İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Yaz İçin Turistik Bölgelerde Ne İş Yapabilirim

18.03.2015

Yaz İçin Turistik Beldelerde İş Kurmak ve Para Kazanmak

Merhaba Sayın Okurlarımız.Farkındaysanız bahar aylarına yavaştan giriyoruz ve yaz ayları kapıda. Bunun için şimdiden kolları sıvamak gerekiyor. Peki ne için ? Elbette para kazanmak için. Eğer sizde yazlık bir bölgede yaşıyorsanız ve yazın nasıl para kazanacağım diye kendinize soruyorsanız bir türlü bulamıyorsanız biz sizler için araştırdık. Yaz aylarında Turistler En Fazla Ne Yiyor,Ne İçiyor bu konuda geniş araştırmalar ve gözlemler sonucunda küçük fakat karlı bir iş kurabileceğiniz iş fikirlerini sizlere aktaracağız. Peki bu işler sadece yazlık bölgede yaşayanlar için mi geçerli ? Tabi ki Hayır. Girişimcilik ruhu taşıyan ve para kazanmak isteyen mevsimlik iş arayan herkes için geçerlidir. Şimdi dilerseniz başlayalım.

Yaz Aylarında Yapılacak İşler

Midye Dolma Satabilirsiniz: Sevgili okurlarımız. Bu işe sakın yüz çevirmeyin. Tahmin edebileceğinizden çok daha fazla para olduğunun altını çizerek iş hakkında bilgi verelim. Dilerseniz kendi tecrübeniz varsa midyeleri yazlık yerlerde kendiniz denizden çıkartabilirsiniz. Dilerseniz de hazır çıkartılmışları alarak kendiniz evde hazırlayarak satışa sunabilirsiniz. Yazlık bölgelerde insanlar midye yemeye bayılır. Herkes sevecek diye bir durum yok elbet. Sevmeyenler de olabilir ancak çoğunluk seviyor ve özellikle de yabancı turistlerin epey ilgisini çekiyor. Kendinize ufak bir Midye Arabası alarak zabıtadan gerekli izni aldıktan sonra bu işe başlayabilir Midye Dolma Satarak Para Kazanmak işine girebilirsiniz.

Dondurma Standı Kurabilirsiniz: Özellikle de Maraş Dondurmalarının meşhur olduğunu artık hem yerli hem de yabancı turistler biliyor. Bu işte tecrübeniz varsa yaz aylarında yazlık bölgelere giderek kendinize uygun bir yer kiralayarak  3 ay boyunca güzel paralar kazanabilirsiniz. Bu iş biraz tecrübe istediğinden bilmeyenlerin kesinlikle girmesini tavsiye etmiyoruz.

Yazlık Bölgede Takı Ürünleri Satmak: Bayanlar baylar bu işimiz de sizleri ilgilendiriyor. Eğer el beceriniz yüksekse ve bayanlar ve erkekler içi takı aksesuarları yapabiliyorsanız şimdiden yapıp stok yapmaya bakın. Yazlık ve Turistik Bölgelerde bu ürünler kapış kapış gidiyor diyebiliriz. Takı malzemelerini alıp evde kendinizin yapabileceği bu işler ile el emeği göz nuru ürünlerinizi satarak yaz boyunca gece gündüz para kazanın.

Tattoo / Dövme Yapanlar Sizlerde Kazanın: Hem erkek hem de bayan dövmeciler sizlerde yaz aylarında turistik bölgelerde bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Yazlık bölgelerde yaşayan ya da daha önce tatile gidenler bilirler. Tattoo Dövme İşinde ne kadar yoğun bir kuyruk olduğunu. İnsanlar Tattoo dövme yaptırmak için resmen sıra beklemektedir. Neden bu becerinizi kullanarak para kazanmayasınız ki ?

Bizim şimdilik araştırmalarımız sonucunda en fazla iş yapan fikirler bunlardır. Eğer şimdiden araştırma içindeyseniz ” Yaz Aylarında Ne İş Yapabilirim  ? ” diye işte size birbirinden güzel fikirler. Bunlardan birisini yaparak Antalya,Marmaris,Alanya,Bodrum ve Erdek gibi turistik yerlerde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hepinize şimdiden bol kazançlar.

Kaynak

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Filli Boya Bayiliği Nasıl Alınır? Filli Boya Bayilik Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.