İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bursa Evde İş Fırsatları ve Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Yaşadığımız çağda ve bulunduğumuz coğrafyadaki ekonomik zorluklar, zorlu çalışma koşulları, daha iyi şartlarda yaşama beklentisi gibi sebepler büyük şehirlerde yaşayanlar başta olmak üzere, günümüzde birçok insanı daha fazla para kazanabileceği bir ek gelir kapısı aramaya mecbur bırakıyor. Henüz üniversite eğitimine devam eden öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve herhangi bir işte çalışıp evdeyken de çalışmak isteyenler, evde ek iş yaparak kazanç sağlamayı amaçlıyor. Nüfusu itibariyle ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa evde ek iş arayanların çoğunlukta olduğu yerlerin başında geliyor.

Bursa Evde Ek İş İmkanları

Evde iş Bursa ve çevresinde birçok kişinin ek gelir kaynaklarını oluşturuyor. Bursa’nın gelişen sanayisi ve birçok farklı fabrikaya ev sahipliği yapması evde yapılabilecek iş seçeneklerini artırıyor.

Yıldırım ve Çekirge ilçesi ek iş arayan kişilere istihdam sağlayan en önemli yerlerden. Evde ek iş Bursa fırsatları en çok bu bölgelerde ön plana çıkıyor. Davetiye katlama ya da magnet hazırlama gibi işlere Yıldırım ilçesindeki küçük ve büyük ölçekli matbaalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Çekirge ilçesi ise boncuk dizme, çorap katlama ve kıyafet paketleme, tesbih dizme, kına ve nikah şekeri hazırlama gibi işleri yapan firmaların yoğun olduğu bölgelerden biridir.

Birazdan bahsedeceğimiz evde yapılacak işler Bursa özelinde değil. Aslında bu işlere Türkiye’nin dört bir yanından erişim sağlayabilirsiniz. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse her şehirde evde iş imkanı Bursa kadar çeşitli değil. Farklı birçok etmenden dolayı evlere iş Bursa bölgesinde gerçekten gelişmiş durumda. Siz de bu imkanları kullanarak güzel paralar kazanabilir, sizi rahatlatacak miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

Bursa evlere iş seçenekleri arasından seçeceğiniz işleri tek başınıza üstlenebileceğiniz gibi ekip olarak da yapabilirsiniz. İlk başlarda acemi olacağınız için biraz zaman geçtikten sonra yaptığınız işlerde kendinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz. Eliniz hızlandıkça kazandığınız para da artacak.  Böylece kolaylıkla kendiniz ya da aileniz için ek gelir sağlayabileceksiniz.

Bursa’da Evlere İş Veren Tekstil Firmaları

Bursa evde iş imkanlarının başında tekstil işleri geliyor. Çünkü özellikle sanayi bakımından gelişmiş şehirlerden biri olan Bursa’da, evlere iş veren tekstil firmalarının sayısı oldukça fazla. Bu tekstil firmaları sayesinde birçok kişi evinde çalışarak gelir elde ediyor. Tekstil firmaları evde iplik ayırma, dikiş, ütü gibi işleri evden çalışmak isteyen kişilere verebiliyor.

Bursa Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Bursa bölgesinde yaşayan ve evinde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği işlerden biri. Büyük tekstil firmaların evlere gönderdiği kıyafetleri paketleme işi Bursa genelinde oldukça yaygın. Ayrıca Bursa evde sabun paketleme işi de kolay, hızlı ve pratik bir biçimde halledilebilir olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Aslında sabun paketleme ve kutulama işinin Bursa sabun fabrikalarının depolarında yapılması gerekiyor. Fakat firmalar, alan ve personel yetersizliği sebebiyle, Bursa evde paketleme iş ilanları aracılığıyla iletişime geçtikleri kişilerle çalışmayı tercih ediyor.

İlk etapta paketleme zor bir iş gibi gelebilir ancak elleriniz işleme alıştıktan sonra birlikte çalıştığınız firmanın evinize gönderdiği malzemeler ve sabunları istenilen yöntemle paketlemeye başlayabilir, aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Evde yapılan ek işlerde atlamamanız gereken tek bir nokta var. O da, yaptığınız paketlerin teslimini geciktirmemek. Paketleri mutlaka zamanında, eksiksiz ve güvenli bir biçimde teslim etmeniz gerekiyor.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bursa Evde Davetiye Katlama İşi

