İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Evde Tel Toka Paketleme İşi 2020

Hanımların günlük kurtarıcısı olan tel tokalar uzun yıllardır kullanılmakta ve bundan sonra daha çok uzun yıllar kullanılacaktır. Saçını tutturmada, oradan buradan çıkan saçları yok etmede mükemmel sonuçlar verir. Tel toka sayesinde para kazanan bir sürü insan vardır. Evde tel toka paketleme işi yorucu olmayan hem kolay hem de zevkli bir iştir. Bu basit işle güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Evde tel toka paketleme işi için yetenek gerekmemektedir. Herkesin yapabileceği zorlukta bir iştir. Genelde orta yaşlı ev hanımları tercih etmektedir.

Tel toka üreten firmalar tabi ki aradıkları özellikteki insanlarla çalışırlar. Bu özelliklerin en önemlisi sabırdır. Bu iş sabır işidir. Çünkü fabrikadan alınan tel tokaların miktarı çok fazladır ve bunların hepsi tek tek ele alarak paketlenir. Sabırsız kişilikteki insanların yapacağı iş değildir. Yapabilirim diyen kişilere iş verilebilir.

Evde tel toka paketlemek istiyorsanız öncelikle ikamet ettiğiniz yere yakın tel toka üreten bir firma bulmanız gerekir. Artık evde tel toka paketlemesi için sabırlı kişilere ulaşmak için tel toka üreten firmalar internet üzerinden ilan vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu işi yapabilirsiniz. Çünkü üretici firmalar siz nerede olursanız olun kargo ile tel tokaları gönderebilmektedir. Paketleme işi bittikten sonra sizde aynı şekilde kargoyla geri göndermelisiniz. Evde tel toka paketlemek istiyorsanız yapmanız gereken araştırmak ve sabırlı olmaktır.

Eve Tel Toka Paketleme İşi Veren Firmalar

Bulunduğunuz yerde çevre civarlarda evlere tel toka paketleme işi veren işletmeler bulunabilir. Tel tokaların üretimi çok kolaydır ancak paketlemesi ise zahmetli bir iştir. Tokaları teker teker sayıp istenilen şekilde paketlemek biraz zaman aldığı için tel toka satan butikler genellikle bu işleri çevrede bulunan ev hanımlarına vermektedirler. Çok sayıda tel tokayı istenilen sayılarda sizlere verilen paketlere koymak da size kalıyor.

Evde Karanfil Paketleme İşi

Evde Yapılabilecek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 600 YORUM
 1. Süheyla dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiorum kayseride ikamet ediyorum

 2. name koca dedi ki:

  evde paketleme ısını yapmak ıstıyorum edırne kesanda ikamet ediyorum

 3. selda dedi ki:

  Evde toka paketleme yapmak istiyoruz.

  1. selda dedi ki:

   Konya aydınlık

 4. Süleyman dedi ki:

  istanbul halkalıda ikamet ediyoruz eşim ve ben bu işi yapmak istiyoruz

 5. Tuğba aydın dedi ki:

  İstanbul- Kartal /soğanlıkta oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim

 6. Esin dedi ki:

  Kayseri talasta oturuyom bu isle ilgileniyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 7. sunay dedi ki:

  bende bu isten istiyorum halkalida oturuyorum

 8. sevde dedi ki:

  istanbulda oturuyorum gıda mühendisiyim evde ek iş olanağına ihtiyacım var

 9. Derya dedi ki:

  Istanbul Atasehir de oturuyorum.

 10. Gönül dedi ki:

  Lüleburgaz da yaşıyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum.

1 4 5 6 7 8 60