İş İlanlarım.Net – Güncel İş İlanları

Bursa Evde İş Fırsatları ve Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Yaşadığımız çağda ve bulunduğumuz coğrafyadaki ekonomik zorluklar, zorlu çalışma koşulları, daha iyi şartlarda yaşama beklentisi gibi sebepler büyük şehirlerde yaşayanlar başta olmak üzere, günümüzde birçok insanı daha fazla para kazanabileceği bir ek gelir kapısı aramaya mecbur bırakıyor. Henüz üniversite eğitimine devam eden öğrenciler, ev hanımları, emekliler ve herhangi bir işte çalışıp evdeyken de çalışmak isteyenler, evde ek iş yaparak kazanç sağlamayı amaçlıyor. Nüfusu itibariyle ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa evde ek iş arayanların çoğunlukta olduğu yerlerin başında geliyor.

Bursa Evde Ek İş İmkanları

Evde iş Bursa ve çevresinde birçok kişinin ek gelir kaynaklarını oluşturuyor. Bursa’nın gelişen sanayisi ve birçok farklı fabrikaya ev sahipliği yapması evde yapılabilecek iş seçeneklerini artırıyor.

Yıldırım ve Çekirge ilçesi ek iş arayan kişilere istihdam sağlayan en önemli yerlerden. Evde ek iş Bursa fırsatları en çok bu bölgelerde ön plana çıkıyor. Davetiye katlama ya da magnet hazırlama gibi işlere Yıldırım ilçesindeki küçük ve büyük ölçekli matbaalar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Çekirge ilçesi ise boncuk dizme, çorap katlama ve kıyafet paketleme, tesbih dizme, kına ve nikah şekeri hazırlama gibi işleri yapan firmaların yoğun olduğu bölgelerden biridir.

Birazdan bahsedeceğimiz evde yapılacak işler Bursa özelinde değil. Aslında bu işlere Türkiye’nin dört bir yanından erişim sağlayabilirsiniz. Fakat doğrusunu söylemek gerekirse her şehirde evde iş imkanı Bursa kadar çeşitli değil. Farklı birçok etmenden dolayı evlere iş Bursa bölgesinde gerçekten gelişmiş durumda. Siz de bu imkanları kullanarak güzel paralar kazanabilir, sizi rahatlatacak miktarlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

Bursa evlere iş seçenekleri arasından seçeceğiniz işleri tek başınıza üstlenebileceğiniz gibi ekip olarak da yapabilirsiniz. İlk başlarda acemi olacağınız için biraz zaman geçtikten sonra yaptığınız işlerde kendinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz. Eliniz hızlandıkça kazandığınız para da artacak.  Böylece kolaylıkla kendiniz ya da aileniz için ek gelir sağlayabileceksiniz.

Bursa’da Evlere İş Veren Tekstil Firmaları

Bursa evde iş imkanlarının başında tekstil işleri geliyor. Çünkü özellikle sanayi bakımından gelişmiş şehirlerden biri olan Bursa’da, evlere iş veren tekstil firmalarının sayısı oldukça fazla. Bu tekstil firmaları sayesinde birçok kişi evinde çalışarak gelir elde ediyor. Tekstil firmaları evde iplik ayırma, dikiş, ütü gibi işleri evden çalışmak isteyen kişilere verebiliyor.

Bursa Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi Bursa bölgesinde yaşayan ve evinde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği işlerden biri. Büyük tekstil firmaların evlere gönderdiği kıyafetleri paketleme işi Bursa genelinde oldukça yaygın. Ayrıca Bursa evde sabun paketleme işi de kolay, hızlı ve pratik bir biçimde halledilebilir olması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Aslında sabun paketleme ve kutulama işinin Bursa sabun fabrikalarının depolarında yapılması gerekiyor. Fakat firmalar, alan ve personel yetersizliği sebebiyle, Bursa evde paketleme iş ilanları aracılığıyla iletişime geçtikleri kişilerle çalışmayı tercih ediyor.