Birçok organizasyonun olmazsa olmazından biri olan davetiye, özellikle kına geceleri ve düğünlerin sayısının artığı yaz dönemlerinde evde çalışanlar için iyi bir ek gelir kaynağı. Siz de evde davetiye katlama işi ilanları Bursa ve çevresinde nasıl duyuruluyor diye bu işi yapan kişilerle görüşebilirsiniz. Davetiye katlama iş ilanları duyurularına matbaaların resmi internet siteleri veya sosyal medya hesapları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlk aşamada küçük rakamlarla başlayacağınız davetiye katlama işine hızlı bir biçimde adapte olmayı başarabilirseniz, katladığınız davetiye sayısını kısa sürede artırabilirsiniz. Bu süreçte elde ettiğiniz kazanç, performansınıza bağlı. Davetiyeler sizlere basılmış bir şekilde kargo ile gönderilir. Sizden yalnızca davetiyeleri zarflara yerleştirmeniz veya şekline göre kurdele ile bağlamanız gibi küçük detaylar yapmanız istenir. Bu detayların hepsi firma tarafından belirlenerek size öncesinde bilgi verilir, siz de firmanın isteği doğrultusunda paketlemenizi yaparsınız. Düzenli, temiz ve eksiksiz biçimde çalışmak, evde davetiye katlama işinde de oldukça önemli bir husustur.

Bursa Evde Kapı Süsü Yapımı

Bursa evde iş ilanları arasında kapı süsü yapımı da görebilirsiniz. Çünkü modern evlerin en güzel detaylarından biri ihtişamlı kapılar ve kapılara renk katan süslerdir. Evlerin bu hoş detayı kapı süsü yapan firmaların çoğalmasına neden oldu. Bu sayede evlerde kapı süsü yapımı Bursa’da önemli bir ek iş sektörü haline geldi. Firmalarla çalışmak istemezseniz, hayal gücünüzü kullanarak yaptığınız kapı süslerini, internet üzerinden satıp evlerinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

 

Bursa’da Evde İş Yaparak Ne kadar Para Kazanılabilir?

Dışarıda çalışma imkanınız yoksa, evden çalışmak istiyor ya da tam zamanlı çalıştığınız bir işiniz olduğu halde evde ek gelir kaynağı arıyorsanız Bursa evlere iş almak için çok avantajlı bir şehir. Bursa evlere fason iş sağlayan firmalar aracılığıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında, iş yerlerinde ve fabrikalarda oluşan yoğunluk sebebiyle bazı firmalar evden çalışacak ve istedikleri işleri kendilerine temiz ve düzenli bir biçimde teslim edecek çalışan arayışı içerisine giriyor. Evinizde her gün düzenli biçimde en az 5 saat çalışarak yaptığınız işlerden, patronunuzla yaptığınız anlaşmaya göre bazen aylık olarak, bazen de parça başı iş olarak para kazanabilir, asgari ücretin üzerinde bir gelir elde edebilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş İlanları

Üniversite öğrencileri, ev hanımları, emekliler ya da henüz iş sahibi olmayan kişiler Bursa eve iş veren firmalara başvurarak para kazanabilirler. Daha önce de dediğimiz gibi evde iş imkanı Bursa genelinde oldukça fazladır.

Bursa eve iş veren firmalar, yılın belli dönemlerinde evinden çalışmak isteyen kişiler için çeşitli iş ilanları yayınlıyor. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu ilanlara; farklı iş bulma sitelerinden, çalışmak istediğiniz firmanın resmi internet sitesi veya telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İŞKUR da evde çalışarak para kazanma arayışı içerisinde olan vatandaşlara destek oluyor. Bursa İŞKUR evde iş imkanı seçeneklerine ise yine İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir ya da oturduğunuz yere en yakın İŞKUR’a giderek evde ek iş başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bahsedilen internet sitelerine ulaşmanızı sağlayacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz.

Bursa kariyer.net evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa Jooble.org evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa İşkur evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Bursa Kapalı Çarşı evlere iş arayanların kolaylıkla iş bulabileceği yerlerin arasında. Çünkü eve iş veren firmalar Bursa genelinde en çok çeyiz ve tekstil dükkanlarının yer aldığı noktalarda oluyor. Kapalı Çarşı da işte bu noktalardan biri.

Sanayileşen şehirlerde birçok iş, makineler tarafından yapılsa da bazı küçük firmalar ekonomik açıdan makine kullanmak yerine insan becerisinden faydalanmayı tercih ediyor. Firma için daha az masraflı olması için de evden çalışmak isteyen kişileri işe alıyor. Kapalı Çarşı’da da durum bu yönde. Kapalı Çarşı’da çok fazla hediyelik eşya, çeyizlik eşya ya da takı satan iş yeri bulunuyor. Bursa paketleme işi en çok Kapalı Çarşı bölgesinde rağbet görüyor. Özellikle yaz aylarında Bursa Kapalı Çarşı’da bulunan dükkanlarla iletişime geçebilir, bu yerlerin sattığı çeşitli el işlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Tabii ki Kapalı Çarşı dükkanlarıyla çalışmak için el becerinizin gelişmiş olması şart.

