiniz.

Araştırmalarımız sonucunda insanlar en fazla bu alanlara yönelmek istiyorlar ve en fazla ihtiyaçta bu alanda olmaktadır. Eğer sizinde bu dükkanlardan en az bir tanesini açacak kadar sermayeniz varsa ve daha önceden girişimcilik deneyiminiz varsa Yeni İş Fikri aramanıza artık gerek yok. Bunlardan birisini yapabilirsiniz. Kafanıza takılan bir soru olursa yorum kısmında sorabilirsiniz.

Ayrıca Yazlık Bölgelerde Yapılacak İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Bayiliği Nasıl Alınır? Filli Boya Bayilik Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    Merhaba şirketiniz ismi var mı

  2. Berat dedi ki:

    Selam toptan tuvalet kağıdı ve bebek bezi isteyenler mesaj atsın.