İlk etapta paketleme zor bir iş gibi gelebilir ancak elleriniz işleme alıştıktan sonra birlikte çalıştığınız firmanın evinize gönderdiği malzemeler ve sabunları istenilen yöntemle paketlemeye başlayabilir, aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Evde yapılan ek işlerde atlamamanız gereken tek bir nokta var. O da, yaptığınız paketlerin teslimini geciktirmemek. Paketleri mutlaka zamanında, eksiksiz ve güvenli bir biçimde teslim etmeniz gerekiyor.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bursa Evde Davetiye Katlama İşi

Birçok organizasyonun olmazsa olmazından biri olan davetiye, özellikle kına geceleri ve düğünlerin sayısının artığı yaz dönemlerinde evde çalışanlar için iyi bir ek gelir kaynağı. Siz de evde davetiye katlama işi ilanları Bursa ve çevresinde nasıl duyuruluyor diye bu işi yapan kişilerle görüşebilirsiniz. Davetiye katlama iş ilanları duyurularına matbaaların resmi internet siteleri veya sosyal medya hesapları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İlk aşamada küçük rakamlarla başlayacağınız davetiye katlama işine hızlı bir biçimde adapte olmayı başarabilirseniz, katladığınız davetiye sayısını kısa sürede artırabilirsiniz. Bu süreçte elde ettiğiniz kazanç, performansınıza bağlı. Davetiyeler sizlere basılmış bir şekilde kargo ile gönderilir. Sizden yalnızca davetiyeleri zarflara yerleştirmeniz veya şekline göre kurdele ile bağlamanız gibi küçük detaylar yapmanız istenir. Bu detayların hepsi firma tarafından belirlenerek size öncesinde bilgi verilir, siz de firmanın isteği doğrultusunda paketlemenizi yaparsınız. Düzenli, temiz ve eksiksiz biçimde çalışmak, evde davetiye katlama işinde de oldukça önemli bir husustur.

Bursa Evde Kapı Süsü Yapımı

Bursa evde iş ilanları arasında kapı süsü yapımı da görebilirsiniz. Çünkü modern evlerin en güzel detaylarından biri ihtişamlı kapılar ve kapılara renk katan süslerdir. Evlerin bu hoş detayı kapı süsü yapan firmaların çoğalmasına neden oldu. Bu sayede evlerde kapı süsü yapımı Bursa’da önemli bir ek iş sektörü haline geldi. Firmalarla çalışmak istemezseniz, hayal gücünüzü kullanarak yaptığınız kapı süslerini, internet üzerinden satıp evlerinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

 

Bursa’da Evde İş Yaparak Ne kadar Para Kazanılabilir?

Dışarıda çalışma imkanınız yoksa, evden çalışmak istiyor ya da tam zamanlı çalıştığınız bir işiniz olduğu halde evde ek gelir kaynağı arıyorsanız Bursa evlere iş almak için çok avantajlı bir şehir. Bursa evlere fason iş sağlayan firmalar aracılığıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında, iş yerlerinde ve fabrikalarda oluşan yoğunluk sebebiyle bazı firmalar evden çalışacak ve istedikleri işleri kendilerine temiz ve düzenli bir biçimde teslim edecek çalışan arayışı içerisine giriyor. Evinizde her gün düzenli biçimde en az 5 saat çalışarak yaptığınız işlerden, patronunuzla yaptığınız anlaşmaya göre bazen aylık olarak, bazen de parça başı iş olarak para kazanabilir, asgari ücretin üzerinde bir gelir elde edebilirsiniz.

Bursa Evde Ek İş İlanları

Üniversite öğrencileri, ev hanımları, emekliler ya da henüz iş sahibi olmayan kişiler Bursa eve iş veren firmalara başvurarak para kazanabilirler. Daha önce de dediğimiz gibi evde iş imkanı Bursa genelinde oldukça fazladır.

Bursa eve iş veren firmalar, yılın belli dönemlerinde evinden çalışmak isteyen kişiler için çeşitli iş ilanları yayınlıyor. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu ilanlara; farklı iş bulma sitelerinden, çalışmak istediğiniz firmanın resmi internet sitesi veya telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İŞKUR da evde çalışarak para kazanma arayışı içerisinde olan vatandaşlara destek oluyor. Bursa İŞKUR evde iş imkanı seçeneklerine ise yine İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir ya da oturduğunuz yere en yakın İŞKUR’a giderek evde ek iş başvuru formunu doldurabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Bahsedilen internet sitelerine ulaşmanızı sağlayacak linkleri bölüm sonunda bulabilirsiniz.

Bursa kariyer.net evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa Jooble.org evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa İşkur evde iş ilanlarını incelemek için TIKLAYINIZ.

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Bursa Kapalı Çarşı evlere iş arayanların kolaylıkla iş bulabileceği yerlerin arasında. Çünkü eve iş veren firmalar Bursa genelinde en çok çeyiz ve tekstil dükkanlarının yer aldığı noktalarda oluyor. Kapalı Çarşı da işte bu noktalardan biri.

Sanayileşen şehirlerde birçok iş, makineler tarafından yapılsa da bazı küçük firmalar ekonomik açıdan makine kullanmak yerine insan becerisinden faydalanmayı tercih ediyor. Firma için daha az masraflı olması için de evden çalışmak isteyen kişileri işe alıyor. Kapalı Çarşı’da da durum bu yönde. Kapalı Çarşı’da çok fazla hediyelik eşya, çeyizlik eşya ya da takı satan iş yeri bulunuyor. Bursa paketleme işi en çok Kapalı Çarşı bölgesinde rağbet görüyor. Özellikle yaz aylarında Bursa Kapalı Çarşı’da bulunan dükkanlarla iletişime geçebilir, bu yerlerin sattığı çeşitli el işlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Tabii ki Kapalı Çarşı dükkanlarıyla çalışmak için el becerinizin gelişmiş olması şart.

Instagram’dan Para Kazanmanın Yolları

Makale ve Yazı Yazarak Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanma

Bir önceki yazımız olan Evde Muhasebe İşi Yaparak Düzenli Ek Gelir Sağlamak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 164 YORUM
 1. zehra demir dedi ki:

  merhaba bursa osmangazide oturuyorum 3 çocuğum var eşim emekli geçinmek zor oluyor ek işe ihtiyacım var dışarda çalışamıyorum 2 çocuğum bana yardım edebilir temiz ve hızlı çalışırız umarım geri dönüş yaparsınınız çok ihtiyacımız var

 2. Havva dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum işe ihtiyacım var

 3. Hanife dedi ki:

  Ben Bursa’da oturuyorum ise çok ihtiyacım var lutven yalvaririm yardımcı olun

 4. Mürüvet Dursun dedi ki:

  Merhaba kestelde oturuyorum eşime destek olmak için bu işi yapabileceğimi düşünüyorum evde paketleme gibi işleri yaparım lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 5. Büşra dedi ki:

  Eve iş istiyorum paketleme süs gibi işler yapabilirim elim yakındır çocuk gelişimi mezunuyum ihtiyacım var

 6. Özge dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanz sevinirim

 7. ALİ DOĞAN dedi ki:

  Evde sabun veya başka ürün olabilir paketleme yapmak istiyorum. Bursa yıldırım da oturuyorum.

 8. Demet dedi ki:

  Çalışıyorum ama yetmediği için evde ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işi yapabilirim. Bursa osmangazi de oturuyorum.

 9. Bahriye dedi ki:

  İşe ihtiyacım var hamileyim eşime destek olmak istiyorum yardımcı olur musunuz ? Evde yapabileceğim paketleme gibi her işi yaparım

 10. Elif dedi ki:

  Bursa Gürsu da oturuyorum. Eşime destek olmak için ek iş yapmak istiyorum. Paketleme işinde iletişime geçmenizi bekliyor olacağım.

 11. Ebru dedi ki:

  Merhaba bursa nilüferde oturuyorum şu an çalışmıyorum ve işe engel olacak bir durumum yok zamanında teslim ederim msjma dönerseniz çok sevinirim

 12. Ebru dedi ki:

  Eve iş alıp yapmak istiyorum

 13. Sengulozyer dedi ki:

  Evimin alt katında dükkanım var ve iki kişiyiz istenilen zaman ve günde teslim olur osmangazi

 14. Özgen Ezgi SEYHAN dedi ki:

  GEMLIK/BURSA da oturuyorum 24 yaşındayım evliyim.hayata dair planlarim olduğu için ve aileme yardım etmek istediğim için ek işler tam bana göre allahın izniyle işi verirseniz bana hem vaadettiginjzden daha çok iş hemde tertemiz işinizi teslim alırsınız saygılarımla

 15. Özlem dedi ki:

  Mail adresime dönüş yapın lütfen. Aracımla ürünü teslim alır teslim ederim. Grubum da var janset1991@gmail.com

 16. Mine dedi ki:

  Bursa/Yenişehirde yaşıyorum. Bu işi çok istiyorum. İşe engel olacak bir durumum yok. Evde iş konusunda tecrübeliyim en kısa zamanda cevabınızı bekliyor olacağım.

 17. Mükerrem Karaca dedi ki:

  Bursa / osmangazi ilçesinde Hürriyet mahallesinde oturan bir ev hanımıyım. Daha önce eve iş alıyordum. Elim çok fazla hızlıdır. Yanımda 2 arkadaşım var. Acil işe ihtiyacımız var.

 18. Ahmet BAKIRCI dedi ki:

  Öncelikle iyi akşamlar hayırlı işler abiler yaşım 28 asgari ücret üzerinden çalışıyorum lakin yetmediği için araştırdığım kadarıyla bu siteye ulastim. İşim gereği çoğunluk öğleden sonra 3 4 gibi evde oluyorum ve ertesi gün 9 10 a kadar boş olup evde lay lay lom yapmaktansa hiç olmazsa evime daha çok bı kazanç sağlamak isterim el Becerilerim hızlı olmakla beraber cokda titiz bı insanımdır görev neyse sayı kacsa o yapılacak tabiatim budur siz değerli şirket yetkilileri mesajımı degerlendirirseniz çok mutlu olurum iyi günler hayırlı işler

 19. Şebnem dedi ki:

  Merhaba,
  Nilüfer’de oturuyorum.
  Makale ve tez yazma konularında evde iş imkanı sağlarsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar.

 20. Yasemin dedi ki:

  Merhaba bursa kestel de oturuyorum. Paketleme işi veya başka herhangi bir is var mi acaba. Elim hızlı ve titiz çalışırım. Bitsin diye baştan savma kesinlikle yapmam. Ekibimde  var  istediğiniz zaman teslim ederim. Hamileyim o yüzden çalışamıyorum. Masraflar var borçlar var katkım olsun istiyorum eşime ve evime. Lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim 

 21. Kadir dedi ki:

  evde makale veya taz yazabilirim. ayrıca paketleme işide yapabilirim. nilüfer bölgesinde oturuyorum.

 22. Emine Çakır dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum.Bursa/Osmangazi’de oturuyorum.En kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.Çok ihtiyacım var.

 23. Mustafa Can Turgut dedi ki:

  Bursa evde paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Zeliha dedi ki:

  Merhaba Bursa yıldırım da oturuyoruz evde yapabileceğimiz bir iş arıyoruz

 25. Saliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 26. Ayfer dedi ki:

  Merhabalar
  İki kişiyiz, paketleme işinde tecrübeliyiz. Bursa Osmangazi de oturuyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

 27. Diyar dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum bana e posta ile ulaşabilirsiniz diyar.dll32@gmail adresinden.

 28. Ebru dedi ki:

  Merhaba Bursa Yıldırım’da oturuyorum evde 3 kişi boşuz bu işi yapmak istiyorum

  1. Fatma dedi ki:

   Bende yildirimdayim donen oldumu

 29. N. AA dedi ki:

  Bursa dikkaldırımda oturuyorum evde yapabileceğim iş arıyorum cocukları kucuk oldugu icin dısarda calısamıyoru

 30. Feride Elagöz dedi ki:

  Bursa Osmangazi Cukurca da oturuyorum evde 3 kişiyiz bizde paketleme iş almak istiyoruz

 31. Hava yıgın dedi ki:

  Biz iki kisiyiz paketleme işi yapabiliriz tecrübemiz var.Bursa emekte oturuyoz. Yardımcı olursaniz seviniriz.Eve is arıyoruz.

 32. Gülay Duman dedi ki:

  Merhabalar küçük çocuğum olduğu için dışarıda çalışamıyorum bu yüzden bende paket tarzı iş istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

 33. Büşra dedi ki:

  Osmangazide oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Geri dönüş bekliyorum

 34. Seval Güler dedi ki:

  Merhaba evden davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum . Bana yardımcı olurmusunuz

 35. Betül dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyoruz evde iki kisiyiz her turlu paketleme isi yapabiliriz geri donus yaparsaniz seviniriz

 36. Esra dedi ki:

  Merhaba,

  Yüksek lisans öğrencisiyim. Mudanya’da ikamet etmekteyim. Harçlığımı çıkarmak için evde iş yapmak istiyorum. El işlerine yatkınım ve severek yapabilirim. Ayrıca titiz ve çalışkan biriyim. Dolayısıyla paketleme işlerinde başarılı olacağıma eminim.

  En kısa zamanda olumlu dönüş yapmanızı umut ediyorum.

  İyi çalışmalar…

 37. Sevengül dedi ki:

  Bursa osmangazi demirtaş da ikamet ediyorum uygun iş olursa iletişime geçin lütfen

 38. Meryem Dinç dedi ki:

  merhabalar bursa yıldırımda oturuyorum. paketleme işi yapmak istiyorz annemle. acil yardımcı olursanız sevınırım.

 39. Feride Elagöz dedi ki:

  Bursa osmangazi çukurcada oturuyorum evde 3 kişiyiz evde ek iş almak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 40. Esra dedi ki:

  Osmangazi de ikamet ediyorum paketleme işi istiyorum acil olursa sevinirim

 41. Esra dedi ki:

  Osmangazi de ikamet ediyorum paketleme işi istiyorum

 42. Banu sanli dedi ki:

  Evde eşimle yapabileceğim ekstra ise ihtiyacımız vardir.geri domuzunuzu bekliyoruz.tesekkurler

 43. Esra dedi ki:

  Merhaba.evde is yapabilecegim pakerleme yada herhangi bir is arıyorum.acil yardimci olursaniz sevinirim

 44. Selin dedi ki:

  Merhaba eşimle birlikte eve iş istiyoruz tesbih boncuk davetiye işleri olabilir Bursa Osmangazi de ikamet ediyoruz yardımcı okursanız seviniriz

 45. Figan Özdemir dedi ki:

  Ev hanımıyım, annemin rahatsızlığı sebebiyle dışarıda çalışamıyorum. Sabırlı ve becerikliyimdir. Evde çalışarak katlama paketleme vb gibi bir çok iş yapabilirim. Benimle birlikte üç kişide çalışabilir. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Bursa osmangazide yaşıyorum.