Instagram’dan Para Kazanmanın Yolları

Makale ve Yazı Yazarak Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Bir önceki yazımız olan Evde Mantı ve Yaprak Sarma İşi Yaptırmak İsteyen Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 157 YORUM
 1. Tuba dedi ki:

  Osmangazi evde davetiye katlama işi mandal işi istiyorum hemen grup kurarım

 2. Belma dedi ki:

  Evde paketleme istiyorum ……

 3. Belma dedi ki:

  Evde paketleme istiyorum

 4. Merve Ceren dedi ki:

  Bursa nilufer besevlerde ikamet ediyorum.evde yapilabilecek davetiye katlama,posetleme paketleme vs diger isleri yapabilirim.iyi calismalar

 5. Ebru dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yıldırım zumrutevlerde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkurler.

 6. Zehratimuroğulları dedi ki:

  Evde ek iş istyrm nilüferde otryrm

 7. Kerime Sarıoğlu dedi ki:

  Evde kalem montajı istiyorum
  Bursa Osmangazide oturuyorum
  Semtim yenibağlar

 8. elif öztürk dedi ki:

  Bursa kestel ek iş istyorm

 9. Çimen Güzeltoprak dedi ki:

  Evde paketleme yada davetiye katlama işi yapmak istiyorum seri bir şekilde verilen tarihte teslim edebilirim dönüş yaparsanız sevinirim acıl

 10. Gül dedi ki:

  Yardimci olursaniz davetiye katlama işi yapmak istiyoruz dışarıda çalışamıyorum bebeğim olduğu için

 11. şeniz dedi ki:

  kucukbalıklıda oturuyorum evde iş yapabilirim

 12. Derya dedi ki:

  Bursa nilüfer dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Feride Elagöz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 2 kişi yiz dönüş yaparsanız sevinirim bursa Osmangazi çukurca da oturuyorum

 14. Sibel dedi ki:

  Bursa Osmangazi de yaşıyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 15. Pınar dedi ki:

  Bursa Osman gazideyim kına paketleme yapabilirim iletişime geçerseniz cok iyi olur

 16. Halise dedi ki:

  Evde nikah şekeri davetiye katlama işi yapmak istiyorum. Bursa yıldırımda oturyorum

 17. Bahar dedi ki:

  Bursa Osmangazi

 18. Neslihan öztürk dedi ki:

  Bursa yunuseli de oturmaktayız paketleme işi yapabiliriz 4 kişiyiz

 19. Ebru özdemir dedi ki:

  Bursa mollaarap ta oturuyorum evde iş yapmak istiyorum işin çeşidi farkrtmez

 20. Nurcan dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ne olursa paketlerim katlama da olur lütfen dönüş yapın

 21. Zeynep dedi ki:

  Evimde paket işleri yapabilirim 5 kisilik bir gurbumuz var yıldırım da oturuyorum

 22. Kezban dedi ki:

  Bursa demirtaş ek is ne olursa evimde

 23. Abdurrahman dedi ki:

  Elsanatlari mezunuyum evde herhangi bir iş yapabilirim

 24. güler gokce dedi ki:

  Bursa karacabeyden bes ksi calisacgz paketleme isi ariyorz

 25. hümeyra akgül dedi ki:

  Bursa Nilüferde ikamet ediyorum nikah şekeri, kına paketleme , kolye bilezik ve boncuk dizme tarzında el işlerine yatkınımdır iletişime geçerseniz sevirinirim.

 26. Seçil dedi ki:

  Bursa nilüfer de oturuyorum nikah şekeri paketleme dikiş işi yapabilirim ..

 27. Bedia dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum paketleme işi istiyorum

 28. Bedia dedi ki:

  Merhaba ben bursa Osmangazi den paket ve davetiye katlama işi yapmak istiyorum

 29. Naciye dedi ki:

  Merhaba,Bursa Demirtaş ta ikamet ediyorum ihtiyacım var paketleme işi arıyorum

 30. Elif yavuz dedi ki:

  Bursa nilüferde ikamet ediyorum.paketleme işleri arıyorum.Başka iş arayan arkadaşlarımda var.mailim den ulaşırsanız sevinirim.

