İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

İskenderun Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde evde yapılabilecek işler çok rağbet görüyor. Hem evinin konforunda çalışmak isteyenler hem de evde belirli bir zaman ayırıp ek gelir elde etmek isteyenler evden iş imkanları konusunu sık sık araştırıyor. Ülkemizin dört bir yanında birçok kişiye ekmek kapısı sağlayan evde yapılacak işler; ev hanımlar, öğrenciler, emekliler, işsizler ve geliri yetersiz kalanlar için bir nefes oluyor diyebiliriz. Biz de, bildiğiniz gibi, evden iş imkanı arayan okuyucularımıza yardımcı olmak için bu evden ek iş makalelerini yazıyoruz. Bu yazımızda da İskenderun evde ek iş imkanları konusunu açıklayacağız. Eğer siz de İskenderun’da oturuyorsanız ve evde iş yapmak istiyorum diyorsanız, bu yazımızı inceleyebilirsiniz. 

Evden Ek İş İlanları

İskenderun Evde İş İmkanları

İskenderun evde iş imkanı açısından, ülkemizin kalan şehirleri gibi, oldukça zengin. Çünkü her yerde olduğu gibi burada da evlere iş veren firmalar faaliyet gösteriyor ve farklı iş imkanları sunuyor. Siz de bu firmalarla anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanında el beceriniz hangi yönde gelişmiş ise bu yönde bir iş yaparak da para kazanabilirsiniz. Örnek verecek olursak, mutfak işlerinde becerikliyseniz ve mantı ve içli köfte gibi yemekler yapabiliyorsanız bunları yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Hayal gücünüz genişse ve farklı tasarımlar ortaya çıkartabiliyorsanız; takı işi yapabilir, bayanların hayret edebileceği ve almak isteyecekleri küpeler, kolyeler ya da bileklikler satarak para kazanabilirsiniz. Para kazanmak isteyenler için iş olanakları aslında bir hayli geniştir.

İskenderun Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Türkiye’nin her yerinde yapılıyor. Firmalar; kına, toka, düğme, tespih, boncuk, kalem, nikah şekeri gibi farklı ürünlerin paketlenmesi için evden çalışan kişilerle anlaşıyor. Size paketlenecek ürünleri ve paketleri gönderen firma sizden satışa hazır hale getirdiğiniz ürünleri zamanında teslim etmenizi istiyor. İş sonunda da paranızı ödüyor. Oldukça kolay ve pratik olan bu işle siz de aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

İskenderun Evde Ütü İşi

İskenderun bayan iş ilanları arasında öne çıkan işlerden biri de, evde ütü işi. Eğer güzel ütü yapabiliyorsanız bu işten para kazanabilirsiniz. Çünkü birçok insan ütü yapmaktan pek haz almaz ya da düzgün yapamaz. Bu nedenle özellikle iş hayatı yoğun geçen kişiler kıyafetlerinin ütülenmesi için terzilere verirler. Siz de ütü işi veren kişiler ya da firmalar ile anlaşabilirseniz onların kıyafet ütüleyerek para kazanabilirsiniz. 

Evde Terzilik Yaparak Para Kazanmak

İskenderun’da Evde Makale Yazarak Para Kazanmak

Kendinize evde yapabileceğiniz bir iş arıyorsanız ve rahatlıkla klavye kullanabiliyorsanız mutlaka makale yazma işini denemelisiniz.

Moda ve dekorasyon siteleri ayrıca sağlık siteleri birçok konuda makale yazdırmak için hem bayan editör arıyor hem de erkek editör arıyor. Makale başına alabileceğiniz ücretler sayesinde aylık güzel kazançlar elde etmeniz mümkündür. Önemli olan size verilen konuda özgün ve anlaşılır bir metin yazmanız. Yazım kurallarına dikkat ederek oluşturacağınız metinler sayesinde aylık düzenli gelir elde edebilirsiniz. 

İnternetten Para Kazanmanın Yolları

İskenderun Evlere İş Veren Firmalar ve Evden İş İlanları

Size birkaç farklı fikir sunduk. Siz de bunlardan birini seçebilir ya da daha farklı işlere yönelebilirsiniz. Evden yapılabilecek çok fazla iş var. Önemli olan kendinize uygun olanı bulmanız. Tabii bu aşamada firmalarla anlaşabilmeniz de büyük önem taşıyor. 

Evlere iş veren firmalar ile ilgili bilgi alışverişinde bulunmak için yazının sonuna yorum yazabilirsiniz. Yoruma, düşüncelerinizi, fikirlerinizi, bilgi ve becerilerinizi yazarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evden iş imkanı sunan firmalarla görüşmek için çarşı pazar araştırması da yapabilirsiniz. Örneğin, evde nikah şekeri yaptıran yerler İskenderun çarşısında oldukça yoğun. Oradaki çeyiz dükkanlarını ve organizasyon şirketlerine giderek bu işle ilgili yetkililerle görüşebilirsiniz. Aynı şekilde çalışmak istediğiniz herhangi bir iş alanında satış yapan esnaf ya da firmayla da görüşebilirsiniz. 

Evde iş ilanları için interneti de kullanabilirsiniz. Farklı kariyer sitelerinde bu tarz ilanlar yayınlanıyor. Aynı şekilde İŞKUR internet sitesi üzerinde de evden iş ilanları açılıyor. Buraları takip ederek kendinize uygun ilana başvuru yapabilirsiniz. Size yardımcı olacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz. 

Jooble.org sitesinde yayınlanan İskenderun evde iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Kariyer.net İskenderun iş ilanları için TIKLAYINIZ!

İŞKUR evden iş ilanları için TIKLAYINIZ!

Evde Pasta Yapıp Satarak Para Kazanmak

İŞKUR Evde Ek İş İmkanları

Bir önceki yazımız olan İstanbul Avcılar Evde Ek İş İlanları ve Evlere İş Veren Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 190 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  İskenderunda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum lüttfen yardımcı olabilir misiniz

 2. Deniz dedi ki:

  Hatay iskenderun hikamet ediyom evde paketleme isi istiyorum lutfen yardimcibolurmusunuz

 3. FATMA SOYDAŞ dedi ki:

  Evde iş istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz?

 4. Rasime Bozkurt dedi ki:

  evde 4 kişiyiz eve paketleme işi istiyorum yardımcı olursaniz cok sevinirim

 5. Dicle Haşimi dedi ki:

  İskenderun’da oturuyorum.Evde 3 kişiyiz.Paketleme işi yapmak istiyoruz.

 6. Sumeyye dedi ki:

  El sanatlari mezunuyum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Dilan bulut dedi ki:

  Olursa çok iyi olur ev desteği için

 8. betül ayan dedi ki:

  hatay iskenderun da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Esra dedi ki:

  Hayat/payas
  Ev hanımıyım, boş zamanlarımı değerlendirmek ve ev bütçesine katkı sağlamak istiyorum

 10. hilal dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim yazın boş geçsin istemiyorum annemde yardimci olabilir lütfen yardımcı olun hayay iskenderun