 46. Bahar dedi ki:

  Bursa yıldırım da oturytm eve getirilen her ne iş olursa yapabilotim evde 3kisiyiz

 47. fuat3246@outlook.com dedi ki:

  merhaba hanımefendi gercekten ıse ıhtıyacınız varsa eger paketleme ısı ıcın 4 kısı arıyoruz dugun kınası nıkah sekerı ve bunun gıbı bır cok ıs ıcın ımkan saglıyoruz sızlere gunluk 80 ile 120 tl arasında aylık 3500 tl cıvarı elınıze para gecıyor sıgorta yapıyoruz bızler kısısel olarak verıyoruz 4 yıldır bu ıslerı 8 kısılık bır ekıbımız var yazın ozellıkle calısıyoruz mart ıle ekım arası dugun ısı nıkah ısı gıbı bırcok ıs yapıyoruz ve kalıtelı saglam elemanlar arıyoruz sıgorta yapıyoruz calıstıgı donem ıcınden ve sozlesme yapıyoruz ortalama gunluk 200 ile 400 adet nıkah sekerı 250 ıle 500 arasıda dugun kınası yapıyoruz ve bu malzemelerı kargoyla gonderıyoruz sızlere bulundugunuz yerdekı yetkılımızde sızden alıyoruz bıze yolluyor bızler burda sayıyoruz ve paranızı ertesı gun verecegınız hesap numarsına gonderıyoruz sızlere hanımefendı ıstersenız haftalık verırız ıster gunluk uzerınden ve ay sonunda yaptıgınız ıs uzerınden %5 prım alırsınız hanımefendı turkıyenın her yerıne ıs gonderıyoruz genellıkle

  1. Nuray RÜZGAR dedi ki:

   merhabalar ben emekliyim evde 5 kişiyiz nikah şekeri kına paketleme her çeşit işi severek yaparız. süslemeyle ilgili işlerde özel becerim var severek yaparım ayrıca sigortaya da gerek yok sözleşme yapabiliriz.

  2. Nuray RÜZGAR dedi ki:

   Bursa da yaşıyorum evimiz çarşı ya yakın bu düğün sezonunda hem aileme hem de diğer insanlara katkıda bulunmak isterim

  3. Yasemin dedi ki:

   Merhaba bursa kestel de oturuyorum. Paketleme işi veya başka herhangi bir is var mi acaba. Elim hızlı ve titiz çalışırım. Bitsin diye baştan savma kesinlikle yapmam. Ekibimde  var  istediğiniz zaman teslim ederim. Hamileyim o yüzden çalışamıyorum. Masraflar var borçlar var katkım olsun istiyorum eşime ve evime. Lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim 

 48. Çimen Güzeltoprak dedi ki:

  Meraba bursa görüklede ikamet ediyorum paketleme işi yapabilirim seri şekilde teslim edebilirim

 49. Ayten dedi ki:

  Merhabalar ben bursa dan Ayten paketleme yada herhangi bir is arıyorum evden çalışarak yardımcı olursanız sevinirim

 50. ferdi dedi ki:

  Bursa yıldırım davetiye katlama işi paketleme işi 7 kişiyiz tecrübemiz var

 51. Ferdi dedi ki:

  Bursa Yıldırım evde paketleme işi yapmak istiyoruz 7 kişiyiz

 52. Filiz dedi ki:

  Bende davetiye katlama işi yapabilirim.Yardımcı olurmusunuz.bursa yıldırımda

  1. Nuray RÜZGAR dedi ki:

   evde nikah şekeri davetiye ve paketleme işleri yapmak istiyorum ailece yaparız

 53. Tuğçe dedi ki:

  Evde davetiye katlama istiyorum

 54. Ferdi dedi ki:

  Bursa yıldırım evde davetiye katlama veya mandal işi paketleme 7 kişiyizdaha önce çanta katlama işi yaptık

 55. özlem dedi ki:

  evde ek işe ihtiyacım var paketleme katlama kesim her türlü iş yaparım yardımcı olur musunuz lütfen

 56. Büşra dedi ki:

  Merhaba. Bursa osmangazide ikamet ediyorum. Küçük kızım var dönüş yaparsanız çok sevinirim..

 57. Ferdi dedi ki:

  Yıldırım’da oturuyorum evde ek iş olarak paketleme mandal işi veya davetlettiye katlama işi olur 7 kişiyiz

 58. Lara dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum lütfen yardimci olabilirmisiniz