 31. esra dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum evlere ek iş arıyorum elim hızlı

 32. Dilek dedi ki:

  Evde paketlemeişi arıyorum bursadikkaldırımda oturuyorum cevap bekliyorum

 33. Gamze dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturuyorum. Paketleme islerini ve örtü kesme işlerini yapabilirim mail adresinden bana ulaşabilirsiniz
  Teşekkürler..

 34. Birsen dedi ki:

  Merhaba Nilüferde oturuyorum 2 kişiyiz evde ek iş yapmak istiyorum

 35. Burcu dedi ki:

  Bende evde bu işleri yapmak istiyorum

 36. Yavuzselim dedi ki:

  Evde ek is arıyorum evde yapilacak her is uygundur iki kisiyiz

 37. Sevilay dedi ki:

  Bursa orhangazi de oturuyorum ek istiyorum grubum var

 38. Rukiye dedi ki:

  Bursa Nilüfer de ikamet etmekteyim. Davetiye paketleme, kina paketleme ve pipet paketleme gbi isler yapabilrim. En kisa zamnda geri donerseniz sevinirm lutfn.

 39. Derya dedi ki:

  Bursa Nilüfer’de oturuyorum. Boncuk paketleme, nikahşekeri gibi paketleme işleri yapaliriz. 3 kişi çalışacağız.

 40. Zeliha dedi ki:

  Bursa Yıldırımda ikamet ediyorum. Örtü kesme, paketleme gibi işler yapabilirim. Oğlumun mailinden iletişime geçerseniz memnun olurum. muharremayaz08@gmail.com

 41. birgul dedi ki:

  Evde calısip ek is yapmam gerek bursa yıldirim vakif

 42. Yasemin Karaca dedi ki:

  Bursa osmangazi yeniceabat mahallesinde ikamet ediyorum.. ek iş ihtiyacım var paketleme katlama yazı yazma vs işler için dönüş yapın lütfen

 43. Burcu dedi ki:

  Bursa osmangazi de oturuyorum. Ek ise ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 44. Merve dedi ki:

  Evimden çalışıp ek iş ek gelir saglamak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevirin. Bursa da ikamet ediyorum

 45. Yonca dedi ki:

  Gemlikte ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin

 46. Songül dedi ki:

  Evde yapabileceğim bi iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim Bursa yıldırım agrisongul93@gmail.com

 47. Duygu dedi ki:

  Bursa Gemlik’te yaşıyorum ev hanımıyım tüm günüm boş evde yapabileceğim iş arıyorum

 48. Gülay dedi ki:

  Evde yapabilecegim is istiyorum tesekkurler

 49. Sinem dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz. Bursa osmangazi merkez

 50. Mine ADIGÜZEL MEŞE dedi ki:

  Bursa osmangazi dikkaldirim da oturuyorum bende paketleme ve katlama isi yapmak istiyorum

 51. sibel dedi ki:

  Evde yapabilcegim is arıyorum 2 tane küçük cocugum olduğu için başka yerde calisamiyorum bursada dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden tsk ederim

 52. Pelin dedi ki:

  Merhaba bursada oturuyorum mümkünse evde boncuk paketleme ve tel toka paketleme işi yapmak istiyorum.cevap verirseniz sevinirim.

 53. zekiye dedi ki:

  merhabalar evde çalışabileceğim bir iş arıyorum tarafıma mail adresi ile ulaşabilirsiniz iyi çalışmalar.

 54. Gulsah dedi ki:

  Evde is istiyorum

 55. Songül dedi ki:

  Ben Yıldırım da oturuyorum evde paketleme işi benim için uygun şimdiden teşekkürler

 56. NURDA dedi ki:

  MERHABA,

  BURSA DA EVDE YAPABİLECEĞİM EK İŞ İSTİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 57. Leyla dedi ki:

  Evde yapabileceğimiz iş istiyoruz. 5 kişilik bir grubumuz var. ilginiz için teşekkürler

 58. Merve dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyorum dönüş yaparsananız sevinirim Bursa/Osmangazi

 59. Kezban dedi ki:

  İstanbul/Pendik

 60. fatma dedi ki:

  mümkünse boncuk paketleme işi istiyorum cevabınızı bekliyorum

 61. fatma dedi ki:

  merhaba evde pametleme işi yapmak istiyorum 4kişiyiz rahatlıkla yapabiliriz siz haber bekliyorum bursa kestelde oturuyorum

 62. Cansu balpınar dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum 4 kisi olarak grup şeklinde çalışarak paketleme isi yapabiliriz

 63. İrfan dedi ki:

  Merhaba,bilgi verirmisiniz?

