İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

BİM 6 Kasım Cuma Aktüel Ürünler İndirimli Fırsat Ürünleri

BİM Aktüel Ucuz Ürünler 6 Kasım 2015 Cuma

Türkiye’de son dönemlerde çok popüler olan alışveriş merkezlerinden biri olan Bim, aktüel ürünler uygulaması ile birlikte her hafta cuma günleri yeni aktüel ürünler ekleyerek ürün katalog listesini her hafta farklı bir şekilde güncelliyor. Yani geçen haftanın aktüel ürünleri ile bu haftanın aktüel ürünleri aynı olmuyor. Bim’de aktüel ürünler genellikle o haftaya özel normalden daha ucuz oluyor.

BİM-6-Kasım-Aktuel-Urunler

Bu yüzden ise insanlar artık Bim’deki aktüel ürünler listesini periyodik olarak takip etmeye başladı. Çünkü normalde daha pahalı alacakları ürünleri o hafta daha ucuza alarak daha ekonomik bir yaşam sürdürebilmek mümkündür. Bazı günler çok uygun fiyatlı ev eşyaları, bazı günler giyim ürünleri, bazı günler bahçe ürünleri gibi ürünler ön plana açıkmaktadır.

Bim’de bu hafta ön plana çıkan aktüel ürünler arasında genellikle ustalar için araç – gereç yer alıyor. Bu araç – gereçlerin yanı sıra ise dekorasyon ürünleri, yastık, erkek ve çocuk giyim ürünleri de aktüel ürünler kataloğunda yer almış durumda. Bu haftanın detaylı aktüel ürünleri;

3 Parça Makine Set: Bu setin içerisinde avuç taşlama, akülü vidalama ve darbeli matkap ürünleri bulunmaktadır. Fiyatı ise BİM tarafından 155 TL olarak belirtilmiştir.

Tezgah Testere: Heifer ürünü olan açılı kesim, 800 watt motor gücü, 45 milimetreye kadar kesim kalınlığı gibi özellikleri olan tezgah testere bu hafta BİM’de 139 TL olarak yerini alıyor.

Lehim Tabancası: Yine bir Heifer ürünü olan lehim tabancası; maksimum 500 dereceye kadar ısıtma özelliğine sahip. Ayrıca iki adet yedek uçta veriliyor.

– Bu ürünleri yanı sıra; fonksiyonel led fener, çocuklar için sallanan at, erkekler için pardesü, bay – bayan uzun kollu sweatshirt, uygun fiyatlı erkek deri bot, ortopedik yastık, farklı renklerde dekoratif büyük ve küçük kutu gibi ürünler de yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. muhyeddin dedi ki:

    Merhabalar ben muhyeddin batmanda ikamet ediyorum 30 yaşindayım evliyim bir cocuk babasıyım askerlikten dolayı iş sizim 18 senedir almanyadaydım penny veya alman marketlerinde çalıştım BİM giibi bir AVM de çalişa bilsem ne mutlu bana sizlerlen çalişmaktan memnun duyarım 0545 660 64 75 numaralı telefondan bana ulaşa bilirsiniz mesajıma cevab verirsenız sevinirim saygılar

    Muhyeddin Aslan