İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Kredisiz Elden Taksitle Senetle Telefon Satan Yerler

Akıllı telefonların son derece yaygınlaştığı günümüzde çok sayıda insan kredi çekmeden senetle ya da elden taksitle cep telefonu almayı tercih etmektedir. Bunun temel sebebi ise kredi faizlerinin çok yüksek olması ve bir çok insanın zaten hali hazırda kredi borcu ödemesi gibi durumlardır. Dolayısıyla Türkiye’nin bir çok şehrinde senetle telefon satan yerler olduğu görülmektedir. Ancak taksitle elden ya da senetle telefon alım yaparken dikkat etmeniz bazı unsurlar vardır.

Genellikle taksitle elden ya da senetle kredisiz telefon satan işletmeler bunu normalden daha fazla kâr ettikleri için yapmaktadır. Örnek vermek gerekir ise; bir telefonun fiyatı 4.000 TL civarına denk geliyor ise bunu senetle 4.500 TL ile 5.000 TL arasına daha fazla taksitlere bölerek satmaktadırlar. Bundan dolayı da nakit ile alabileceğinizden çok daha fazla yüksek fiyatlara telefon alımı yaptığınızı unutmayınız.

Ayrıca hem taksitle cep telefonu alayım hem de aylık ödediğim ücrete göre belirli ücretsiz konuşma, internet, SMS gibi tarifelerim olsun istiyor iseniz Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom şubelerinden taksitle akıllı cihaz almayı deneyebilirsiniz.

ELDEN TAKSİTLE CEP TELEFONU SATAN MAĞAZALAR

Turkcell Faturaya Ek Telefon Almak

Vodafone Taksitle Telefon Alma

Türk Telekom Taksitle Telefon Alma

Kurumsal işletmelerden güvenli telefon almak istiyorsanız öncelikli tercihleriniz arasında Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom olmalıdır. Aynı zamanda eğer bu GSM operatörlerinin müşterisi iseniz size daha avantajlı tarifelerden de yararlanmanız mümkün olacaktır. Ayrıca eski telefonlarınızı da belirli bir standart ücret karışılığında satabilirsiniz.

Ancak eski telefonlarınızı eğer telefon temiz ve güzel kullanılmış ise kurumsal yerlere taksitten düşme karşılığında vermek yerine İnternet üzerinden kendiniz satarak daha yüksek fiyatlara çıkabilirsiniz. Böylelikle cebinize daha fazla para kalacaktır.

İNTERNETTEN TAKSİTLE TELEFON ALMAK

GSM operatörlerinin dışında da internet üzerinden senetle cep telefonu satan yerlerin olduğu görülmektedir. Ancak bu kişiler cep telefonu satmadan önce sizden belirli kriterleri karşılamanızı istemektedir.  Aranan şartlar ise aşağıdaki gibidir.

1) Telefon almak isteyen kişinin sigortalı olarak çalışması,

2) Sicilinin temiz olması,

3) Emekli ise kefil göstermek zorundadır. Bunun yanı sıra ev, arsa gibi mal mülk tapusu da kefil olarak gösterilebilmektedir.

4) Kişinin hakkında icra takibi olmaması gereklidir.

Ancak internet ortamından alışveriş yaparken dikkatli olmanız önerilir. Çünkü sanal ortamda dolandırıcı nitelikli çok sayıda kişi bulunuyor. Bu gibi durumlardan kaçınmak için taksitle elden telefon alırken öncelikli tercihinizin büyük firmaların olması her koşulda daha avantajlı olacaktır. En azından alışveriş sonrasında içiniz rahat olur.

BİMEKS KREDİSİZ ELDEN TAKSİTLE TELEFON ALMA ŞARTLARI

Büyük teknoloji mağaza zincirlerinden biri olan Bimeks, müşterilerine kredisiz, kredi kartsız, senetsiz ve kefilsiz olarak elden taksitle akıllı cep telefonları satmaktadır. 24 aya kadar varan taksit seçenekleriyle Bimeks mağazalarından alışveriş yapmak için sadece herhangi bir Bimeks şubesine gidip beğendiniz telefonu seçip ilgili birimle görüşüp sözleşme yapmanız yeterli olacaktır.

Tüm bunlar ile birlikte; Ev-Kur, bazı beyaz eşya bayileri, SimPort gibi çeşitli büyük teknoloji mağazalarının da Bimeks gibi elden taksitle telefon satışı yapmaktadır. Eğer kredi kartınız yok ve senetsiz telefon almak istiyorsanız alışverişe çıktığınız zaman büyük mağazalara taksitle telefon almak istediğinizi belirtip öyle bir imkanlarının olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Amerika İşçi Alımları | Amerika'da Çalışmak İstiyorum Diyenlerin Bilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Amerika Çalışma İzni Koşulları 2017, Amerika Mühendis Alımı 2017 ve Amerika'da Mühendis Maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.