 64. nefizecavun dedi ki:

  Bursa setbaşında ikamet ediyorum.evde paketleme işi yapabilirim.

 65. ibrahim dedi ki:

  Bursa emek te oturuyoruz e lere işveren mail
  Adrese mesaj atarsa sevinitim

 66. Gizem dedi ki:

  Bursa Yenibaglarda oturuyorum.Paketleme isi yapabilirim.

 67. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim bursa da oturuyorum

 68. melike dedi ki:

  İyi günler. Grubumda var her türlü paketleme işi yapabiliriz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 69. Ahmet dedi ki:

  Bursa hamitlerde oturuyoruz eve iş veren ler lütfen irtibata geçsin mail adresim altinahmetcandar@hotmail.com

 70. Kebire dedi ki:

  BURSA/OSMANGAZİ de oturuyorum.Evde paketleme,boncuk,katlama,etiket vs. yapabilirim.

 71. Ceyhun dedi ki:

  Merhaba esim icin evde ek is ariyorum kendi aracimla alip teslim ederim donis yaparsaniz sevinirim

 72. Deniz dedi ki:

  Merhabalar
  250 kişilik tecrübeli grubumuz mevcuttur.
  Acil iş arıyoruz.

 73. Fatma dedi ki:

  Bursa yunuselide Osmangazide oturuyorum annemle evde yapabileceğimiz ek iş arıyoryz

 74. yasemin dedi ki:

  mrb evde ek işe ihtiyacım var yardimci olursanız sevinirim

 75. Sibe dedi ki:

  Evde düz makina işi yapıyoruz ve diğer bütün işler biz teslim alıp teslim ediyoruz arabamızla

 76. Durdane dedi ki:

  merhaba Bursa Niluferde oturuyorum her turlu ıs yapa bılirım

 77. fidan arı dedi ki:

  merhaba ben Bursa osmangazi de oturuyorum. 2 kişiyiz evde paketleme işini yapabiliriz. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

 78. Samet dedi ki:

  Bursa yeşilyaylada oturuyorum. Eşim için evde paketleme işi arıyorum.

 79. merve dedi ki:

  merhaba ben merve osmangazi şehreküstünde oturyoruz 4 kişiyiz bize yardımcı olursanız sevinirim . her turlu paketleme işi yapılır merwe7478@gmail.com dan ulaşiabilirsiniz.. iyi günler

 80. Sibel dedi ki:

  Nilüfer, Barış mahallesinde oturuyorum.
  Paketleme işi yapabilirim.

 81. Elif dedi ki:

  Merhaba.bursada oturuyorum ek iş iatiyorum

 82. derya dedi ki:

  Ek is yapmak isterim

 83. neşe fırat dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 84. Zeynep dedi ki:

  Bursa karacabey her türlü paketleme işini istiyorum

 85. Elif dedi ki:

  Bursa Gemlik’te oturuyorum. Evde yapabileceğim bir iş ariyorum

 86. sevilay dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum.

 87. Zeynep dedi ki:

  Bu arada evde tel toka paketleme işi istiyorum

 88. Zeynep dedi ki:

  5 kişilik bir gurubum var onlarlarla yapıcam bu işi . Lütfen cevap verin. Bursa /Yıldırım

 89. Selma dedi ki:

  Ben Bursa Osmangazi kükürtlü de oturuyorum evde paketleme katlama işi yapabilirim

 90. Mesut dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabiliriz bursa osmangazi de oturuyorum 3 kişiyiz

 91. sasa dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde ek iş yapabilirim . Bu ise ihtiyacım var.

 92. mehmet aslan dedi ki:

  evde davetiye katlama ve paketleme işi yapabilirim pınarbaşı nda ikamet ediyorum

 93. Aynur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 94. Ezgi Yilmaz dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde ek iş yapabilirim . Bu ise ihtiyacım var.

  1. Bahriye dedi ki:

   Gerçekten cevap alıyor musunuz

 95. Zehni Bozkurt dedi ki:

  İnşaat bekciligi işi arıyorum

 96. Birgül dedi ki:

  Çerkezköy köyde otrym burda iş ariyorum

 97. Melek Beyhan dedi ki:

  Evde kına paket davetiye katlama işi yapmak istiyorum Lütfen bursa

 98. esma dedi ki:

  şehir dışı iş veriyomsnz

 99. Vesilenur dedi ki:

  Ben Mardinin Midyat ilçesinde katılıyorum evde kına yada toka paketleme işi yaparım ne iş olursa yaparım ben bu işi istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim