İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde İş Yaparak Para Kazanmanın Yolları Nelerdir

10.03.2015

Evde İş Yaparak Nasıl Para Kazanıyorlar ?

Merhaba Sayın Okurlarımız. Ülkemizde artık insanlar dışarıya çıkmak yerine internet üzerinden evlerinden işlerini halledebiliyor ve para kazanabiliyor. Peki siz nasıl para kazanacaksınız ? Bende evde para kazanmak istiyorum diyorsanız size güzel haberlerimiz var. Atık hiç dışarı çıkmadan internete bağlanarak para kazanmak mümkün. Öncelikle iyi bir araştırmacı olmanız gerekiyor. Gerekse bizim sitemizde gerekse forumlarda insanlara soru sorarak hangi sektörün daha iyi olduğunu ve evde nasıl para kazanabileceğinizi sorarak fikir almaya başlayabilirsiniz. Peki evden hiç mi dışarı çıkmayacağım ? diye soranlara cevabımız hazır. Elbette dışarıya çıkacaksınız. İş için ya da kendinize zaman ayırmak için. Şimdi dilerseniz biraz bu konuyu açmak istiyoruz.

Evde İnternetten Para Kazanmak

1-) E-Ticaret İşine Girebilirsiniz: Eğer bilgisayarı iyi kullanıyorsanız ve daha önce internetten ürün satın aldıysanız bu işi sizde yapabilirsiniz. Tedarikçi bir firma olabilirsiniz. Ya da toptancı. Kendinize küçük bir dükkan açabilir fatura keserek Türkiye’nin dört bir yanına ürün gönderebilirsiniz. Peki hangi ürünleri satabilirim diyenlere önerimiz Bilgisayar Parçaları ilk sırada geliyor. İnternet üzerinden sizin elinizde bulunan tüm bilgisayar parça ve aksesuarları uygun fiyata satışa koyabilirsiniz. Örneğin 10 TL aldıysanız 15 TL e satabilirsiniz. Kargo alıcıya ait olursa o üründen 5 TL kar elde edebilirsiniz. Bu en basit örnek olabilir. Bu fiyatları piyasanın durumuna bakarak siz kendiniz belirleyin. Ne fazla uçuk rakamlara satın ne de çok düşük fiyattan satın. Düşük fiyattan satarsanız müşteri “Acaba kötü mü ? ” gibi bir soruyu kendine sorar ve ürünü almaktan vazgeçebilir.

2-) Üniversite Öğrencileri İçin Evde Editörlük İşi: Bildiğiniz üzere bir çok bayan,moda ve dekorasyon sitesi var. Bu sitelere içerik editörü olarak makale yazabilir ve gönderebilirsiniz. Sizin makalenizi günde binlerce kişinin okuyup ilham aldığını ve altında sizin adınızın olduğunu düşünsenize. Epey havalı duruyor. Bu işleri yaparak para kazanmanız mümkündür. Editörlük işinde makale başına ya da makalede bulunan kelime başına ücret alırsınız Yani ortalama olarak bir makale 2 tl olsa günde 30 makale yazsanız günlüğünüz 60 TL aylığınız ise 1.800 TL dir. Hayal edince bu rakamı gerçekten 2 asgari ücret parasına denk geliyor.

Evde para kazanmanız gerçekten hayal değil. Bu editörlük işi için öncelikle örnek makaleler yazarak site sahiplerine ücretsiz gönderebilirsiniz. Bu şekilde eğer beğenirlerse sizlerle zaten kendileri çalışmak isteyecektir. E-ticaret işi için de biraz sermaye olması gerekmektedir. Tedarik edebilmeniz için ürünleri ortalama 2000 TL gibi bir rakama az biraz da olsa ürün ve parça tedarik edebilir internete resmini çekip koyabilirsiniz.

Kaynak:

Kaynak

Bir önceki yazımız olan Fason İşler İle Para Kazanmak - Dışarıya Fason İş Veren Firmalar başlıklı makalemizde Ankara da Fason İş Para Kazanmak, Bursa Fason İş İlanları 2015 ve Ev Hanımlarına Fason İş Verenler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.